Jak mogę obejrzeć mecz sezonu 1 z dowolnego miejsca na świecie?

Game On to nowy program, który zostanie wyemitowany na antenie CBS wkrótce po przepłynięciu oceanu z Wielkiej Brytanii, skąd pochodzi oryginalna A League of the Own.

W Game On znajdą się gwiazdy biorące udział w różnych zabawnych wydarzeniach, podzielonych na dwie grupy. Jedną drużyną kieruje Venus William, a drugą Rob Gronkowski. Gabriel Iglesias i JR Smith występują w pierwszym odcinku serialu, więc wiesz, że będzie fajnie.

Problem polega na tym, że program jest pokazywany tylko w Stanach Zjednoczonych, co byłoby problemem, jeśli podróżujesz za granicę. Jak wiesz, usługi przesyłania strumieniowego z siedzibą w USA są zablokowane geograficznie, więc możesz z nich korzystać tylko na terytorium USA.

Jeśli jednak korzystasz z VPN, całkowicie unikniesz tej sytuacji.

Oferta na Czarny Piątek: ZNIŻKA 68% na 2 lata + 3 miesiące BEZPŁATNE oferty

Odbiór VPN 1 dla transmisji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Jak oglądać Game On z VPN z zagranicy?

Jeśli podróżujesz za granicę i chcesz oglądać Game On, możesz skorzystać z VPN. Narzędzia te są łatwe w użyciu nawet dla początkujących dzięki intuicyjnemu interfejsowi. Używamy ExpressVPN ponieważ jest to najlepsze narzędzie, jakie przetestowaliśmy. Posiada również dziesiątki serwerów w samych Stanach Zjednoczonych i kilka tysięcy na całym świecie.

Oto kroki, aby oglądać Game On z ExpressVPN:

  • Zarejestruj się w ExpressVPN jako pierwszy krok. mam 3 miesiące za darmo więc zaakceptuj ofertę, zanim się skończy!
  • Zamów aplikacje i zaloguj się na swoje konto.
  • Wybierz jeden z serwerów w USA, z którym chcesz się połączyć.
  • Gdy zaświeci się zielone światło, możesz śmiało połączyć się z ulubioną usługą przesyłania strumieniowego.

Czy ta metoda jest niezawodna?

Niestety, platformy streamingowe mogą nadal wiedzieć, kiedy korzystasz z VPN. Oczywiście nie zdarza się to przez cały czas, ale może to być dość denerwujące. Narzędzia premium, takie jak ExpressVPN, zwykle pozostają niezauważone, ale czasami są wykrywane. Jeśli tak, skontaktuj się z zespołem pomocy. Gdy powiesz im, gdzie jesteś, w tym usługę, do której próbujesz uzyskać dostęp, pomogą Ci znaleźć odpowiedni serwer.

Uwaga wydawcy : ExpressVPN to nasz wybór nr 1 w zakresie usług przesyłania strumieniowego ten Zarejestruj się na rok w ExpressVPN za 6,67 USD / miesiąc i uzyskaj 3 miesiące ZA DARMO. Wszystkie plany są objęte 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, dzięki czemu możesz je anulować w dowolnym momencie i odzyskać pieniądze.

Co powiesz na darmową sieć VPN?

Chociaż zalecamy korzystanie z VPN, darmowe narzędzia nie są najlepszym wyborem. Aspekt finansowy jest z pewnością ważny, ale darmowe VPN mogą narazić Twoje urządzenia na ryzyko. W wielu przypadkach udowodniono, że narzędzia sprzedawane jako darmowe VPN są złośliwym oprogramowaniem.

Nawet całkowicie bezpieczne narzędzia nie zapewnią Ci dużego doświadczenia. Darmowe VPN często mają niewiele serwerów, ponieważ są drogie w utrzymaniu. Kiedy połączysz dużą liczbę użytkowników i niewielką liczbę serwerów, uzyskasz prędkość Internetu, która może konkurować w dobie komunikacji telefonicznej. Więc jeśli nie chcesz cofać się w czasie, lepiej ich całkowicie unikać.

Gdzie możesz oglądać Game On?

Game On to serial stworzony i emitowany przez CBS w Stanach Zjednoczonych. Spektakl można oglądać na kilka sposobów, więc omówimy je wszystkie.

Oficjalna strona internetowa CBS

Game On jest dostępny na stronie CBS, ale nie będzie dostępny na żywo. W rzeczywistości możesz obejrzeć odcinek za darmo na CS, jeśli poczekasz kilka godzin po programie. Odcinki są dostępne za darmo tylko przez ograniczony czas, więc pospiesz się!

Usługi przepływu

Jedynym sposobem uzyskania dostępu do transmisji na żywo dla CBS jest skorzystanie z dedykowanej usługi przesyłania strumieniowego. Jednym z najlepszych wyborów dla fanów CBS jest CBS All Access, który oferuje transmisję strumieniową na żywo CBS, a także prawie każdy program, jaki sieć zrealizowała na przestrzeni lat.

CBS jest również częścią pakietów kanałów oferowanych przez Hulu Live TV, fuboTV i YouTube TV. Możesz zasubskrybować którąkolwiek z nich, jeśli chcesz zacząć oglądać telewizję online, ponieważ pozwolą ci one oglądać w ten sposób dziesiątki sieci. Wszystkie oferują bezpłatne wersje próbne, więc nie wahaj się ich wypróbować przed podjęciem decyzji. Możesz oglądać dowolny z tych filmów z zagranicy dzięki ExpressVPN.

Czy mogę oglądać Game On gdziekolwiek indziej na świecie?

Game On będzie emitowany w Kanadzie w tym samym czasie, co odcinki w Stanach Zjednoczonych. Program jest dostępny w Global TV. Jeśli masz abonament kablowy, możesz użyć tych danych uwierzytelniających, aby połączyć się z witryną Global TV i cieszyć się tam transmisją na żywo.

Jeśli nie masz kabla, nadal możesz oglądać Game On, ale będzie to trochę trudniejsze. Przede wszystkim musisz mieć subskrypcję Amazon Prime Video i dodać STACKTV do swojego konta. Będzie to kosztować dodatkowe 12,99 USD miesięcznie, oprócz zwykłej subskrypcji. STACKTV pozwoli Ci oglądać kilkanaście najpopularniejszych kanałów online w Kanadzie, w tym Global TV.

Jak być może wiesz, transmisje na żywo Global TV i STACKTV są zablokowane geograficznie, więc zawsze powinieneś używać ExpressVPN, aby uzyskać do nich dostęp, jeśli podróżujesz za granicę. Tym razem do połączenia potrzebny będzie kanadyjski serwer.

Na czym polega gra?

Game On to nowy program, który z pewnością zapewni Ci rozrywkę. Opiera się na brytyjskim programie A League of Your Own. Jeśli będą chcieli naśladować kształt litery T, będziemy mieli 8-10 odcinków tego programu, więc będziemy mieli co oglądać przez kilka miesięcy.

W programie pojawią się dwa zespoły, jeden prowadzony przez Venus William, a drugi przez Roba Gronkowskiego. Dołączą do nas znani goście i znamy już dwa nazwiska: Gabriel Iglesias i JR Smith.

Drużyny zmierzą się w trzech rundach, a jedna z nich zostanie zwycięzcą pod koniec wieczoru. Ponieważ wszystko jest dla zabawy, nie ma prawdziwej nagrody do wygrania. Jesteśmy jednak przekonani, że każdy zrobi wszystko, co w jego mocy.

Słowa separacji

Oglądanie Game On z zagranicy nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie, ponieważ musisz podjąć wszystkie te dodatkowe kroki, aby to osiągnąć, ale wierzymy, że poziom zabawy, który obiecuje, jest tego wart.

Jak uzyskać BEZPŁATNĄ VPN na 30 dni

Na przykład, jeśli potrzebujesz VPN na krótki czas podczas podróży, możesz skorzystać z naszej najlepszej sieci VPN za darmo. NordVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Będziesz musiał zapłacić abonament, kupiony, ale autoryzowany Pełny dostęp przez 30 dni, a następnie anulowanie w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy ten Niekwestionowana polityka anulowania jest słuszna.

Dodaj komentarz