Jak łatwo zmienić ciemny motyw YouTube!

Możliwy włącz ciemny motyw na youtube i jest całkiem wygodny podczas żeglowania w słabym świetle. W ten sposób możemy się trochę zrelaksować i być może zużywamy mniej baterii w naszym laptopie. Tak czy inaczej, możemy łatwo włączyć ciemny motyw na YouTube.

Jest to niezwykle proste z komputera i aktywujesz ciemny motyw YouTube w kilka sekund. Jednak w przypadku urządzeń mobilnych może to być nieco bardziej skomplikowane w zależności od posiadanego telefonu.

Jak włączyć ciemny motyw YouTube w systemie Windows

Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, będzie dostęp do YouTube. Następnie musimy się zalogować i poszukać ikony profilu w prawym górnym rogu ekranu.

Pojawi się nowe menu z szeroką gamą opcji. Ale to, co nas interesuje, to to, co mówi „Wygląd” i widzimy podmenu, w którym znajdziemy trzy opcje: motyw urządzenia, ciemny motyw i otwarty motyw.

Oczywiście tutaj musimy wybrać „Ciemny motyw” i automatycznie zobaczymy, że YouTube jest aktualizowany i zmienia się wygląd Twojego konta. Musimy pamiętać, że zmiana wpłynie tylko na przeglądarkę, której używamy do jej aktywacji.

Jak włączyć ciemny motyw na Androidzie i iOS

Ciemny motyw lub Ciemny motyw nie są dostępne na wszystkich urządzeniach z systemem Android. Jeśli masz Androida 10 lub nowszego, możesz włącz ciemny tryb YouTube i inne aplikacje.

W tym celu musimy kliknąć na zdjęcie profilowe, a następnie przejdziemy do ustawień aplikacji YouTube. Tutaj musimy przejść do „Generała” i na pierwszy rzut oka powinniśmy zobaczyć, że można aktywować ciemny plan.

Jeśli ta opcja nie pojawia się, oznacza to, że nie jest dostępna na Twoim urządzeniu mobilnym. Niestety na wielu telefonach z Androidem, zwłaszcza starszych, nie będzie można przełączyć się na ciemny motyw.

Mamy nadzieję, że wiesz, jak włączyć ciemny motyw w YouTube. Jak widać, nie jest to wcale skomplikowane i za kilka sekund będziesz mógł przeglądać sieć społecznościową z czymkolwiek ciemnym. Podobnie, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz je zostawić w sekcji komentarzy, które znajdziesz trochę więcej.

Dodaj komentarz