Jak łatwo naprawić lub naprawić schowek Windows

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak łatwo naprawić lub naprawić schowek Windows dzięki temu samouczkowi, w którym możesz ocenić wiele metod, przedstawimy szczegółowe sprawozdanie, abyś mógł znaleźć ostateczne rozwiązanie.

Schowek Windows jest bardzo ważny, aby wszystko było uporządkowane i oszczędzanie czasu ten Dlatego ważne jest, aby działała poprawnie i aby powinna włączyć i używać nowej historii schowka w systemie Windows 10 Windows ten

Chociaż Ty też możesz przeglądaj, usuwaj i usuwaj historię schowka w systemie Windows 10. Poniżej podamy kilka wskazówek, które pomogą Ci rozwiązać każdy problem ze schowkiem.

Jak naprawić schowek w systemie Windows

Oto kilka rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze.

Historia schowka

 • Pierwszą rzeczą, którą sugerujemy, jest sprawdzenie historii Schowek Windows jest aktywowany. Aby to zrobić, musisz nacisnąć start, a następnie kliknąć ikonę koła zębatego.
 • Musisz się teraz zalogować „System” a następnie przejdź do lewego paska bocznego dla „Schowek”, musisz sprawdzić, czy historia schowka jest włączona. Jeśli opcja jest wyłączona, system rozpozna tylko ostatnią skopiowaną rzecz i nie będziesz mieć dostępu do swojej historii.
 • Po aktywacji możesz spróbować naciskając klawisze Okna + V. w ten sposób sprawdzisz, czy naprawdę działa poprawnie.

Sprawdź politykę grupy

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest funkcja synchronizacji. W ten sposób, jeśli korzystamy z tego samego konta na urządzeniu mobilnym i komputerze, wszystko w schowku powinno być dostępne z obu urządzeń.

Jeśli poprzednie rozwiązanie nie jest poprawne w Twoim przypadku, musimy przejść do zasad grupy. Mają wiele ustawień, które powinieneś zobaczyć szczegółowo, ponieważ może wystąpić problem w tej sekcji.

 • W tym celu naciśniemy start a potem napiszemy ” Gpedit.msc ”.
 • Następnie klikniemy „Ustawienia”.
 • Musisz iść teraz Szablony zarządzania> System> Zasady systemu operacyjnego ten Tutaj możesz zobaczyć historię schowka i opcje synchronizacji.
 • Co zrobimy to „Pozwolić” historia schowka po kliknięciu „Pozwolić”, otworzy się nowe okno, w którym będziesz musiał je aktywować.
 • Jak łatwo naprawić schowek w systemie Windows

Sprawdź wartości rejestru

Możemy również mieć bezpośredni dostęp do cen Rejestr systemu Windows który zawiera wszystkie parametry systemu operacyjnego.

Z tego powodu zalecamy zachowanie ostrożności przed kontynuowaniem w tym momencie, ponieważ może to spowodować uszkodzenie systemu. Najbardziej zalecaną rzeczą jest wykonanie kopii zapasowej całego rejestru na wypadek, gdyby coś się stało, aby można było ją odzyskać.

 • Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej będziemy mieli dostęp HKEY_LOCAL_MACHINE OPROGRAMOWANIE Zasady Microsoft Windows ten
 • Musisz kliknąć tutaj „System” znajduje się po lewej stronie ekranu.
 • Będziesz mógł zobaczyć następujące wartości: AllowClipboardHistory, AllowCroosDeviceClipboard które muszą mieć swoje ceny na poziomie 1.
 • Jeśli nie istnieją, możesz je stworzyć. Po prostu kliknij puste miejsce i wybierz „Młody”.
 • Następnie musimy wybrać cenę DWORD (32-bitowy) i dodaj oba, wartość musi być ustawiona na 1.

Następnie wystarczy ponownie uruchomić komputer i to wszystko. Schowek Windows powinien teraz działać.

Pamiętaj, że jeśli masz co do tego wątpliwości jak naprawić lub naprawić prasęDokumenty Windows , możesz zostawić to trochę poniżej w polu komentarzy, a z przyjemnością pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Dodaj komentarz