Jak ładować, obracać lub odwracać zdjęcie w poziomie w Photoshopie — Computer Mania

Photoshop jest redaktor dzięki któremu możesz łatwo edytować obrazy i zdjęcia. Ponadto program ma dużą liczbę użytkowników na całym świecie i został zaimplementowany na rynku przez firmę Adobe.

Warto zauważyć, że ma kilka wersji, które zawierają nowe funkcje i zapewniają lepszą wydajność z każdą aktualizacją.

Więc z programem o nazwie „Warsztaty fotograficzne”, możesz wprowadzać dowolne zmiany i konwersje do obrazów i grafik, które chcesz.

Warto wspomnieć, że w Photoshopie Możesz Wygodny importuj obrazy, teksty oraz dowolne zdjęcie do dalszej obróbki.

Należy również wspomnieć, że dzięki temu możesz obróć obraz w pożądanym kierunku. Musisz tylko wykonać serię kroków.

Kroki obracania lub odwracania zdjęcia w poziomie w Photoshopie

W większości przypadków musisz otworzyć program, ponieważ możesz kliknąć „plik” znajduje się w lewym górnym rogu menu. następnie , ty naciśnij opcję „Otwarty” w ten sposób możesz uzyskać dostęp do folderów na swoim komputerze, w których możesz wybrać zdjęcie, które chcesz przekształcić.

Więc wybierasz obraz i kliknij „otwórz” w ten sposób możesz umieścić go w Photoshopie. Po wykonaniu tego kroku zobaczysz w prawej dolnej części okna, że ​​poziom został utworzony.

podobnie warstwa zdjęć zwane tło jest zamknięte na kłódkę, więc trzeba je kliknąć, aby je usunąć i odblokować poziom.

Następnie możesz zobaczyć poziom zmiany i nazwę wyświetlana jest warstwa 0 więc aby obrócić obraz i odwrócić go, musisz wybrać narzędzie Swobodna transformacja.

Muszą najpierw być na poziomie, a następnie przejść do górnego menu opcja „edytuj” ten

Następnie otwiera podmenu z wieloma opcjami, ale musisz wybrać jedną opcję „Swobodna transformacja” ten Jednocześnie, jeśli chcesz, możesz pracować z poleceniami, w tym celu naciśnij klawisze „ctrl + T”.

Później wokół zdjęcia może pojawić się ramka, więc musisz kliknąć zdjęcie, a w wyświetlonym oknie kliknij „Obróć w poziomie” ten Zdjęcie automatycznie zmienia kierunek.

Po zakończeniu procesu możesz nacisnąć Enter, aby zaakceptować zmiany lub, jeśli wolisz, kliknąć strzałkę u góry okna, a obraz zostanie odwrócony w poziomie.

Swobodnie obracaj zdjęcie w Photoshopie

Istnieje również inna metoda obracania lub odwracania obrazu, więc musisz przejść do „Warstwa” fotografia i aplikacja „Swobodna transformacja” ten Następnie może znajdować się w jednym z rogów, w tej części pojawia się zakrzywiona strzałka, którą można kliknąć lewym przyciskiem myszy i przeciągając obraz, można obrócić obraz, jak chcesz.

W ten sam sposób możesz umieścić go tam, gdzie chcesz, nawet jeśli chcesz zastosować zmiany, musisz nacisnąć Enter. Podobnie, jeśli chcesz obrócić obraz pod określonym kątem, możesz to zrobić, musisz również wybrać opcję „przetwarzanie” w górnym menu więc mogę szukać „Swobodna transformacja” ten

Następnie możesz je zlokalizować w symbolu kąta w górnej części okna, dzięki czemu możesz wprowadzić dokładną wartość procentową, a zmiana zostanie automatycznie zastosowana do zdjęcia.

Inną opcją, którą można zastosować, jest kliknięcie prawym przyciskiem myszy na obraz i opcje Wyświetlany jest obrót o 180 ° Ponadto może obracać się o 90 ° w prawo lub w lewo. Należy zauważyć, że dla obrotu pod pewnym kątem wprowadź wartość z przedziału od -180 ° do 180 °.

Na koniec należy wspomnieć, że Photoshop jest jednym z najlepszych, dzięki którym można wykonywać przyjemne zadania edycyjne. Ważne jest również, aby znać różne funkcje i Pasek narzędzi oferowane przez program w celu: rób jak najwięcej ten

Dodaj komentarz