Jak łatwo naprawić kod błędu 0x8007045d w systemie Windows 10?

Jeśli na komputerze z systemem Windows pojawi się komunikat o błędzie 0x8007045d, może to być naprawdę denerwujące i stresujące, jeśli nie wiesz, jak to naprawić. Ale nie martwisz się tym błędem, bo dzisiaj przedstawiamy Ci temat: Jak łatwo naprawić kod błędu 0x8007045d w systemie Windows 10. Ale najpierw przyjrzyjmy się, co oznacza ten błąd i co sprawia, że ​​jest dla Ciebie jaśniejszy i pozwala wiedzieć, z czym masz do czynienia.

Co to jest i co powoduje kod błędu 0x8007045d w systemie Windows

Błąd 0x8007045d – co to jest?

Błąd 0x8007045d w systemie Windows można zdefiniować jako błąd wejścia i wyjścia rejestru. Pojawienie się tego błędu oznacza, że ​​system operacyjny Windows jest brudny Różne odwołania systemowe, które nie są prawidłowe w rejestrze. Wszystkie te powody sprawiają, że powodzenie czytania i pisania do iz komputerów jest znacznie trudniejsze.

Błąd 0x8007045d: przyczyny

Błąd może być spowodowany wieloma przyczynami, z których jednym jest uszkodzony rejestr lub uszkodzone pliki związane z programami lub plikami systemowymi na komputerze z systemem Windows. Twój komputer może również mieć trudności w dostępie i edycji niezbędnych plików uruchom na nim procedurę.

Inną częstą przyczyną błędu 0x8007045d mogą być uszkodzone lub uszkodzone moduły pamięci, czyli pliki, które nie zostały w pełni pobrane. Powodem może być również: Z czytelnicy lub urządzenia pamięci masowej wadliwe lub uszkodzone (DVD, CD, USB, zewnętrzny dysk twardy), które niekorzystnie wpływają na komputer.

Oprócz tych wszystkich powodów ten błąd jest zwykle spowodowany przez zaśmiecony rejestr komputera niepotrzebne pliki pliki (takie jak pliki tymczasowe i niepotrzebne pliki), które nie zostały usunięte i zapełniają dysk twardy. W rezultacie na komputerze mogą wystąpić błędy wejścia / wyjścia (I / O), takie jak irytujący błąd 0x8007045d.

Jak naprawić kod błędu 0x8007045d w systemie Windows 10?

Z konsoli poleceń Windows CMD

Dzięki Windows jest domyślnie dostarczany z aplikacją o nazwie CHECKDSK aby zlokalizować i naprawić uszkodzone pliki wewnętrzne na komputerze, możesz łatwo rozwiązać błąd 0x8007045d, wykonując następujące czynności:

  • Przede wszystkim musisz otworzyć konsolę poleceń systemu Windows, to jest Można to zrobić, naciskając klawisz Windows na klawiaturze. Następnie umieść CMD w pasku wyszukiwania i kliknij tę opcję, gdy program wydaje się być otwarty.
  • Po wejściu do CMD musisz wpisać tam polecenie Chkdsk / RX gdzie ostatnia litera X oznacza jednostkę, w której wystąpił problem. Na przykład, jeśli dysk jest w błędzie C, polecenie będzie wyglądać tak: Chkdsk / RC w konsoli Windows.
  • Po wpisaniu polecenia musisz nacisnąć klawisz Enter na klawiaturze, a teraz musisz nacisnąć literę Y na klawiaturze. Spowoduje to, że skanowanie wykryje i naprawi problem po ponownym uruchomieniu komputera.
  • Podsumowując, on po prostu uruchom ponownie komputer a skanowanie zostanie wykonane, zanim ponownie uzyskasz dostęp do systemu Windows i zanim ponownie uzyskasz dostęp do komputera, problem musi zostać rozwiązany.

Z całkowitą dbałością o system

Total System Care to bardzo wszechstronne narzędzie, które jest odpowiedzialne za naprawę wszelkiego rodzaju błędów wejścia/wyjścia rejestru, takich jak błąd 0x8007045d. To oprogramowanie ma wiele zalet, takich jak fakt, że jest potężnym narzędziem, ale z bardzo intuicyjny interfejs , aby wszyscy użytkownicy mogli z niego korzystać, niezależnie od tego, czy mogą korzystać z komputera, czy nie.

Obsługuje kompleksową pielęgnację systemu wyszukaj i usuń niepotrzebne pliki , Jak na przykład usuń pliki tymczasowe lub śmieci, nieprawidłowe wpisy, historia internetu i wszystko rodzaje wirusów oraz złośliwe oprogramowanie które uszkadzają rejestr i powodują błąd 0x8007045d. Aby pobrać to narzędzie za darmo, odwiedź witrynę Total System Care.

Dodaj komentarz