Jak kupować i sprzedawać produkty Wallapop: przewodnik krok po kroku

Jeśli szukasz sposobu na zakup produktów w naprawdę niskiej cenie lub nawet jak sprzedać własne towary, aby zarobić dodatkowe pieniądze? ? możesz używać Wallapop do łatwego i szybkiego kupowania i dostarczania przedmiotów. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, jak działa platforma i jakie kroki należy podjąć, aby połączyć się z użytkownikami i zrealizować te transakcje.

W tym artykule dowiesz się jak kupować i sprzedawać produkty w Wallapop ten To świetna okazja, aby pozbyć się używanych mebli lub ubrań, które są w dobrym stanie i których już nie potrzebujesz. Podobnie znajdziesz bardzo przystępne ceny na szeroką gamę produktów. Jeśli zdecydowałeś się wypróbować tę sieć społecznościową, utwórz swoje konto i obserwuj go wskazówki dotyczące korzystania z Wallapop ten

Komentarz autorstwa ça marche

Wiedza o tym, jak działa ta platforma, jest ważna zarówno podczas tworzenia konta, jak i kupowania lub sprzedaży produktów. Odciski palców są niezbędne do tworzenia ekranów główne cechy Wallapop i jego znaczenie dla sprzedającego i kupującego! zostanie wyjaśnione poniżej ten

Pozycja produktu

Na początek jest to świetny sposób na wypowiedzenie się położenie geograficzne do zamawiania produktów domyślnie. Innymi słowy, jako kupujący najpierw znajdziesz badania w pobliżu swojej aktualnej lokalizacji. Z drugiej strony jako sprzedawca musisz korzystać z tej funkcji dla umieść swoje produkty ten

Podobnie platforma umożliwia lokalizowanie artykułów w oparciu o inne filtry, takie jak m.in. Kategoria (jakiego rodzaju przedmiotu szukasz, zabawek, urządzeń, ubrań, książek, samochodów, motocykli, telefonów, przedmiotów kolekcjonerskich itp.), nagroda (wskazujący minimum i maksimum), Stan produktu (który może być nowy, np. nowy) oraz datę publikacji.

Podobnie, jeśli użytkownik ma do wykonania określone wyszukiwanie, może użyć „ Lupa Z tego powodu. Należy to jednak wziąć pod uwagę artykuł można znaleźć pod różnymi nazwami ten Z tego powodu zaleca się używanie synonimów do identyfikacji produktu, który chcesz kupić.

Ocena sprzedawcy

Po zakończeniu transakcji, kupujący oceniają sprzedającego z gwiazdkami od 1 do 5 i zostaw komentarz. To samo dzieje się na odwrót, ponieważ sprzedawca może również ocenić użytkownika, który dokonał zakupu.

Jeśli sprzedajesz w Wallapop, upewnij się, że dobrze traktujesz kupujących i poproś o dobrą recenzję, ponieważ to ci pomoże zwiększyć sprzedaż w przyszłości ten Z drugiej strony, jeśli jesteś kupującym i nie możesz zdecydować, od którego sprzedawcy kupić produkt, możesz: zobacz ocenę i komentarze pozostawione w Twoim profilu ten

Ta informacja pomoże ci ustal z kim kupisz markę czy jest uczciwy, ostrożny i czy produkty są takie, jak widać w ich opisie. Podobnie, będziesz mógł wiedzieć, czy inny użytkownik jest odpowiedzialny lub godny zaufania, a jeśli ma złą ocenę, unikaj handlu z tą osobą.

Omówić

Kolejną ważną cechą Wallapopa jest rozmowa, która została stworzona po to, aby sprzedawca mógł wyjaśnić wątpliwości osób zainteresowanych jego produktem. Jeśli jesteś kupującym , pamiętaj, aby zadać ważne pytania o sobie i unikać kontaktów z osobami, które nie rozmawiają lub nie udzielają jasnych odpowiedzi na temat produktu.

Po drugie, jest to ważny zasób dla sprzedawców na platformie, ponieważ pozwala na bliższe relacje z każdym potencjalnym nabywcą. Jeśli oferujesz produkt, skorzystaj z tego materiału i dokładnie odpowiedz na wszystkie pytania użytkowników.

Rejestracja i pierwsze kroki

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby zacząć kupować i sprzedawać produkty Wallapop, jesteś ty zarejestruj się i zaloguj na swoje konto ten Możesz to zrobić za darmo z urządzenia mobilnego lub komputera. Aby wejść, jeśli masz komputer, musisz to zrobić za pomocąStrona internetowa ten

Z drugiej strony na urządzeniu mobilnym powinieneś zainstaluj aplikację , albo zaandroid teniOS ten Proces rejestracji jest bardzo powszechny, ponieważ polega jedynie na wypełnieniu prostego formularza i potwierdzeniu adresu e-mail. Następnie zaleca się: wypełnij dane swojego profilu aby dać więcej zaufania innym użytkownikom.

Jak kupić

Proces zakupu jest dość prosty i można go podsumować w następujący sposób: znajdź produkt, skontaktuj się ze sprzedawcą i finalnie dokonaj zakupu. Poniżej znajduje się a przewodnik krok po kroku gdzie możesz zobaczyć każde miejsce:

 1. Możesz zlokalizuj przedmiot na sprzedaż, który chcesz użyć różnych kategorii na stronie lub szkła powiększającego, aby uzyskać bardziej szczegółowe wyszukiwania. Dlatego zaleca się używanie synonimów.
 2. Potrzebujesz go później Skontaktuj się ze sprzedawcą ten W tym celu wprowadź opis wybranego produktu klikając na niego i naciskając przycisk „Przycisk” Czat ”. W tym momencie będziesz miał możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości, a po zakończeniu uzgodnić dostawę produktu i jego warunki.
 3. Wreszcie, kupujący i sprzedający muszą postępować zgodnie z ustaleniami dostawa i płatność produktów ten Obie strony powinny przekazać innym uwagi natychmiast po zakończeniu transakcji.

Jeśli jesteś daleko lub dla wygody, możesz zorganizować wysyłkę produktu ten W tym celu kupujący musi złożyć wniosek, naciskając przycisk „ Kupić „W rozmowie lub” Kup Teraz „Prezentacja reklamowa (dostępna tylko w aplikacji). Sprzedający musi zaakceptować tę prośbę i postępować zgodnie z ustaleniami wysyłkowymi Seur lub Post.

Jak sprzedać

przetwarzam, przetwarzam sprzedaż artykułów na Wallapop To jest bardzo proste W razie wątpliwości możesz skorzystać z następującego przewodnika po sprzedaży Wallapop, który zostanie omówiony poniżej:

 1. Pierwsza rzecz to pobierz produkt Aby to zrobić, przejdź do swojego konta i postępuj zgodnie z nimzastaw ten Lub po prostu naciśnij „ Prześlij swój produktpołożony na stronie głównej.
 2. Wybierz rodzaj produktu, który zamierzasz przesłać do Wallapop i przejdź do jego opisu. Musisz podać cenę, kategorię i status, a także inne szczegóły w zależności od tego, co wybrałeś do sprzedaży.
 3. Możesz Dołącz dowolne zdjęcia z produktu! aby potencjalni nabywcy mogli zobaczyć jego funkcje i szczegóły.
 4. To będzie konieczne podać wagę produktu dla przesyłek Wallapop ten
 5. Dodaj witrynę co umieściłeś w swoim profilu złożymy wniosek być oznaczonym automatycznie ten
 6. Naciskać „ Pobierz produkt ” Poczta.

Wtedy po prostu musisz poczekać zainteresowani nabywcy są prezentowane aby odpowiedzieć na wszystkie pytania w środku przez czat i w końcu sfinalizować transakcję z kupującym, aby przy użyciu dowolnej metody, którą oboje uznają za najlepszą. Po zakończeniu sprzedaży będziesz mógł wystawić opinię i ocenę na profilu kupującego.

Jako wskazówkę dotyczącą poprawy sprzedaży na tej platformie sprzedawca powinien podać przejrzystość transakcji, ten Częścią tego jest opisanie przedmiotu najlepiej jak potrafisz i wskazanie, czy ma on wadę, przesłanie wielu zdjęć produktu na sprzedaż i udzielenie odpowiedzi na pytania na czacie. Ponadto ważne jest, aby sprzedawać w rozsądnych cenach jeśli nie za wysoki.

Pamiętaj jednak, że cena musi odpowiadać jakości oferowanej oferty ten Jeśli produkt jest w dobrym stanie, jest w pudełku i jest w zasadzie lepszy i mógłby być droższy. Poza tym możesz również osiągnąć lepszy zysk produkty w twoim pudełku ten

Dodatkowe wskazówki

Chociaż znasz już wszystkie procedury Wallapop, istnieje kilka wskazówek, których należy przestrzegać większe bezpieczeństwo w Twoich operacjach niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, czy kupującym w Wallapop:

 • Posługiwać się Kot Wallapop za każdą komunikację ze sprzedawcą/nabywcą, aby wszystko było zawsze rejestrowane na platformie.
 • Wszyscy płatność i wysyłka przez Wallapop są chronione, dlatego nie zaleca się korzystania w tym celu z usług stron trzecich.
 • Upewnij się, że sprawdź ocenę innego użytkownika i nie zajmuj się kimś, komu nie ufasz.
 • Zawsze pamiętaj, że Wallapop nigdy nie komunikuje się przez czat, ponieważ używa tylko adresy e-mail @ wallapop.com. Uważaj na tych, którzy piszą do Ciebie w innych obszarach, które twierdzą, że są częścią firmy.
 • Wallapop nie będzie pytał o twoje hasła i nie będzie oferować bezpłatnych ofert za pośrednictwem linków. Ten rodzaj aktywności jest uważany za podejrzany i należy go zgłosić.
 • Zwróć uwagę na pisownię wiadomości i wiadomości, które proszą o więcej media poza Wallapop ten

To są w zasadzie wszystkie Środki bezpieczeństwa niezbędne do bezpiecznego korzystania z tej platformy i jak najlepszego doświadczenia. Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami w nim opisanymi Przewodnik kupowania i sprzedawania produktów Wallapop i pomyślnie zamkniesz swoje transakcje.

Dodaj komentarz