Jak kopiować i wklejać na Facebooku

Dowiedz się, jak kopiować i wklejać wszelkiego rodzaju tekst na Facebooku, zarówno mobilny, jak i stacjonarny

Wtedy nauczymy Cię jak skopiuj i wklej dowolny rodzaj tekstu dla Facebook ten popularna sieć społecznościowa gdzie użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami, zdjęciami i filmami z bliskimi lub kimkolwiek innym. Chodzi o to, że status Facebooka To klasyka od początku, zwłaszcza taka, w której użytkownicy coś piszą. i wielu użytkowników chce skopiuj tekst i wklej go tak jak jest na ich ścianie, aby ich znajomi mogli czytać w najprostszy i najbardziej bezpośredni sposób. Dlatego poprzez nasze seminarium nauczymy Cię jak skopiuj i wklej tekst Facebook , zarówno w wersji przenośnej, jak i stacjonarnej.

Jak kopiować i wklejać teksty na Facebooku

W tym samouczku nauczymy Cię, jak skopiować tekst na Facebooka, aby wkleić go do pola tekstowego, niezależnie od tego, czy jest to Facebook, czy inna witryna. Proces może: także do zrobienia Bałagan kopiowanie tekstu z zewnętrznego źródła Facebooka, a następnie wklejanie go do pola tekstowego na ścianie tej sieci społecznościowej.

Jak skopiować i wkleić Facebooka na telefonie komórkowym

Wykonaj kolejne kroki, aby skopiować i wkleić Facebook dla Twojej wersja mobilna :

 1. Przejdź do oficjalnej aplikacji Facebook na swoim telefonie komórkowym i zaloguj się, jeśli nie masz automatycznego dostępu do konta za pomocą swojego adresu e-mail lub numeru telefonu i hasła.
 2. Znajdź tekst, który chcesz skopiować. Przeglądaj Facebooka, aby znaleźć tekst lub komentarz tekstowy do posta, który chcesz skopiować na swoją ścianę. Nie możesz kopiować obrazów ani filmów, ale możesz skopiować dowolny tekst jako tekst. Możesz także przeglądać poza Facebookiem za pomocą mobilnej przeglądarki internetowej, wyszukując tekst, który chcesz skopiować i wkleić na Facebooku.
 3. Kliknij i przytrzymaj tekst, który chcesz skopiować. po chwili tekst zostanie podświetlony i pojawi się wyskakujące menu.
 4. Kliknij opcję Fotokopiarka my Skopiuj tekst w menu kontekstowym. Spowoduje to skopiowanie tekstu do schowka urządzenia mobilnego.
 5. Przewiń do miejsca, w którym chcesz wkleić skopiowany tekst, na przykład do pola tekstowego na tablicy na Facebooku lub komentarza do posta.
 6. Dotknij i przytrzymaj punkt, w którym chcesz wkleić tekst. otworzy się menu kontekstowe.
 7. Kliknij opcję Pasta w menu kontekstowym. tekst zostanie skopiowany automatycznie.

Jak kopiować i wklejać na Facebooku

Jak skopiować i wkleić Facebooka na pulpicie

Wykonaj kolejne kroki, aby skopiować i wkleić Facebook dla Twojej wersja komputerowa :

 1. Dostęp do oficjalna strona na Facebooku za pośrednictwem preferowanej przeglądarki internetowej i zaloguj się, jeśli nie masz automatycznego dostępu do konta, używając swojego adresu e-mail lub numeru telefonu i hasła.
 2. Znajdź tekst, który chcesz skopiować. Przeglądaj Facebooka, aby znaleźć tekst lub komentarz tekstowy do posta, który chcesz skopiować na swoją ścianę. Nie możesz kopiować obrazów ani filmów, ale możesz skopiować dowolny tekst jako tekst. Możesz także przeglądać poza Facebookiem za pomocą przeglądarki internetowej, wyszukując tekst, który chcesz skopiować i wkleić na Facebooku.
 3. Zaznacz tekst, klikając główny przycisk myszy i przeciągając kursor nad tekstem, który chcesz skopiować, aż wszystko zostanie zaznaczone i podświetlone.
 4. Skopiuj tekst, naciskając kombinację obawy klawiatura Ctrl + C (ten Polecenie + C na Macu), aby skopiować tekst na pulpit komputera. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy zaznaczony tekst, aby otworzyć menu kontekstowe i wybrać opcję Fotokopiarka .
 5. Przewiń do miejsca, w którym chcesz wkleić skopiowany tekst, na przykład do pola tekstowego na tablicy na Facebooku lub komentarza do posta.
 6. Kliknij pole tekstowe, w którym chcesz wkleić tekst, i kliknij kombinację obawy klawiatura Ctrl + V (ten Polecenie + V na Macu), aby wkleić skopiowany tekst do pola tekstowego. Możesz także kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć menu kontekstowe i wybrać opcję Pasta . Na komputerze Mac możesz także kliknąć opcję menu wersja u góry ekranu i wybierz opcję Pasta w menu kontekstowym.

Jak kopiować i wklejać na Facebooku

Inna opcja Facebooka: Udostępnij

Oprócz możliwości kopiowania i wklejania tekstu na Facebooku możliwe jest również skorzystanie z opcji natywnej Facebook Udział Do kopiuj i udostępniaj Cały Publikacja przez innego użytkownika Facebooka na ścianie . Aby to zrobić, po prostu kliknij opcję Udział znajduje się pod dowolnym postem na Facebooku, a następnie kliknij Podziel się teraz .

Jak kopiować i wklejać na Facebooku

Dodaj komentarz