Jak łatwo odblokować wyskakujące okienka w Firefoksie

Zawsze, gdy pojawia się problem skutecznych przeglądarek, które umożliwiają niestandardową konfigurację, Firefox wyróżnia się. Bezpośrednia konkurencja z Google bez Twojej wiedzy co jest lepsze i że słucha dzięki swoim licznym zmianom, aby odebrać smaki, którymi cieszył się od lat. Okazuje się jednak, że wracamy z nieznajomością bardzo podstawowych funkcji, a potem wskazujemy, co musimy zrobić Łatwo odblokuj wyskakujące okienka w Firefoksie.

W przypadku wyskakujących okienek, lub jak są one również nazywane wyskakującymi okienkami, w niektórych przypadkach mogą stać się naprawdę denerwujące. To znaczy, kiedy robimy nasze badania w sieci, pojawiają się znikąd pokaż nam reklamy różne rodzaje produktów, które zwykle są związane z odwiedzaną stroną.

Jak powiedzieliśmy, ta przeglądarka umożliwia włączanie lub wyłączanie funkcji w bardzo prosty i szybki sposób, jak widzieliśmy w poprzednich artykułach. Gdzie pokażemy Ci jak? wyłącz lub usuń Powiadomienia Firefoksa w Windows 10. Ale na razie zrobimy to Dowiedz się, jak łatwo odblokować wyskakujące okienka w Firefoksie.

Jak łatwo odblokować wyskakujące okienka w Firefoksie

Okazuje się, że to, co innym wydaje się nudne, może wyglądać świetnie i jeśli chcesz włączyć tę funkcję, pokażemy Ci, co robić.

Podobnie ten samouczek będzie działał dla Ciebie, jeśli chcesz ponownie zablokować tę funkcję. Więc bez zbędnych ceregieli przejdźmy przez kroki dla Łatwo odblokuj wyskakujące okienka w Firefoksie.

Najpierw musisz wejść do przeglądarki Mozilla Firefox, gdy jesteś w przeglądarce, musisz znaleźć trzywierszową ikonę po prawej stronie okna. Utwórz tam klip, aby wyświetlić menu kontekstowe. I musisz znaleźć i wybrać Opcje, ma ikonę koła zębatego.

Zobaczysz teraz różne opcje, takie jak Ogólne, Strona główna, Wyszukiwanie, Konto Firefoksa, Prywatność i Bezpieczeństwo. W przypadku ostatniej opcji, którą musisz kliknąć, ta akcja przeniesie Cię do okna, w którym znajdziesz kilka sekcji, każda z innymi opcjami. Musisz zejść na dół, aby znaleźć sekcję Uprawnienia.

W tej sekcji znajdziesz różne opcje, które możesz skonfigurować, takie jak lokalizacja, kamera, mikrofon itp. W naszym przypadku zobaczymy opcję Zablokuj wyskakujące okienka. Ponieważ musiałeś to wykluczyć, ta opcja musi być wybrana. Aby go odblokować, musisz to odznaczyć i możesz iść.

Jak odblokować wyskakujące okienka w Firefoksie z wyjątkami?

Jeśli widzisz prawą stronę wyskakującej opcji Zablokuj, znajdziesz opcję Wyjątki. Dzięki temu możesz idealnie dostosować wygląd reklamy, jeśli klikniesz tę opcję, zobaczysz listę różnych witryn. Tutaj będziesz mógł dodać adresy internetowe, którym ufasz.

Możesz autoryzować pod tymi adresami pojawi się wyskakujące okienko , ale możesz też usunąć z listy witryny, których nie chcesz wyświetlać. To świetna opcja, która pozwoli Ci mieć pełną kontrolę nad przeglądarką pod kątem obecności lub braku wyskakujących okienek lub różne reklamy ten

Za każdym razem, gdy chcesz wprowadzić zmianę, która obejmuje wyskakujące okienka, musisz podążać tą samą ścieżką. albo za zablokować lub odblokować je to bardzo proste, nie zajmie Ci godzin, tylko kilka sekund, aby przejechać trasę i włączyć lub wyłączyć tę funkcję. Możesz stracić trochę więcej czasu na robienie wyjątków.

Możesz zobaczyć, jak łatwo jest dokonać zmian w Mozilla Firefox, co wcale nie jest skomplikowane i może być twoją domyślną przeglądarką, chociaż możesz to również zrobić w Google Chrome. A co najważniejsze, być może się nauczyłeś do łatwego odblokowywania wyskakujących okienek w Firefoksie.

Dodaj komentarz