Jak łatwo umieścić dowolny folder jako partycję w systemie Windows

Wielokrotnie wspominaliśmy już o wielkich zaletach, jakie system operacyjny Windows oferuje wszystkim swoim użytkownikom. W szczególności te dotyczące: mieszkania lub dobudowa jego woluminu na dysku twardym. W poniższym artykule wyjaśnimy to bardzo prosto jak łatwo umieścić dowolny folder jako partycję w systemie Windows.

Możesz być Użytkownik systemu Windows który ma wiele folderów na twoim komputerze osobistym i spędzasz dużo czasu na szukaniu zapisanych dokumentów. A potem powinieneś wiedzieć, jak nudna może być ta sytuacja. Dlatego uważamy, że nauka jest dla Ciebie bardzo przydatna łatwo umieść dowolny folder jako partycję w systemie Windows.

Dzięki temu prostemu samouczkowi zdasz sobie sprawę, że chociaż możesz łatwo umieścić dowolny folder jako partycja w systemie Windows ten Gdy skończysz, będziesz mógł znaleźć swój folder w sekcji Urządzenia i dyski. I możesz zobaczyć go jako dodatek, a nie jako folder plików.

Ale aby to zadziałało, musimy pobrać małą aplikację lub mały program na nasz komputer osobisty. Ponieważ jest przenośny, nie wymaga konfiguracji i jest niezwykle lekki, waży tylko 78kb. Następnie podamy Ci kroki, które musisz wykonać, aby to zrobić łatwo umieść dowolny folder jako partycję w systemie Windows.

Jak łatwo umieścić dowolny folder jako partycję w systemie Windows

Dzięki czemu można łatwo umieść dowolny folder jako partycję w systemie Windows, musisz najpierw pobrać aplikację. Możesz to zrobić od zastaw Następny Jest całkowicie darmowy i jak wspomnieliśmy wcześniej, jest przenośny. Dlatego nie musisz go instalować na swoim komputerze, po prostu go uruchom.

Teraz powiemy Ci, co zrobić, gdy zalogujesz się do serwisu, musisz najpierw utworzyć klip w Download. Umożliwi nam to pobranie skompresowanego pliku, po czym będziemy musieli go zdekompresować lub, jeśli wolisz, możesz go natychmiast uruchomić. W każdym razie, cokolwiek wolisz zrobić, pojawi się okno.

W co zamierzasz umieścić list w folderze, który zamierzasz utworzyć jako Partycja Windows wybierz taki, który nie jest używany przez inny dysk. Następnie musisz wybrać ikonę obiektywu po prawej stronie. Tworzysz tam klip, abyś mógł znaleźć folder, wybierz go i kliknij OK.

Jak używać bazy folderów jako partycji Windows

Po dodaniu ścieżki na dole znajdziesz pole wyboru, które możesz wybrać. Umożliwi to uruchomienie po uruchomieniu systemu Windows i ostatnim kroku, który zamierzasz wykonać w tym oknie łatwo umieść dowolny folder jako partycję w systemie Windows, Zaleca się wykonanie klipu na zielonej ikonie „+”.

Po utworzeniu klipu pojawi się właśnie utworzona partycja, aby sprawdzić, czy rzeczywiście możemy znaleźć ten folder w sekcji Urządzenia i dyski. Przejdziemy do początku Okna , potem na moim komputerze i tutaj możemy sprawdzić, czy folder tam jest, ale w postaci dysku lokalnego.

Następnie możesz go otworzyć i zobaczysz, że jest to folder, do którego dodałeś wszystkie swoje pliki. Możesz także dostosować ten dysk, który w rzeczywistości jest twoim folderem, i możesz najpierw zmienić jego nazwę. Robisz to, wybierając go i robiąc dobry klip, a następnie musisz wybrać opcję Zmień nazwę.

Można to zrobić z dowolnym folderem, również jeśli chcesz usuń foldery które stworzyłeś wcześniej. Aby to zrobić, możesz przejść do programu i wyświetlić wszystkie utworzone foldery. Następnie wybierz, co chcesz usunąć i przewiń w dół, gdzie znajdziesz symbol plus + na czerwono, zrób tam klip i gotowe.

Jak widać, to bardzo proste łatwo umieść dowolny folder jako partycję w systemie Windows ten Dzieje się tak dzięki małemu, ale potężnemu programowi, którego nauczyłeś się używać i pobierać za pomocą tego samouczka.

Dodaj komentarz