Jak kupować i sprzedawać produkty w Wallapop? – Przewodnik krok po kroku

Wszyscy mamy w domach rzeczy, których już nie używamy. Wallapop to dobre rozwiązanie w przypadkach, w których możesz kupuj i sprzedawaj produkty na Wallapop ; przedmioty używane do dokładności. Więc jeśli chcesz kupić produkt w dobrej cenie lub zaoszczędzić dodatkowe pieniądze. Ta platforma jest dla Ciebie bardzo dobra, tutaj powiemy Ci, jak możesz kupować i sprzedawać za pomocą tej platformy. Jeśli nie masz jeszcze profilu, dowiedz się, jak go utworzyć tutaj na naszym blogu.

Pierwsze kroki w kupnie i sprzedaży produktów w Wallapop

Połączyć ty pierwszy w Wallapop z twoją nazwą użytkownika ten Następnie, jeśli chcesz coś kupić, wallapop ułatwia ci to, pokazując przedmioty najbliżej Twojej lokalizacji geograficznej w promieniu 1 km. ’NS’ Krok 1 to dostosowanie ustawień filtra wyszukiwania ; Możesz zdefiniować kategorię produktów, zmienić zakres lokalizacji i cenę dla swojego portfolio, dostosować je do swoich upodobań.

Aplikacja pokaże Ci ostatnio zarejestrowane dane. Szukasz czegoś konkretnego? Krok 2, użyj lupy , wpisz nazwę przedmiotu, którego szukasz, pamiętaj, że artykuł można znaleźć w sieci pod różnymi nazwami, więc jeśli wyszukiwanie się nie powiedzie, spróbuj użyć synonimu i pamiętaj, aby wpisać nazwę bez błędów.

Krok 3, przejdź do przeglądaj różne profile Ci, którzy oferują żądany produkt i porównują ceny, otrzymują również oryginalną cenę w sklepie jako odniesienie. Sprawdź opinie innych kupujących na temat sprzedawcy, aby dowiedzieć się, czy sprzedawca jest odpowiedzialnym sprzedawcą i uniknąć oszustwa. Jeśli ceny są szokująco niskie, nie daj się zwieść.

Krok 4, czy dostałeś to, czego szukałeś? Nie spiesz się z zakupem, możesz rozpocząć rozmowę ze sprzedającym. zapytaj o produkt, rozwiej wątpliwości. uważaj, sprzedawcy nie reagują na rozmowę, warto podjąć środki ostrożności.

Wallapop nie zakłóca interakcji ze sprzedawcą. Jeśli już zdecydowałeś, że nadszedł czas na licytację, po zawarciu umowy ze sprzedawcą otrzymasz niezbędne informacje, aby zapłacić za produkt.

Krok 5, platforma ułatwiła handel płatność i wysyłka ty Wykonane przez Wallapay; Zapewni to inwestycję dla siebie, jeśli nie będziesz zadowolony z produktu, twoje pieniądze mogą zostać zwrócone, a produkt zostanie zwrócony.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze i potwierdzisz, że jesteś zadowolony z zakupu, sprzedawca w ciągu 48 godzin otrzyma wpłatę na swoje konto.

Jak sprzedawać w Wallapop

Najpierw musisz stwórz swój profil Wallapop za pośrednictwem poczty e-mail sugerujemy skorzystanie z dowolnego miasta w pobliżu, aby dotrzeć z reklamą do większej liczby osób i potencjalnych nabywców.

Zrób zdjęcia produktu, który chcesz sprzedać, upewnij się, że jest dobrze oświetlony, na zdjęciu nie ma żadnych przedmiotów ani ludzi, weź produkt pod różnymi kątami że wszystkie szczegóły są doceniane.

Po drugie, zgłoś produkt, który chcesz sprzedać do swojego profilu użyj krzyżyka na ekranie poniżej, aby ustawić kategorię, opis, tytuł, sprawdzanie pisowni i dźwięki. używać nazwy, która jest szybko identyfikowana przez badania kupujących.

Ustal uczciwą cenę produktu, korzystaj z testów porównawczych sklepu i śledź ceny konkurencji. Jeśli chcesz zmienić opis lub jakikolwiek inny szczegół, musisz to zrobić w swoim profilu. Szybko odpowiadaj na wszelkie pytania dotyczące Twojego produktu i bądź konkretny.

W momencie sprzedaży w Wallapop

Jeśli sprzedaż zostanie sfinalizowana, kupujący otrzyma niezbędne dane i będziesz mógł sfinalizować transakcję i wysyłkę za pomocą Wallapay. Ideą tej platformy jest to, że możesz robić zakupy w pobliżu Twojej lokalizacji. Dlatego nie potrzebujesz usługi wysyłkowej, ale jeśli zdecydujesz się dokonać zakupu poza swoim obszarem.

Jak widać, bardzo łatwo jest kupować i sprzedawać produkty w Wallapop, teraz powinieneś spróbować odwzajemnić się, udostępniając ten artykuł, aby Twoi znajomi wiedzieli, jak zarabiać pieniądze z Wallapop. Jeśli chcesz sprzedawać tylko kilka produktów, zrezygnuj z subskrypcji , ten artykuł jest dla Ciebie, ponieważ Twoje dane nie pozostaną w systemie.

Dodaj komentarz