Jak mogę łatwo zmienić pozycję moich postów Wallapop?

Dziś lokalizacja GPS jest kluczowym czynnikiem zarówno w sieciach społecznościowych, na różnych stronach internetowych, jak i na urządzeniach mobilnych. Czasami konieczna jest jego zmiana z różnych powodów lub po prostu ze względów bezpieczeństwa. Przykładem tego jest fakt, że zmienić lokalizację wersji Wallapop najlepiej sprawdza się w aplikacji.

La Platforma Wallapop współpracuje z filtrem, gdzie określa dokładną odległość i położenie produktu. Dlatego strona jest bardzo poszukiwana w interfejsie, Dlatego ważne jest, aby go zaktualizować.

Oto, co musisz zrobić, aby zmienić pozycję swoich postów Wallapop!

Podróżowanie na tej trasie jest naprawdę łatwe i nie zajmie Ci to dużo czasu tylko ty połącz się z Wallapop Zrób to ten Oczywiście ważnym zaleceniem jest uruchomienie procesu przez aplikację, niezależnie od tego, czy masz IOS, czy nie Wersja na Androida.

Teraz kolejna dodatkowa wskazówka jest taka, że ​​nie powinieneś stężenie zmienić lokalizację wiadomości Wallapop ponieważ może to skutkować karami. Wallapop, choć dość zrelaksowany, traktuje takie sytuacje bardzo poważnie, uważając je za podejrzane, a przez to oszukańcze.

Cóż, biorąc pod uwagę oba zalecenia, kroki, które należy wykonać, są bardzo proste w porównaniu z innymi procedurami. Sesja jest już online , kliknij główne menu rozwijane Wallapop i zaloguj się w Twoim profilu jako takim.

następnie Znajdź Wallapop Pencil, ikonę reprezentującą mody lub korekty profilu. Panel sterowania otworzy się natychmiast, w którym musisz wybrać „Lokalizacja”, aby kontynuować proces.

To takie proste, po prostu wpisz adres, który chcesz dla swojej nowej witryny Wallapop ze wszystkimi szczegółami, w tym kodem pocztowym. Kiedy skończysz otrzymywać ostatni list, zapisz zmiany, aby zachować swój profil Wygodny ZAKTUALIZOWANO i voila, reszta to czysta historia.

Wydarzenie bonusowe: jeśli zablokują Twoją witrynę, zobacz, jak możesz to naprawić

Rynek Wallapop może być czasem niestabilny lub niestabilny, Zaletą jest zatem przeniesienie wersji Wallapop. Jednak kilku użytkowników zgłosiło, że Wallapop wyklucza możliwość relokacji. Dlatego istnieje kontrowersyjny, ale skuteczny sposób na ominięcie blokady w ciągu kilku minut.

Najpierw przejdź do Sklep Google Play lub App Store odpowiednio iw sekcji aplikacji kliknij „Odinstaluj”. Bądź cierpliwy przez chwilę, odczekaj co najmniej dwie godziny i pobierz Wallapop z powrotem na swój telefon komórkowy.

Powoduje to wewnętrzny konflikt w aplikacji (błąd), który całkowicie przywraca witrynę bez blokowania. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić go ponownie, uważając, aby nie wpaść w pułapkę.

Jakie są korzyści z przeprowadzki do Wallapop?

Jak wspomniano niedawno, Rynek Wallapop jest ogólnie bardzo zajęty wymaga lokalnej aktualizacji korekty.

Aby? Dotknąć konsumentów, których lokalizacje są dalej od Ciebie. W ten sposób przeniesienie postów Wallapop pozwala sprzedającemu reklamować się w okolicznych obszarach.

Wejdzie zatem nowy horyzont możliwości promocji marki lub produktu pod jej dominacją. Jednak niektórzy dostawcy lub użytkownicy chcą po prostu zmienić swoją lokalizację ze względów bezpieczeństwa.

Społeczność jest zbyt duża, aby mieć łatwy dostęp do tych danych osobowych. Dokonanie małej zmiany adresu, możesz obejść się bez szczegółowych informacji na ten temat więc uważaj.

Dodaj komentarz