Jak mogę otrzymać darmowe gry, jeśli mam konto Amazon Prime?

Wtedy widzimy jak mogę zdobyć darmowe gry, jeśli mam własne? Konto Amazon Prime firmy prosty sposób i przede wszystkim zobaczymy wszystkie korzyści, jakie mamy rejestrując się na Amazon, co jest bardzo łatwe i w większości tanie.

Istnieje wiele platform gier wideo na komputery PC. Wśród wielu innych możemy wymienić Steam i Epic Store. Amazon taki nie jest, ale ma Twitcha, który skupia się na świecie gier wideo i pozwala nam cieszyć się darmowymi grami i treściami o wiele więcej.

Jak to jest możliwe? Dzięki Amazon Prime możemy co miesiąc otrzymywać darmowe gry i ekskluzywną zawartość do wielu popularnych gier, takich jak Warzone, Fortnite, Warframe, Destiny 2 itp.

Ale to nie tylko to. Ponieważ masz konto Prime, będziesz mógł również: ciesz się Prime Video i Twitch Prime ten W ten sposób, płacąc tylko za jedną subskrypcję (która jest dość tania), możesz mieć trzy doskonałej jakości usługi, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie ma do zaoferowania.

Następnie przyjrzymy się małemu przewodnikowi, który Cię nauczy pobierz darmowe gry z Amazon Prime ten Oczywiście pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to corocznie zarejestrować się w usłudze. W ten sposób będzie taniej i będziesz mieć cały rok zróżnicowanej zawartości, zarówno strumieniowej, jak i gier wideo.

Pobierz darmowe gry z Amazon Prime

  • Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć Konto Twitcha wszystko, co już stworzyłeś na Amazon. Musisz to stworzyć z tym samym e-mailem , bardzo ważne jest, aby móc je później połączyć.
  • Po rejestracji będziemy musieli potwierdzić nasze konto e-mail, aby je aktywować. Po aktywowaniu obu usług Amazona możemy teraz otrzymywać darmowe gry.
  • Jak? Z tej sekcji Będziemy mogli uzyskać dostęp do wszystkich gier i promocji uruchomionych dla użytkowników Amazon Prime. Również ekskluzywna zawartość, którą możemy cieszyć się w innych grach.

Jak wspomnieliśmy, z Twitch Prime nie będziesz sam zdobądź darmowe gry , ale będziesz też mógł otrzymywać nagrody za gry, które już lubisz. Ekskluzywne przedmioty, zbroje, poziomy itp. Krótko mówiąc, posiadanie Amazon Prime to świetny ideał.

Ale gdyby tego było mało, Amazon Prime zyska także inne wspaniałe korzyści. Chcesz wiedzieć, czym one są? O każdym z nich opowiemy poniżej.

Jak zdobyć darmowe gry z Amazon Prime i Twitch?

Możesz użyć Prime Video, która byłaby usługą przesyłania strumieniowego Amazon podobną do Netflix z wysokiej jakości serialami i filmami. Amazon zainwestował dużo pieniędzy w różne wysokiej jakości zastrzeżone produkty, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Tak więc, panie Amazon Prime, możesz cieszyć się wszystkimi korzyściami użytkowników premium w tym samym sklepie. Również z Twitch Prime, ponieważ możesz subskrybować dowolny kanał za darmo i cieszyć się wszystkimi korzyściami.

Jednocześnie, również z platformy streamingowej, która zawiera ogromną ilość treści, które są wystarczająco zabawne, aby dobrze się bawić oglądając seriale i filmy. Za to, co praktyczne i dużo, zwłaszcza za cenę dość niską w porównaniu z innymi firmami.

Jak widać, to niezwykle proste otrzymuj darmowe gry z Twitch Prime a także różne treści z Twoich ulubionych gier. Podobnie pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się zostawić nam komentarza poniżej, a my z przyjemnością pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Dodaj komentarz