Jak mogę usunąć kontakt WhatsApp, którego nie ma w książce telefonicznej?

Usuń kontakty WhatsApp, których nie ma w kalendarzu jest bardziej powszechne niż się wydaje. Dzieje się tak, ponieważ podczas korzystania z aplikacji numery, które są często potrzebne tylko raz, są przechowywane z zachowaniem tylko numeru telefonu komórkowego. Co z czasem staje się niemal niekończącą się listą telefonów. Dlatego jest to konieczne debugowanie i zatrzymywanie tylko ważnych osób takich jak przyjaciele i rodzina.

Na szczęście istnieje kilka dość łatwych sposobów na zrobienie tego, co możesz zrobić: po prostu uzyskaj dostęp do swojej listy kontaktów z WhatsApp ten Te alternatywy pozwolą Ci usunąć oba zapisane kontakty nie dobry nie ma na liście ten Co najlepsze, jego aplikacja nie zajmuje więcej niż kilka minut i działa na wszystkich urządzeniach, które są kompatybilne z aplikacją do przesyłania wiadomości.

Usuń kontakty, które nie są zapisane

Szopa usuń kontakty, które nie zostały zapisane lub wyświetlane tylko z jednym numerem telefonu w książce adresowej WhatsApp, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Przejdź do WhatsApp.
 2. Na liście kontaktów aplikacji poszukaj kontaktu, który chcesz usunąć i rozpocząć nową rozmowę z nim.
 3. Kliknij tutaj ikona trzech kropek znajduje się w prawym górnym rogu.
 4. Wybierz ” Pokaż kontakt Ten „
 5. Kliknij ponownie ikona trzech kropek ten
 6. Teraz wybierz „ Wygląd w książce kontaktowej ”.
 7. Kliknij Menu ”.
 8. Wybierz ” Usuń kontakt I w razie potrzeby potwierdź swoją decyzję.
 9. Zaktualizuj swoją książkę kontaktów WhatsApp przez klikając ikonę z trzema kropkami i wybierając odpowiednią opcję.

To tak proste, jak usunięcie nieznanego kontaktu lub kontaktu, który nie jest prawidłowo zapisany w WhatsApp. Zapamietaj to Opcje lub tytuły w menu urządzenia mogą zmienić się na w zależności od telefonu komórkowego (nie dotyczy WhatsApp, ponieważ opcje aplikacji są we wszystkich takie same) odzież mobilny).

Usuń zapisane kontakty

Jeśli chcesz usunąć kontakt zapisany w książce telefonicznej WhatsApp , musisz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz WhatsApp na swoim telefonie.
 2. Rozpocznij nową dyskusję lub otwórz a dyskusja istnieje z osobą, którą chcesz trwale usunąć z listy kontaktów WhatsApp.
 3. Kliknij na „ikonę” Plus „(Trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu).
 4. Wybierz ” Pokaż kontakt Ten „
 5. W profilu osoby kliknij trzy pionowe punkty ten
 6. Teraz wybierz „ Wygląd w książce kontaktowej ”.
 7. Kliknij Menu ”. Ostrożność : Ta opcja może pojawić się pod ikoną z trzema kropkami.
 8. Wybierz ” Usuń kontakt I w razie potrzeby potwierdź swoją decyzję.

Wreszcie wróć do WhatsApp i zaktualizuj swoją książkę kontaktów aby sprawdzić, czy numer zniknął. Aby to zrobić, możesz kliknąć ikonę z trzema pionowymi kropkami i wybrać odpowiednią opcję.

Powody, dla których nieznane kontakty pojawiają się na WhatsApp

Powody, dla których pojawiają się nieznane kontakty lub dlaczego nigdy nie rejestrowałeś się na swój telefon komórkowy, mogą być różne, ale najczęstsze to:

 • Konta zsynchronizowane z urządzeniem : Jeśli ktoś zarejestrował inne konto na Twoim urządzeniu i włączył opcję „Synchronizuj kontakty”, jest bardzo prawdopodobne, że cały Twój kalendarz WhatsApp zostanie pomylony z Twoim. Jest to coś, co możesz łatwo naprawić, wyłączając tę ​​synchronizację lub usuwając wiadomość e-mail przechowywaną w sekcji Konta w telefonie.
 • Używany sprzęt : Kupując używane telefony, które nie zostały zresetowane do ustawień fabrycznych, możesz znaleźć nieznane kontakty w WhatsApp. Po prostu zresetuj urządzenie lub ręcznie usuń kalendarz, aby to naprawić.
 • Źle przechowywane kontakty : Jeśli z jakiegoś powodu nie ukończyłeś rejestracji kontaktu w telefonie, pojawi się on tylko z numerem telefonu komórkowego w kalendarzu WhatsApp. Po prostu zmodyfikuj go, aby rozwiązać problem.

Dodaj komentarz