Jak łatwo pobrać i zainstalować pulpit Deepin w systemie Linux Ubuntu

Personalizacja systemu operacyjnego to mocna strona wielu komputerów i urządzeń mobilnych, zaleta przy dodawaniu użytkowników, pozwalająca na elastyczność w wyglądzie interfejsu, dostosowane do gustów użytkowników ten

Dystrybucja Ubuntu Linux

Dystrybucje Linuksa to jeden z tych systemów operacyjnych, które można dostosować do własnych preferencji i potrzeb. Trzeci najczęściej używany system operacyjny na świecie, dzięki temu, że… jest oprogramowaniem typu open source , zasilany przez współpracę milionów programistów z różnych krajów i kontynentów.

Jest to elastyczność tego systemu operacyjnego, jeśli utrzymujesz dystrybucję taką jak Ubuntu Linux ale chcesz pulpit innej dystrybucji, takiej jak Deepin … możesz to zrobić!

Jak? Aby to osiągnąć, w tym artykule znajdziesz krótki przewodnik, który pomoże Ci pobrać i zainstalować Wygodny Deepin biuro w dół Ubuntu Linux ten Śmiało i czytaj!

Co to jest Deepin?

Ta dystrybucja Linuksa wydana w grudniu 2009 została uznana jedna z najbardziej eleganckich dystrybucji interfejsu które można znaleźć w całej linii linux.

Głęboko w środku został zbudowany na dystrybucji Debiana, więc jeśli masz taką dystrybucję i planujesz zainstalować Deepina, możesz rozważyć zainstalowanie dystrybucji Głęboko w środku Jak na przykład.

Problemy z innymi dystrybucjami

Należy również zauważyć, że instalowanie pulpitu Deepin nie jest czymś, co mogą obsługiwać inne dystrybucje Linuksa, więc możemy powiedzieć, że jest on unikalny dla użytkowników Ubuntu Linux.

Dlatego zastanów się bardzo dokładnie przed zainstalowaniem Deepina w jakiejkolwiek innej dystrybucji Linuksa, ponieważ to może znacząco wpłynąć na Twoją operację system operacyjny ten

Użytkownicy dystrybucji, tacy jak Fedora i Arch Linux, zgłaszali w przeszłości podobne problemy. Dlatego zaleca się ostrożność podczas próbowania.

Zalety jego instalacji

To nie tylko elegancki interfejs, ale także system udostępniania plików, który wielu użytkowników uważa za ważny. Bez wątpienia ten rodzaj dostosowania pomoże Ci utrzymać porządek na komputerze.

Głębsze kroki instalacji

Posiadanie pulpitu Deepin w systemie Ubuntu Linux nie wymaga najwyższej i wyczerpującej pracy. Składa się z szeregu prostych kroków. Tutaj będziesz miał rodzaj prostego przewodnika, w którym wyjaśnisz krok po kroku, co jest potrzebne, aby osiągnąć to zadowalająco odważysz się?

Pierwsza rzecz musisz to zrobić korzystanie z terminala z twojego Linux Ubuntu W pilny Ctrl + Alt + T klawisze obawy , możesz również aktywować tę aplikację za pomocą Shift + Ctrl + T obawy ten

Gdy terminal pojawi się na ekranie, nadszedł czas, aby dodaj repozytoria pasujące do Deepin „Jak?” „Albo co? Bardzo proste, za pomocą polecenia „ repozytorium app-apt ”. W tym sensie będzie to polecenie, które dodasz do terminala: „ sudo add-apt-repository ppa: leaeassy / dde

Aktualizacja systemu i instalacja Deepin

Po wykonaniu poprzedniego kroku nadszedł czas, aby to zrobić sprawdź aktualizacje systemu , użyjesz do tego polecenia: ” aktualizacja sudo apt ”.

Po aktualizacji systemu nadszedł czas, aby przystąpić do instalacji pulpitu Deepin w systemie Linux Ubuntu za pomocą następującego polecenia: ” sudo apt zainstaluj dde ”.

Dzięki temu pulpit Deepin jest już zainstalowany. Jeśli chcesz pobrać dodatkowe pakiety, aby Twój pulpit był bardziej podobny do oryginalnej wersji dystrybucji. Możesz uruchomić polecenie: « sudo apt-get install deepin-gtk-theme » ten

Szybko i łatwo!

Całkiem proste, co? Masz już pulpit Deepin w dystrybucji Ubuntu Linux. Gotowy do użycia i tylko czekający, by podziwiać elegancję tego interfejsu. Powiedz innym przyjaciołom, jak dokonać tej zmiany i zastosować tę nową wiedzę w praktyce.

Dodaj komentarz