Jak mieć lub zainstalować kosz na moim Androidzie?

Usunąłeś plik i potrzebujesz go bardziej niż kiedykolwiek, wyjaśnimy dzisiaj jak dodać kosz do swojego Androida ten Cóż, w tym artykule porozmawiamy o tym, jak sprawić, by Twoje urządzenie z Androidem miało kosz, abyś mógł temu zapobiec. Chociaż często można zobaczyć ten typ programu na komputerach PC, ponieważ jest dostarczany z systemem Windows, jest on również dostępny dla systemu Android.

Co to jest komputerowy kosz na śmieci?

Kosz systemu operacyjnego to miejsce do przechowywania plików i folderów zapisane przed całkowitym usunięciem. Z tym systemem możesz jestem poinformowany że przypadkowo usunąłeś lub usunąłeś z plików, gdy miałeś opcje przywracania.

Należy zauważyć, że dziś wiele firm telefonicznych, takich jak Xiaomi, dodało do swoich funkcji systemowych folder usuniętych plików. Ten folder nazywa się „Ostatnio usunięte” , oczywiście może się różnić w zależności od marki telefonu komórkowego.

Zobaczmy, jakich opcji potrzebujesz, aby uniknąć łatwej i szybkiej utraty plików z Androida, korzystając z poniższych sugestii.

Użyj Zdjęć Google

NS’ Aplikacja Zdjęcia Google umożliwia bezpłatne zapisywanie zdjęć i filmów, jest preinstalowany na urządzeniach z systemem Android. Następnie pokażemy, jak znaleźć usunięte zdjęcia i filmy na Kosz na zdjęcia Google na smartfonie z Androidem.

  • Otwórz aplikację Zdjęcia Google aw prawym dolnym rogu zobaczysz opcję o nazwie „Biblioteka”, kliknij na nią.
  • Po wykonaniu powyższych czynności u góry wybierz „Kosz”.
  • Zobaczysz wtedy zdjęcia lub filmy, które nie zostały jeszcze trwale usunięte z urządzenia w ciągu 60 dni roboczych dostępnych w systemie.

  • Wybierz plik, który chcesz odzyskać , otrzymasz dwie opcje „Usuń” lub „Resetuj”. I gotowy w ten sposób, możesz ponownie mieć to, czego nie było w twoim pliku.

Korzystanie z aplikacji Kosz na Androida

Dumspter to popularna aplikacja, która jest szeroko używana na całym świecie przez tych, którzy posiadają urządzenie z Androidem, ponieważ to darmowy system recyklingu ten Działa bardzo prosto, a jedną z zalet jest to, że może przechowywać dowolny plik, który masz na swoim urządzeniu.

Ma interfejs bardzo praktyczne z prostym systemem sterowania dla użytkowników z urządzeniem z systemem Android. Jedną z zalet tej aplikacji jest to, że jest ona kompatybilna z systemowymi menedżerami plików, przejdźmy dalej i wyjaśnijmy, jak z niej korzystać.

  1. Pobierz aplikację Wywrotka ze Sklepu Google Play lub Sklepu Play.
  2. Po pobraniu aplikacji wystarczy ją otworzyć i wyszukać plik, który chcesz usunąć na telefonie komórkowym lub tablecie.
  3. Gdy go znajdziesz, dotknij i przytrzymaj plik, aż pojawi się wiele opcji.
  4. Wśród opcji, które znajdziesz to „Wyślij” lub „Otwórz za pomocą wywrotki”, wybierzesz ostatnią opcję.
  5. W ten sposób możesz łatwo wysłać go do kosza.

Ciekawą rzeczą w tej aplikacji jest to, że możesz Odzyskaj usunięte pliki ten Zdecydowanie usuń jeśli jest tam łatwo. Mamy nadzieję, że wkrótce wprowadzimy Kosz systemu Android i że będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich jego funkcji.

Mamy nadzieję, że ten samouczek uspokoi Twoje nerwy, gdy przypadkowo usuniesz plik z telefonu. Wykorzystanie i realizacja kroków indyki co do listu , będziesz mógł z powodzeniem osiągnąć swój cel, dlatego chcemy, abyś odniósł sukces.

Dodaj komentarz