Jak korzystać z 64-bitowej przeglądarki internetowej w 32-bitowym systemie Windows?

W dzisiejszym artykule zobaczymy jak korzystać z 64-bitowej przeglądarki internetowej w 32-bitowym systemie Windows Czy to możliwe? Przyjrzymy się szczegółom poniżej.

Jakie są różnice między a Projektor 64-bitowy i przeglądarka 32-bitowa ; Ogólnie rzecz biorąc, każda aplikacja, która może działać w wersji 64-bitowej, ma lepszą wydajność niż jakakolwiek wersja 32-bitowa. Są nie tylko szybsze, ale także bezpieczniejsze dzięki swojej architekturze.

Ale spróbujmy umieścić troszkę po stronie wszystkiego typ techniczny i przejdźmy do tego, co nas naprawdę interesuje. Czy możemy zainstalować 64-bitową przeglądarkę na 32-bitowym systemie operacyjnym? Na to pytanie odpowiemy nieco później.

Upewnij się, że 64-bitowa przeglądarka internetowa jest zgodna z moją wersją systemu Windows

Pamiętaj, że jeśli masz 32-bitowy system operacyjny, nie można go zainstalować 64-bitowa przeglądarka internetowa ten Nawet gdybyś to zrobił, byłoby to całkowicie odwrotne do zamierzonych. Dlatego zalecamy sprawdzenie wersji systemu Windows przed podjęciem jakiejkolwiek próby.

Aby to zrobić, po prostu przejdź do „ Ten komputer „TEN” Mój komputer „Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce, wybierz” Nieruchomości ”.

Następnie w środku Jedność System Będziesz mógł zobaczyć procesor, pamięć RAM, typ systemu itp. · Skąd wiemy, czy mamy system Windows 32 czy 64 bit?

Jeśli spojrzysz na „Typ systemu”, powinno to wiele wyjaśnić. W przypadku, gdy mamy 64 bity, powiemy, że procesor to x64. Jeśli mamy 32-bitowy system operacyjny, będziemy musieli zainwestować w nowy komputer.

Jak zaktualizować Google Chrome do wersji 64-bitowej

Aby sprawdzić, czy mamy wersję 64-bitową, musimy iść Pomoc> O google chrome w menu w prawym górnym rogu przeglądarki.

W tej sekcji zobaczymy „ Znakowanie roślin „Nieco niżej widzimy numer wersji i w nawiasach, czy jest to 64 czy 32 bity. Jeśli nic się nie pojawi, masz wersję 32-bitową. Jeśli tak, przejdź do witryny Chrome, aby pobrać najnowszą wersję.

Uaktualnij Mozilla Firefox do wersji 64-bitowej

Podobnie jak w przypadku Chrome, użytkownicy nie byli automatycznie aktualizowani po wydaniu wersji 64-bitowej. Aby sprawdzić, jaką mamy wersję, przejdź do Pomoc> O Firefoksie i tutaj możemy zobaczyć, czy obok numeru wersji przeglądarki jest napisane (32 bity) czy (64 bity).

W przypadku wersji 32-bitowej musimy zaimportować Oficjalna strona Mozilli aby pobrać i zainstalować wersję 64-bitową.

Jak zaktualizować przeglądarkę Microsoft Edge do wersji 64-bitowej?

Na wypadek, gdyby Microsoft Edge, Nie musisz nic robić, ponieważ jeśli twój system jest 64-bitowy, przeglądarka jest instalowana automatycznie. Jeśli jest 32-bitowy, będziesz miał zainstalowaną tę wersję. Więc nie musisz nic robić.

Dlatego jeśli Twój komputer nie obsługuje 64-bitowego systemu operacyjnego, nie będziesz mógł zainstalować aplikacji o tej architekturze. Stopniowo 32-bitowe oprogramowanie i sprzęt ustępują miejsca oferowanej 64-bitowej architekturze. lepsza wydajność i większe bezpieczeństwo w każdym tego słowa znaczeniu.

Pamiętaj, jeśli nadal masz pytania, nie wahaj się zostawić ich w sekcji komentarzy.

Dodaj komentarz