Jak kopiować i pobierać pliki DVD z błędami odczytu

Płyty DVD to przenośne urządzenia do przechowywania danych przeznaczone do odczytu przez odtwarzacz płyt. Jeśli jednak tylna strona płyty jest uszkodzona lub jeśli Płyta DVD jest uszkodzona , mogą wystąpić błędy odczytu. Uniemożliwia to działanie dysku tak, jak powinien, więc jak mogę skopiować i odzyskać pliki z dysków DVD z błędami odczytu?

Bez wątpienia, nagraj płytę CD z wieloma plikami (zdjęcia, dokumenty, filmy lub muzyka) jest bardzo proste i było bardzo powszechna metoda instalacja programu. Jednak podczas gdy dyski flash lub dyski flash są obecnie coraz częściej używane, w niektórych przypadkach płyta CD jest jeszcze bardziej zalecana. Dzięki dostępnym plikom wizualnym umożliwiają uruchamianie programów wraz ze sprzętem.

W rzeczywistości jest wiele różnic Nagrywarki CD i DVD z systemem Windows które pozwalają nam łatwiej przechowywać informacje o nich. Jeśli jednak są porysowane lub uszkodzone, ich prawidłowe funkcjonowanie może zostać poważnie uszkodzone, ale jest rozwiązanie w tym problemie.

Jak odzyskać pliki z płyt DVD z błędami odczytu

Jeśli tablica jest całkowicie bezużyteczna z powodu błędy odczytu ale ponieważ jego zawartość jest bardzo ważna, możesz odzyskać swoje pliki. Błędy odczytu płyt DVD lub CD są zwykle spowodowane przez czytelną stronę płyty z komputera.

Oznacza to, że możesz je równie łatwo naprawić, wykonując czyszczenie dysku (o czym porozmawiamy później). A korzystając z programu do odzyskiwania danych z dysku, możesz znaleźć niektóre z nich, przeglądając Internet, są poręczny i bardzo skuteczny.

Wskazówki dotyczące odzyskiwania plików z płyt DVD zawierających błędy odczytu

Aby odzyskać pliki z dysku z błędami odczytu, możesz: wybierz ich czyszczenie , zainstaluj je na komputerze i uruchom program do odzyskiwania. Uruchom program z dysku na komputerze lub PC, a po zalogowaniu wybierz dysk, aby odzyskać jego pliki.

To jedna z najważniejszych opcji, więc nie będzie to duży problem. Zwykle sam program utworzy folder w określonej lokalizacji, w której zostanie zapisany wszystkie dane że będzie lepiej.

Może jednak również dać ci możliwość wyboru miejsca przechowywania odzyskanych danych. Zdecydowanie zaleca się, abyś sam wybrał lokalizację i był jednym folderem z rozpoznawalny tytuł Ε Jeśli nie, przynajmniej upewnij się, że wiesz, gdzie program domyślnie zapisuje pliki.

W ten sposób będziesz wiedział, gdzie szukać tego, co zostało odzyskane z dysku DVD z błędami odczytu spowodowanymi przez używany program. Z drugiej strony możliwe jest, że jeśli dobrze wyczyściłeś płytę CD, możesz teraz cieszyć się jej zawartością.

Należy jednak zachować czujność, ponieważ zdarzają się sytuacje, w których jest to problem odtwarzacz DVD/CD nie odtwarza płyty ponieważ ma wadę, którą musimy naprawić. Innymi słowy, w tym przypadku problemem nie byłby sam napęd.

Jak skopiować pliki z DVD z błędami odczytu

Aby skopiować pliki z dysków DVD z błędami odczytu, musisz wykonać wszystkie powyższe kroki, aby odzyskać pliki.

Po odzyskaniu lub zgraniu wszystkich danych na dysku DVD można je skopiować. swobodnie na dowolnym innym urządzeniu Ε

Jak wyczyścić płytę DVD

Ponieważ większość błędów odczytu wynika ze stanu dysku, ich wyczyszczenie może rozwiązać wiele problemów. Do czyszczenia powierzchni wystarczy cienka, cienka wstęga, która nie porysuje naszej płyty DVD. A także woda na deszcz i podaj to delikatnie na powierzchni do czytania.

Z drugiej strony, jeśli chcemy się przyjrzeć bliżej, możemy zrobić to samo, używając generycznego alkoholu zamiast wody. Jest alkohol specjalnie stworzony do użytku z komponentami elektronicznymi, jeśli możemy go kupić, zróbmy to.

Z drugiej strony istnieje tak zwany płyn czyszczący lub po prostu środek do czyszczenia płyt CD, który jest szczególnie przydatny do wyczyść i napraw rysy na płycie CD. W rezultacie szanse na to, że płyta CD będzie całkowicie czysta, są wyższe i można z niej normalnie korzystać. Zwłaszcza, gdy musisz nagraj na tej samej płycie CD wiele razy ponieważ jest to zapis, który jest pisany od nowa.

Dodaj komentarz