Jak mogę pobrać filmy i seriale Disney Plus z mojego komputera?

Niezależnie od tego, czy należysz do tego pokolenia, czy do starszego pokolenia, z pewnością wiesz wszystko o Myszce Miki i otaczającym ją świecie. Większość światowej populacji dorastała dzięki filmom i programom Disneya. Więc teraz możesz je znaleźć samodzielnie własną platformę streamingową ten A jeszcze lepiej, możesz pobrać Z filmy i seriale Disney Plus oglądaj, kiedy chcesz, bez konieczności połączenia z Internetem.

Disney Plus wychodzi nieco wolniej z usługą przesyłania strumieniowego w porównaniu z innymi witrynami. Od dzisiaj bigwigi branży, takie jak Amazon i Netflix są pionierami w tworzeniu ulubionych programów za pomocą jednego kliknięcia.

Jednak Disney Plus nie duża ilość treści ponieważ ma całą listę Disney, Marvel, Pixar i National Geographic, w krótkim czasie stał się bardzo popularny.

Jednak to nie usuwa uczucia, które musiałeś czuć, wiedząc, że taka możliwość istnieje teraz w programach twoich dzieci. Dobrą rzeczą jest to, że mają wszystkie te przykładowe platformy, a teraz mogą być tylko lepsze.

Wszystko, o czym musisz pamiętać podczas pobierania filmów i seriali Disney Plus

Dni się skończyły zaplanuj swoje harmonogramy oglądaj ulubione seriale i nagrywaj godziny filmów lub pobieraj je z pirackich stron internetowych.

Teraz ze mną Disney Plus, cała lista jest do Twojej dyspozycji , od Królewny Śnieżki do ostatniego, który opublikowali i wszystkiego, co nastąpi po nim. Jest to jedna z głównych cech, które wyniosły kanał na pierwszy plan pomimo jego późnego pojawienia się.

Od tego czasu mają tak wiele własnych treści, że można je znaleźć i pobrać. Z filmy i seriale Disney Plus w lewo i prawo.

W przeciwieństwie do innych platform, takich jak Hulu i YouTube, Disney ma tylko własne treści. Nie tak jak na przykład Netflix, że choć prawdą jest, że byli odpowiedzialni za produkcję, ich harmonogram programowy w dużej mierze zależy od filmów, które już zostały wydane.

Oprócz korzystania z komputera możesz także korzystać z Disney Plus na telewizorze Smart TV Urządzenia Google Chromecast.

Opcja pobierania filmów i seriali Disney Plus bezpośrednio na komputer jest obecnie niedostępna. Jeśli jednak pobierzesz je na swój telefon komórkowy, możesz przenieść je do komputera i łatwo je przeglądać, a nawet podłączyć do telewizora ten Pamiętaj, że możesz nawet korzystać z tej aplikacji za darmo przez tydzień, a następnie zdecydować, czy chcesz ją kupić.

Niech zabawa się zacznie!

Pewnego razu aplikacja instalowana samodzielnie android lub iPhone’a , musisz wziąć pod uwagę wagę lub rozmiar konkretnego filmu. Powinieneś porównać wagę z dostępną przestrzenią, ponieważ możesz nie być w stanie zapisać pliku lub inne aplikacje mogą być zagrożone.

Aby to zobaczyć, w aplikacji przejdź do swojego profilu, którego ikona znajduje się w prawym dolnym rogu i znajdź opcję „Ustawienia” oraz ” Jakość pobierania ”. Możesz tam zobaczyć różne wersje standardowej, średniej lub wysokiej jakości nie może przekraczać 1080 pikseli ten

  • Aby rozpocząć pobieranie filmów i seriali Disney Plus po zalogowaniu, wybierz, co chcesz oglądać. Obok symbolu „ + „, Znajdziesz symbol „Pobierać”.
  • Jeśli chcesz oglądać program wielosezonowy, możesz oddzielnie wybierać rozdział po rozdziale. Pamiętaj, że czas pobierania będzie się różnić w zależności od połączenia transmisji danych lub od Twojego Wi-Fi.
  • Będziesz wiedział, że pobieranie jest w toku dzięki kółku wokół ikony. Kiedy się zatrzyma, zamienia się w ikonę, która oznacza, że ​​jest gotowy do oglądania.

Znajdź pobrane pliki

Twój system mobilny się zarejestruje płatności zdalne dokładnie w jednym miejscu. Na stronie głównej aplikacji kliknij ikonę pobierania, aby znaleźć swoją bibliotekę treści.

Ponieważ jest to płatna usługa Streamingo, istnieje ograniczenie liczby użytkowników i ekranów, które można jednocześnie oglądać, więc wielu użytkowników zastanawia się, ile osób może oglądać Disney bardziej w tym samym czasie ten

Dodaj komentarz