Jak łatwo otworzyć rozszerzenie pliku TMP na komputerze z systemem Windows

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co to jest plik TMP? Jak łatwo otworzyć rozszerzenie pliku TMP na komputerze z systemem Windows ; W takim przypadku zalecamy zapoznanie się z poniższym przewodnikiem, który wyjaśni, czym są tego typu dokumenty i czy można je otworzyć.

Co to jest plik TMP?

Pliki z rozszerzeniem TMP odnoszą się do dokumentów tymczasowych używanych przez system operacyjny do różnych zadań. W większości przypadków pliki te pochodzą z instalacji i funkcji systemu Windows.

Jedną z cech tego typu dokumentu jest to, że: zwykle usuwane z czasem po ponownym uruchomieniu komputera. Dlatego należy zauważyć, że plik z tym rozszerzeniem rzadko jest interesujący dla użytkownika. Istnieje jednak opcja: odzyskać niezapisane pliki TMP w Photoshopie w przypadku, gdy potrzebujesz go do konkretnego projektu.

We wszystkich przypadkach pliki z Rozszerzenie TMP może być również aktywnym pobieraniem. To powiedziawszy, mogą przedstawiać coś przydatnego lub interesującego i chociaż nie jest to najczęstsze, nie zaszkodzi otworzyć tego typu dokument.

Jak łatwo otworzyć rozszerzenie pliku TMP na moim komputerze z systemem Windows?

Rozumiejąc naturę plików z tym rozszerzeniem, należy zauważyć, że w TMP może być dowolnego typu. Dlatego konieczne jest poznanie pochodzenia dokumentu, aby go poprawnie otworzyć.

W większości przypadków TMP jest fitsiere System, ale mogą to być również dokumenty tekstowe. Dlatego można je otwierać w Notatniku Windows, chociaż można: Zamień Notatnik na inny edytor tekstu w systemie Windows ten Dzięki nazwie pliku możesz zorientować się w charakterze treści, aby wybrać odpowiedni program.

Dodatkowo rozszerzenia plików TMP mogą należeć do programu lub aplikacji i nie będziesz mógł ich otworzyć. Charakter pliku TMP zależy od tego, co zostało pobrane, ponieważ pliki tymczasowe reagują na pliki z pobrań lub instalacji.

Prawda jest taka, że ​​w wielu przypadkach plik TMP nie może zostać otwarty, ponieważ jest jego częścią uruchomiona aplikacja lub element, z którym system współdziała. W obu przypadkach możesz użyć następujących aplikacji do otwierania tego typu plików.

Aplikacje do otwierania plików TMP

W większości przypadków pliki TMP odpowiadają dokumentom używanym przez system operacyjny. dlatego rzadko są one użytecznymi lub interesującymi plikami dla użytkownika.

Jednak niektóre podstawowe aplikacje można wykorzystać do poznania charakteru konkretnego pliku TMP. Wypróbuj następujące aplikacje, aby otwierać dokumenty z rozszerzeniem TMP.

  • Widok obrazu systemu Windows: Jeśli masz dokument z rozszerzeniem TMP i jest to obraz, najlepszym wyborem może być Windows Image Viewer. Ten program jest kompatybilny z większością formatów graficznych. Przy wyborze tej alternatywy zaleca się: metr oraz Aktualizacja przeglądarki obrazów systemu Windows aby w pełni wykorzystać to narzędzie.
  • Odtwarzacz multimedialny: Jeśli uważasz, że plik TMP, który chcesz otworzyć, jest plikiem audio, powinieneś wypróbować odtwarzacz multimedialny dostarczony przez system operacyjny lub cokolwiek, co uważasz za odpowiednie.
  • Zeszyt: kilka razy tymczasowe pliki systemowe odpowiadają tekstom. Dlatego podczas korzystania z edytora tekstu powinieneś być w stanie je otworzyć. Mając to na uwadze, zalecamy Windows Basic Notatnik, ponieważ świetnie sprawdza się w tego rodzaju pracy.

Dodaj komentarz