Jak mogę połączyć LinkedIn z Facebookiem, aby promować moją markę w obu sieciach? Przewodnik krok po kroku

LinkedIn oferuje użytkownikom przestrzeń do ich rozwoju profesjonalna kariera i osiągaj swoje cele zawodowe. Jedną z jego zalet jest połączenie innych Profil Media społecznościowe. Jeśli chcesz wiedzieć jak połączyć LinkedIn z Facebookiem, aby wzmocnić swoją markę w obu sieciach , Kontynuuj czytanie przewodnik krok po kroku .

łaska w mediach społecznościowych pracownicy mogą pozostać w kontakcie z własnymi klienci i dostawcy . Powiązanie swoich profili z LinkedIn , możesz wykazać się umiejętnościami komunikacyjnymi.

Chcesz poszerzyć swoją sieć biznesową ? Potem nadszedł czas, aby skorzystać z możliwości LinkedIn .

Jakie są korzyści z połączenia mojego LinkedIn z Facebookiem?

LinkedIn jest obecnie uważany za jeden z korporacyjne sieci społecznościowe mniej najważniejsze . Korzystanie z platformy ma wiele zalet. Jednakże Jakie są korzyści z połączenia mojego LinkedIn z Facebookiem? ? Na przykład oferuje możliwość: Znajdź pracę o wiele szybciej. Podobnie możesz Zatrudnij specjalistów do swojej firmy lub angażować się w

Możesz także tworzyć sojusze dla osiągnąć swoje cele zawodowe . Wreszcie, zwiększasz wrażenie swojego profilu i marki cyfrowej. Na te aspekty wpływa połączenie sieci społecznościowych. Łączenie konta Facebook lub Twitter W twoim koncie LinkedIn , ty bardzo łatwo znaleźć swój profil w wynikach Google .

„AKTUALIZACJA” Chcesz wiedzieć, jak połączyć swoje konto LinkedIn z Facebookiem i jakie są korzyści dla Twojej marki? ⭐ ODWIEDŹ TUTAJ ⭐ i dowiedz się wszystkiego o SCRATCH! „

Twoje imię i nazwisko robi większe wrażenie i wzbudza zainteresowanie innych użytkowników . La korelacja kont przedstawia Twoi klienci, umiejętności komunikacyjne Twojej firmy lub indywidualny profesjonalista dlaczego LinkedIn obsługuje import Twoich kontaktów Facebook .

Z tego powodu istnieje większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zatrudniony lub stworzysz nowe sojusze pracownicze, które zapewnią lepsze długoterminowe korzyści. Podobnie, gdy łączysz swój profil na LinkedIn z Facebookiem, masz większe szanse na networking z innymi kontaktami. Ponadto Twoje szanse biznesowe prawdopodobnie wzrosną.

Dowiedz się krok po kroku, jak połączyć swój profil LinkedIn Facebook

Połączenie z potencjalnymi klientami to jeden z pierwszych kroków w pozyskiwaniu nowych partnerów biznesowych. Dlatego ważne jest, aby skorzystać zasięg w mediach społecznościowych .

Następnie dowiedz się, jak krok po kroku połączyć swój profil LinkedIn na Facebooku:

 • Musisz otworzyć Facebooka w przeglądarce lub z mobilna aplikacja . Jeśli Twój profil nie jest otwarty, musisz się zalogować.
 • La pasek wyszukiwania to znajduje się w górnej części ekranu . Kliknij pasek i wpisz „Połączony” . Wyniki zaczną pojawiać się poniżej Maszyna do wyszukiwania .
 • Pierwszy wynik odpowiada aplikacji LinkedIn. Kliknij aplikację . Zostaniesz przekierowany na stronę platformy na Facebooku LinkedIn . Tuż pod zdjęciem Profil jest przycisk z niebieskim tytułem „Skorzystaj z aplikacji” .
 • Zostaniesz przekierowany do portalu LinkedIn . Następnie musisz nacisnąć Przycisk „Połącz z Facebookiem”. . Na ekranie pojawi się wyskakujące okienko.
 • W wyskakującym okienku musisz kliknąć „Połącz z Facebookiem” . Aby to zrobić, musisz przyznać aplikacji uprawnienia, aby mogła tworzyć posty z Twoim imieniem i nazwiskiem. Kliknij tutaj „Pozwalać na” .
 • LinkedIn zadba wprowadź swoje kontakty na Facebooku na platformie. Ten proces może zająć trochę czasu.
 • LinkedIn zapyta cię prawdopodobnie e-mail, ale możesz pominąć ten krok.
 • Możesz wtedy wybierz kontakty, do których chcesz zadzwonić . Możesz jednak również pominąć ten krok.
 • Więc powinieneś dodaj adresy e-mail osób, które chcesz zaprosić do LinkedIn . Możesz pominąć ten krok.
 • Jeśli używasz go po raz pierwszy LinkedIn powinno wybierz poziom projektu . Może to być Basic lub Premium. Następnie oba profile zostaną oficjalnie połączone.
 • Możesz uzyskać dostęp do swojego profilu LinkedIn eti dodaj adres URL swojego profilu Facebook w dodatkowych informacjach o koncie.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej i pomożemy wielu innym członkom społeczności. Kocham Cię!

Dodaj komentarz