Jak mogę oglądać Disney Plus przez Chromecasta na moim telewizorze Smart TV?

Disney Plus dociera do coraz większej liczby miejsc na całym świecie i dostosowuje się do potrzeb i kompleksów każdego domu. Naprawdę, najwygodniejszą rzeczą do posiadania konta na tej platformie streamingowej jest możliwość: miej zawartość w swoich rękach, kiedy tylko chcesz ten Dowiedz się, jak oglądać Disney Plus za pośrednictwem Chromecasta, niezbędnego narzędzia.

Chociaż może się okazać, że ta aplikacja jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, nie ma oficjalnej aplikacji dla Google. Niemniej jednak nie martw się, możesz oglądać Disney Plus przez Chromecasta bez żadnych problemów, jeśli wykonasz opisane czynności.

Jeśli nie masz urządzenia Smart TV lub Chromecasta, możesz otworzyć swoje konto Disney Plus z Twojego komputera a stamtąd możesz pobierać seriale i filmy lub oglądać je online.

Chromecast, narzędzie, którego potrzebujesz

Jest to urządzenie elektroniczne, które zostało wydane w 2013 roku, ale do dziś jest mało znane użytkownikom. Konwertuj swoje telewizja zwykły w jednym telewizja mądry możliwość podłączenia telefonów komórkowych z TV. Dzięki wejściu HDMI i wbudowanej antenie WiFi.

Zasadniczo to urządzenie tworzy niestandardowe połączenia z innymi urządzeniami w tej samej sieci po połączeniu z Internetem. Przywróć trochę sposób, w jaki wszystko dzieje się wokół ciebie.

Podczas gdy wiele z nich ma teraz inteligentne telewizory, urządzenie ewoluowało, aby zintegrować się z nimi, dzięki czemu można oglądać Disney Plus za pośrednictwem Chromecasta lub dowolnej innej usługi przesyłania strumieniowego. Innym urządzeniem, które jest również kompatybilne z Disney Plus jest Urządzenie Apple TV.

Użyj telewizora Smart TV, aby oglądać Disney Plus przez Chromecast

Ponieważ dziś prawie wszystko jest połączone, Disney Plus można oglądać przez Chromecasta na smart TV za pomocą przeglądarki, czyli komputera. I możesz korzystać z tej funkcji na telefonach z systemem Android lub iOS ten

Jak każdy płatny kanał streamingowy, Disney Plus ma wiele monitorów lub użytkownicy, którzy mogą korzystać z tego samego konta Więcej.

Korzystaj z inteligentnych urządzeń

  • Na głównej stronie aplikacji wybierz ikonę Google Cast znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. To symbol jak sygnał bezprzewodowy. Zrób to przed wybraniem czegokolwiek, co widzisz.
  • Po kliknięciu zobaczysz kolejne okno z napisem window „Ruch poniżej Oraz listę wszystkich Twoich inteligentnych urządzeń, w tym telewizora. Stuknij urządzenie, z którym chcesz je wyświetlić w celu połączenia.
  • Nie jest po prostu wybierz film lub serial, który chcesz obejrzeć i zaczyna grać w telewizji. Widzieć? Bez dodatkowych kabli i komplikacji. Podobnie, jeśli zdecydujesz się przełączać między urządzeniami podczas gry, możesz. Nad ekranem pojawi się również ikona Google Cast.

Twój telefon będzie działał jak rodzaj pilota, za pomocą którego możesz zatrzymać odtwarzanie. Wystarczy kliknąć ikonę, a pojawi się ona w innym oknie, takim jak pierwsze. Wystarczy go kliknąć Zatrzymaj transmisję.

Użyj przeglądarki

  • Proces jest podobny do łączenia ze smartfona. Odtwórz program na swoim komputerze i w przeglądarce Google kliknij ikonę transmisji. Możesz go również znaleźć u góry ekranu.
  • Nazywa się to oknem pojawi się „Wyślij”, tam wybierz urządzenie do połączenia, które jest połączone z siecią domową lub kosmiczną. Możesz także uzyskać dostęp do tego okna za pomocą trzech kropek w Chrome.

  • Kiedy wiadomość „ zatrzymać zawartośćwydaje i pasek Google Cast zmieni kolor na niebieski, proces się rozpoczął. Najlepsze w tym jest to, że w przeglądarce zobaczysz kartę bez kabli HDMI, co oznacza, że ​​możesz zmieniać okna lub strony internetowe, jak chcesz. Wszystko z jednego urządzenia.

Nic cię nie powstrzyma ciesz się usługą , jedną z zalet jest możliwość wykupienia bezpłatnego konta próbnego na okres jednego tygodnia. Później możesz zdecydować, czy kontynuować, czy nie, chociaż Disney Plus w domu ma tak wiele zalet, że gdy raz spróbujesz, nie będziesz chciał z niego zrezygnować.

Disney Plus to kanał strumieniowy, na którym możesz oglądać wszystkie programy Disney, Marvel, Pixar i National Geographic, dzięki temu kanałowi możesz nawet tworzenie profili podrzędnych.

Dodaj komentarz