Jak krok po kroku tworzyć zdjęcia ze zdjęć z aplikacji Zdjęcia

Nawet jeśli o tym nie wiedziałeś, jeśli chcesz tworzyć filmy z obrazów znajdujących się w środku Aplikacja do zdjęć w systemie Windows 10 , możesz to zrobić bez większych trudności. W rzeczywistości nauczymy Cię jak tworzenie filmów ze zdjęciami Z Zdjęcia aplikacji krok po kroku, ale bez zależności od aplikacji innych firm ani niczego w tym rodzaju.

Tak, w takich przypadkach wystarczy użyć aplikacji Zdjęcia wbudowanej w system Windows 10, więc pokażemy Ci, jak wygląda proces tworzenia wideo za pomocą tego wszechstronnego narzędzia.

Twórz filmy wideo z obrazami szybko i łatwo w aplikacji Zdjęcia

Jeśli masz już trochę wiedzy na temat edycji, zacznijmy od najprostszego możliwego samouczka, w którym poprowadzimy Cię tylko do podstawowych kroków bez przesady.

  • Umieść wszystkie obrazy, których zamierzasz użyć w swoim filmie, w folderze
  • Wybierz wszystkie pliki i kliknij tę opcję prawym przyciskiem myszy
  • Wybierz Utwórz nowe wideo z menu kontekstowego
  • Wpisz nazwę projektu wideo
  • Wybierz obrazy z biblioteki i prześlij je do Storyboard
  • Kliknij Tekst, aby dodać tekst do obrazów
  • Kliknij Ruch, aby zastosować różne efekty animacji
  • Po zakończeniu kliknij Zakończ wideo
  • Przed zakończeniem eksportu możesz ustawić jakość i lokalizację wideo na swoim komputerze

Twórz wideo z obrazami z aplikacji Szczegółowe zdjęcia

W tym drugim przypadku przyjrzymy się bliżej temu samemu procesowi, który może być niezwykle przydatny dla osób bez tak dużego doświadczenia.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to dokładnie przemyśleć obrazy, które chcesz wykorzystać w filmie, który zamierzasz utworzyć. Musisz stworzyć folder i umieścić to wszystko, aby ułatwić sobie resztę. Po wybraniu obrazów kliknij prawym przyciskiem myszy całą opcję, a w menu kontekstowym utworzysz nowy film.

Aplikacja Zdjęcia otworzy się automatycznie, a po otwarciu zobaczysz trzy rzeczy. Z jednej strony biblioteka projektów. Z drugiej strony storyboard. I wreszcie tabela podglądu. Oczywiście ich imiona identyfikują każdego z nich.

Tutaj naprawdę zaczyna się edycja wideo, jeśli możesz wypróbować różne funkcje dodawania tekstu, animacji, efektów 3D, filtrów itp. Możesz nawet dodać muzykę w tle.

Po edycji musisz kliknąć przycisk Zakończ wideo w prawym górnym rogu ekranu. Możesz ustawić konkretną jakość, która określi rozmiar tworzonego pliku.

Tam musisz kliknąć przycisk Eksportuj, który pokazuje lokalizację między folderami komputera, aby zapisać plik wideo. Eksport zajmie trochę czasu w zależności od sieci internetowej i rozmiaru pliku.

Jeśli masz trudności ze znalezieniem konkretnego pliku, ten artykuł pokazuje, jak to zrobić znajdź swoje zdjęcia przechowywane na komputerze z systemem Windows 10 może Ci pomóc ten

Dodaj komentarz