Jak mieć uśmiechy iPhone’a na Androidzie i używać ich na WhatsApp?

Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów Emotikony na Androida jest ok, ale niektórzy wolą emoji zawarte w iPhonie. Przede wszystkim, aby używać ich w rozmowach WhatsApp.

I choć nie ma na to naturalnego sposobu zmień emotikony systemowe w systemie Android możesz korzystać z narzędzi innych firm, za pomocą których mieć emotikonę iphone’a na Androidzie nie wymaga rootowania.

W tym przewodniku wyjaśniamy wszystkie możliwe sposoby użyj emotikonów iPhone’a na Androidzieaby używać ich jako emotikonów systemowych i, jeśli chcesz, zastąpić je emotikonami WhatsApp.

Emotikony WhatsApp w Twojej aplikacji na Androida.

Jakie są emotikony na iOS, których nie mamy na Androida?

Każdy system operacyjny lub platforma ma jego własne emotikonyW zależności od urządzenia lub systemu, którego używasz, zobaczysz to emotikony wyglądają inaczej niż inneten

Zwykle Układ emoji na iOS użyty jako szablona kilka lat temu WhatsApp domyślnie używał emotikonów iPhone’anawet na Androidzie.

Dodatkowo, gdy korzystasz z Androida, możesz znaleźć się w sytuacji znajdź emotikony iPhone’a, które nie są dostępne w Twoim telefonieponieważ twój system operacyjny ich nie zawiera. Są dwa przykłady emotikon na logo Apple i logo Beats AudioTe emotikony nazywane są „do użytku prywatnego” i są widoczne tylko dla urządzenia korzystające z platform Appleten

IPhone Emoji na Androida: jak je zdobyć

Dlatego najlepszym sposobem przeglądania emotikonów iOS na telefonie z Androidem jest użycie dowolnego z narzędzi i aplikacji, które pozwalają mieć emotikonę iphone’a na AndroidzieNiektóre z najczęściej sugerowanych to:

zPolicja

Ta aplikacja pozwala zmienić czcionkę telefonu komórkowego z Androidem bez rootowaniaPonieważ emotikony są osadzone w pakiecie czcionek systemowych, za pomocą tej aplikacji możesz edytować emotikonyten

Aby to zrobić, wystarczy pobierz aplikację na telefonie komórkowym i przejdź do sekcji „emotikony”. Tylko w środku pobierz pakiet emoji odpowiadający emotikonom iPhone’a i zainstaluj go na swoim telefonie. Procedura krok po kroku wygląda następująco:

1 Otwórz zFont i przejdź do zakładki Emojis.

  1. Pobierz pakiet emoji dla najnowszej wersji iOS (obecnie iOS 13 lub iOS 14).
  2. Kliknij przycisk Pobierz, a następnie kliknij Ustaw.
  3. Aplikacja poprosi Cię o wybranie marki Twojego telefonu komórkowego. Wybierz z listy producentów, czy to Samsung, Xiaomi, Huawei czy ktokolwiek inny.
  4. Na koniec aplikacja utworzy motyw dla Twojego telefonu komórkowego, który będziesz musiał zaimplementować za pomocą aplikacji motywu lub personalizacji oprogramowania mobilnego.
  5. Na koniec aplikacja poprosi o ponowne uruchomienie urządzenia. Po ponownym włączeniu iOS Emoji będzie dostępny na telefonie komórkowym.

Google Play | zPolicja

iFont

Kolejna podobna aplikacja, która pozwala zmień emotikony systemowe z Androida na iOS to iFont, bardzo popularny zmieniacz czcionek na urządzeniach z Androidem.

Z nim możesz wybierz typ czcionki do pobrania z wielu dostępnycha nawet zmień wygląd emotikonów na dowolny. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację iFont na swoim telefonie komórkowym.
  2. Przejdź do zakładki „Szukaj” i wyszukaj najnowszą wersję pakietu emoji iOS. Po zakończeniu kliknij Pobierz.
  3. Teraz przejdź do sekcji „Moje źródła” i naciśnij przycisk, aby dodać swoje źródła. Eksplorator plików na telefonie komórkowym otworzy się i powinieneś znaleźć plik pobrany w poprzednim kroku.
  4. Po wybraniu tego pliku wystarczy kliknąć przycisk Zastosuj.
  5. Aplikacja utworzy nową czcionkę do wyboru na telefonie komórkowym, o ile ma opcję zmiany domyślnej czcionki. Musisz tylko wybrać nową pobraną czcionkę.

To wszystko. Ale już, będziesz mieć emotikonę iOS na swoim telefonie z Androidem dostępne do użytku w dowolnej aplikacji.

Google Play | iFont

Jak używać emotikonów w WhatsApp i innych aplikacjach

Jeśli używasz jednej z dwóch aplikacji do zmiany czcionki i emotikonów w telefonie komórkowym i wykonałeś podane przez nas kroki, powinieneś już mieć emotikony iPhone’a na telefonie komórkowymten

Menu emoji WhatsApp.

Aby używać ich w WhatsApp – lub innych aplikacjach do przesyłania wiadomości – po prostu przejdź do Czatu i otwórz menu emoji na klawiaturzePamiętaj, że skoro WhatsApp ma własne emotikony, nie musisz otwierać okna emoji wbudowanego w WhatsAppa raczej sama klawiatura. Wskazujemy na powyższym obrazku Który jest prawidłowe.

teraz możesz wysłać emotikon z projektem emoji iPhone’a za pośrednictwem telefonu komórkowego z systemem Android. Pamiętaj, oczywiście, że inne osoby zobaczą emotikony wyświetlane przez platformę, z której korzystają.

Dodaj komentarz