Jak mogę łatwo przetłumaczyć komentarze na Instagramie na mój język na moim telefonie?

Instagram jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji i bez wątpienia jego wykorzystanie rośnie z coraz większym powodzeniem łączyć ludzi z całego świata ten W ten sposób możesz spotkać użytkowników, którzy nie mówią tym samym językiem.

To prawdopodobnie jest dla ciebie problem. Bo choć platforma Instagram bardziej skupia się na zdjęciach i filmach, czasem opatrzona opisem w innym języku, nie wiadomo, o czym mówi. Szczęśliwy dzisiaj Instagram ma swoje własne tłumaczenie.

Tłumacz komentarze na Instagramie

Zwykle wszystkie sieci społecznościowe mają przycisk tłumaczenia, zwłaszcza gdy komentarz lub opis jest dodawany do sytuacji lub postów. Jednak Instagram, w młodości nie pełnił tej funkcji ten

Dlatego ten drobny szczegół był jedną z jego głównych wad. Ponieważ prawie każdy ma tę sieć społecznościową, to znaczy dzięki niej użytkownicy z całego świata są połączeni.

Dlatego ludzie musieli uciekać się do innych środków, aby przeczytać komentarz lub opis na Instagramie. Na przykład Tłumacz Google. Ten proces był nieco żmudny i niewygodny dla konsumentów, ponieważ wspinanie się na inną platformę, kopiowanie i wklejanie zajmuje więcej czasu.

Jednakże dzisiaj ten przycisk tłumaczenia jest faktem i nie jest to zaskakujące, ponieważ inne funkcje, takie jak pobieranie wiadomości z konta na Instagramie, są faktem. Dlatego tłumaczenie jest dostępne dla smartfonów z systemem operacyjnym Android oraz tych z systemem operacyjnym iOS. A najlepsze jest to, że proces jest naprawdę szybki i łatwy.

Jak działa tłumacz Instagrama?

Instagram to bardzo kompletna aplikacja, łatwa w obsłudze i z dynamicznym interfejsem, zabawne i proste ten A tłumaczenie komentarzy nie może być wyjątkiem, bo to jedna z najłatwiejszych i najszybszych procedur, nawet łatwiejsza niż wyślij wiadomość DM na Instagram.

Wszystko co musisz zrobić to dołącz do sieci społecznościowej Instagram , spójrz na stopkę zdjęcia lub filmu, a następnie zostanie wyświetlony komentarz lub opis wpisu. Na końcu masz wybór, który mówi „Zobacz tłumaczenie” ten

Kiedy już to zdobędziesz, Kliknij na to a system automatycznie przetłumaczy tekst. Jeśli chcesz wrócić do oryginalnego komentarza, po prostu kliknij „Zobacz oryginał” który pojawia się w miejscu, w którym wcześniej było „patrz tłumaczenie”. Gdy go dotkniesz, komentarz pojawi się ponownie w oryginalnym języku.

Z drugiej strony ważne jest, aby pamiętać, że ta funkcja tłumaczy się tylko w zależności od języka dodanego do aplikacji, tj. Jeśli Twoja aplikacja jest w języku angielskim, komentarz jest tłumaczony na ten język, ponieważ w przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, Instagram nie pozwala dodanie różnych języków.

Znaczenie przycisku tłumaczenia na Instagramie

Jak wspomniano na początku artykułu, chociaż ta aplikacja jest jedną z najpopularniejszych i wykorzystywanych na świecie, początkowo nie miała opcji tłumaczenia w komentarzach. To negatywny i negatywny aspekt dla użytkowników Instagrama.

Na szczęście z biegiem czasu aplikacja ogłosiła, że ​​ta opcja jest już oficjalna. Staraj się być bardzo pomocny dla konsumentów, ponieważ pisząc post w innym języku bez tłumaczenia go, prawdopodobnie chcesz usuń komentarz dodany do Instagrama.

Ponadto należy pamiętać, że jest to szczególnie ważne kiedy śledzą nas lub śledzą nas ludzie z innych miejsc ten To pozwala nam być bardziej połączonym i komunikować się z nimi. Podobnie, gdy śledzisz osoby publiczne.

Z drugiej strony ważne jest, aby podkreślić, że tego chcesz zresetuj i wyczyść pamięć podręczną Instagram , na tej stronie wyjaśnimy, jak to zrobić łatwo i szybko.

Wreszcie mamy nadzieję, że ten artykuł ci pomógł. Jednak chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Czy uważasz, że przycisk tłumaczenia na Instagramie jest ważny? Czy znasz inny sposób tłumaczenia komentarzy na Instagramie? Zostaw nam swoje odpowiedzi w komentarzach.

Dodaj komentarz