Jak mieć dwa różne profile w Wallapop Czy to możliwe?

Jesteś tutaj, ponieważ chcesz lepszej organizacji ze swoimi produktami na sprzedaż i do tego bardzo przydadzą się dwa różne profile, jeden, w którym możesz sprzedawać np. żywność, a drugi, w którym możesz sprzedawać ubrania.

Ale zanim wyjaśnisz, jak możesz mieć dwa profile Wallapop, Chcesz zwiększyć sprzedaż w Wallapop? Większa sprzedaż to więcej pieniędzy i wiemy, że wszyscy to uwielbiają. Oto kilka świetnych wskazówek, dzięki którym każdy przedmiot na sprzedaż będzie nie do odparcia.

Wskazówki dotyczące większej sprzedaży w Wallapop

Wallapop dał milionom ludzi możliwość zdobycia innego źródła dochodu, bez wątpienia mówimy o sprzedaży używanych przedmiotów był bardzo pomocny dla wielu ten

ale ty masz na pewno już masz doświadczenie w posiadaniu przedmiotu, który z jakiegoś powodu nie jest na sprzedaż , czas mija i nawet nie otrzymujesz wiadomości od zainteresowanego. Pokonaj swoje wątpliwości, postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

 • Ważne jest, aby być bardzo konkretnym ze zdjęciami, które zamieściłeś , postaraj się, aby zdjęcia były czyste, a produkt bardzo piękny, najlepiej jest wziąć kawałek białego papieru lub szmaty i umieścić go w tle, aby obiekt bardziej się wyróżniał.
 • Umieść ten sam produkt więcej niż raz, zawsze z innym i szczegółowym opisem, nie umieszczaj rzeczy typu „prawie nowe, bez większego pożytku”, niech zdjęcia przemówią za Ciebie, nie musisz tego robić codziennie, możesz – pod koniec tygodnia.
 • Nie bądź nachalny kiedy masz „zainteresowaną” osobę, może ona być po prostu ciekawa twojego produktu i nie chcieć kupować, inni po prostu znudzą się naleganiem tak bardzo, że mają tylko niezbędny kontakt.
 • Ceny, w wyszukiwarce Wallapop możesz wpisać nazwę przedmiotu, który chcesz sprzedać, aby wyświetlały się ceny innych użytkowników i dokonać przybliżenia, pamiętaj, że jest to używana platforma handlowa, Cena nie powinna być również zbliżona do ceny produktu, jeśli był nowy.

Mamy nadzieję, że spodobają Ci się te wskazówki będzie w stanie sprzedać wszystkie Twoje produkty możemy szybko wyjaśnić, w jaki sposób możesz mieć dwa profile Wallapop, aby mieć lepszą organizację sprzedaży.

Jak mogę mieć dwa różne profile Wallapop?

Aby mieć wtedy dwa profile bardzo ważne jest, aby mieć dwa eróżne e-maile jeśli nie, nie będziesz mógł mieć innego profilu w tej aplikacji, mając to na uwadze, wykonaj następujące proste kroki:

 1. Pobierz Wallapop z urządzenia mobilnego
 2. Następnie przejdź do menu aplikacji w prawym górnym rogu.
 3. Na wyświetlonej liście opcji kliknij „Mój profil”, a następnie znajdź opcję „Wyjdź”
 4. Teraz zamiast wpisywać nazwę użytkownika i hasło, klikniesz „Zarejestruj się” i postępuj zgodnie z instrukcjami, które wykonałeś podczas tworzenia konta, z tym wyjątkiem, że po wprowadzeniu adresu e-mail powinno być inaczej.

Ale na pewno będzie to trochę irytujące, że musisz zamykać jedną sekcję za każdym razem, gdy chcesz zobaczyć drugą. Co możesz zrobić? Kontynuuj czytanie.

Masz dwa różne profile w Wallapop

Łatwiej jest mieć otwarte jedno konto na urządzeniu mobilnym, a drugie na komputerze. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

 1. W wyszukiwarce Twojego komputera , wpisz „Wallapop” i przejdź do jego oficjalnej strony internetowej
 2. W prawym górnym rogu zobaczysz zielony przycisk „Zarejestruj się lub zaloguj” kliknij na niego
 3. Kliknij „Zarejestruj się”
 4. Wystarczy wpisać informacje o profilu, które utworzyłeś wcześniej i jesteś już zalogowany na swoim komputerze

Ale jeśli chcesz mieć oba profile na swoim urządzeniu mobilnym, zawsze miej je pod ręką i ściśle nimi zarządzaj, możesz wybrać następującą opcję.

Możesz skopiować aplikację za pomocą „ Przestrzeń równoległa Wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play, już zainstalowaną, wybierz Wallapop jako aplikację, którą chcesz skopiować i voila, na ekranie pojawią się dwie ikony tej samej aplikacji, różnica polega na tym, że masz dwa różne profile w każdym.

Dodaj komentarz