Jak łatwo i prosto stworzyć imponującą broszurę w CANVA

Jeśli chcesz łatwo i prosto stworzyć atrakcyjną broszurę, Canva to idealne narzędzie z wieloma funkcjami i narzędziami, które pomogą Ci szybko stworzyć atrakcyjną broszurę.

Canva to platforma internetowa przeznaczony dla grafików Jednak będąc niezwykle prostym, intuicyjnym i edukacyjnym, każdy może z niego korzystać i osiągać profesjonalne rezultaty.

W serwisie Canva możesz tworzyć bezpłatne banery reklamowe , listy, prezentacje, spersonalizowane kartki urodzinowe, Strony docelowe na Instagramie , atrakcyjne broszury itp.

Jeśli jesteś nowy w serwisie Canva lub jeszcze o tym nie wiesz jak stworzyć łatwo i szybko atrakcyjna broszura , dzisiaj wyjaśniamy, jak to zrobić krok po kroku.

Jak łatwo stworzyć atrakcyjną broszurę w serwisie Canva?

Pierwszym krokiem do łatwego i łatwego stworzenia atrakcyjnej broszury Canva jest uzyskanie do niej dostępu Platforma do projektowania stron internetowych Canva.com , musisz być zalogowany na swoim koncie, aby rozpocząć tworzenie broszury.

Po przejściu na konto Canva musisz kliknąć zielony przycisk „Utwórz nowy projekt” po lewej stronie ekranu. Otrzymasz kilka opcji tworzenia projektu, aby kontynuować Sekcja „Materiały marketingowe” i wybierz „Broszura”.

Po kliknięciu „Broszura” zostanie załadowana nowa zakładka, w której możesz rozpocząć pracę nad projektem swojej broszury. Jeśli dopiero zaczynasz projektować, Canva ma szeroki wybór modele lub makiety po lewej stronie ekranu, po prostu wybierz to, co lubisz i rozpocznij edycję.

Wybierając projekt, należy wziąć pod uwagę: cel twojej broszury W zależności od tematu, czy przedstawiasz propozycję biznesową, przedstawiasz projekt, czy tylko rozpowszechniasz informacje, możesz wybrać odpowiedni projekt.

Kroki do prawidłowej edycji broszury

Po wybraniu układu, który ułatwi i utworzy atrakcyjną broszurę w serwisie Canva, możesz zacząć: zmodyfikować model lub model.

Dobrym sposobem na rozpoczęcie edycji szablonu lub układu Canva jest zastosowanie dowolnych kolorów, po prostu kliknij obraz, a następnie kliknij wybór koloru gdzie pojawi się wiele opcji i możesz wybrać tę, którą lubisz. większość.

Możesz zrobić to samo z kolorem liter, wystarczy go kliknąć, a następnie w sekcji kolorów wybrać, co chcesz. W ten sam sposób możesz zmień czcionkę liter , w tym celu wystarczy zaznaczyć cały tekst i wybrać żądaną czcionkę.

Aby zastąpić obrazy szablonu własnymi obrazami, musisz przeciągnąć żądany obraz myszą w odpowiednie miejsce. Dzięki wielu funkcjom serwisu Canva możesz dodać smaku swoim ulotkom, wycinając je Twoje obrazy w kołach, kwadratach lub trójkątach.

Kroki przesyłania naszego projektu do serwisu Canva

Poczta nadać cechy osobiste La plan twoja broszura Co ciekawe, Canva oferuje wiele opcji udostępniania i przechowywania wyników.

Jeśli chcesz pobrać broszurę, po prostu kliknij niebieski przycisk z napisem „Pobierz”, znajduje się w górnej części ekranu obok przycisku „Udostępnij”.

Canva zapewnia elastyczność w wyborze sposobu oszczędzania Twoje kreacje , wśród tych opcji są formularze. JPG, PNG, wersja szablon PDF i PDF do drukowania, w zależności od użyteczności lub celu broszury, możesz wybrać opcję, która najbardziej Ci odpowiada.

Na koniec wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć Pobierz, a projekt broszury jest teraz na Twoim komputerze. Podobnie Canva umożliwia: udostępnij swoją pracę w mediach społecznościowych polub Facebooka lub udostępnij swoje wyniki za pośrednictwem linku url.

Dodaj komentarz