Jak kopiować filmy DVD na mój dysk USB — szybko i łatwo

Często musimy tworzyć kopie zapasowe filmów lub przesyłać filmy DVD na dysk USB, aby uzyskać do nich dostęp z urządzeń innych niż komputer. Dlatego zalecamy przeczytanie tego artykułu, aby się dowiedzieć Jak kopiować filmy DVD na mój dysk USB — szybko i łatwo

Czym jest Ashampoo Burning Studio za darmo?

Ashampoo Burning Studio za darmo darmowa i wygodna aplikacja do nagrywania dysków ten Oprogramowanie zawiera bardzo prosty interfejs, który pozwala na zarządzanie plikami poprzez eksportowanie ich zawartości i używanie ich do innych odtwarzaczy.

Nie martw się, jeśli nie możesz kopiuj i pobieraj pliki DVD z błędami odczytu ten Dzięki Ashampoo Burning Studio Free możesz eksportować wideo i audio oraz skutecznie tworzyć pliki w różnych formatach wyjściowych. Ponadto narzędzie pozwala na edycję audio i wideo na różnych poziomach jakości.

Jakie są wymagania dotyczące korzystania z Ashampoo Burning Studio Free?

Aby korzystać z bezpłatnego oprogramowania Ashampoo Burning Studio, musisz: potrzebujesz komputera z systemem Windows 7 jeszcze , 2 GB RAM, 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym i stałe łącze internetowe do pobrania aplikacji.

Jak kopiować filmy DVD na mój dysk USB — szybko i łatwo

Jeśli chcesz łatwo i szybko kopiować filmy DVD na USB, możesz skorzystać z aplikacji „Ashampoo Burning Studio Free”, która posiada szereg bardzo przydatnych opcji odzyskać pliki wideo ten Następnie wyjaśniamy krok po kroku proces, który należy wykonać.

Pobierz i zainstaluj Ashampoo Burning Studio za darmo

Przede wszystkim potrzebujesz pliku instalacyjnego oprogramowania Ashampoo Burning Studio za darmo ten Aby to zrobić, przejdź do Strona Ashampoo ten Kliknij przycisk „Pobierz” i poczekaj na zakończenie procesu.

Po pobraniu programu uruchom plik instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora, aby zakończyć ten proces.

Otwórz aplikację „Ashampoo Burning Studio Free”

Pobierz darmową aplikację Ashampoo Burning Studio. Po lewej stronie panelu zobaczysz okno z różnymi sekcjami, takimi jak tworzenie płyty audio lub wideo, zapisywanie danych, kopia dysku , utwórz obraz lub uzyskaj dostęp do innych zaawansowanych funkcji.

Skopiuj filmy z DVD na komputer

Włóż płytę DVD do napędu DVD-ROM i naciśnij funkcję „Kopiuj dysk” w Ashampoo Burning Studio za darmo ten Wybierz format, jakość i rozmiar wideo do wyeksportowania. Czas kopiowania będzie zależał od wydajności komputera i szybkości odczytu napędu DVD-ROM.

Uruchom plik wideo na swoim komputerze

Odtwórz film, który skopiowałeś w Twoim komputerze aby upewnić się, że plik został poprawnie skopiowany, jakość dźwięku i zdjęcia.

Jeśli jest problem z plikiem wideo, wróć do Ashampoo Burning Studio Free i zmień ustawienia przed ponownym skopiowaniem płyty. Jeśli wolisz inną alternatywę, możesz wybrać: konwertuj DVD na plik wideo za pomocą WinX DVD Ripper Platinium ten

Skopiuj wideo na pamięć USB

Podczas sprawdzania jakości pliku, włóż klucz USB do komputera i skopiuj plik wideo z Ashampoo Burning Studio Free. Aby to zrobić, otwórz wideo i wybierz „Zapisz jako”. W nowym oknie wybierz lokalizację klucza USB i naciśnij przycisk „Zapisz”.

Sprawdź, czy wideo jest odtwarzane w pamięci USB

Odłącz dysk flash USB i włóż go do innego komputera. Na koniec otwórz plik wideo skopiowany na dysk wymienny i sprawdź, czy wideo odtwarza się bez problemów ze zgodnością ten Pamiętaj, że Ty też możesz przenieść lub przenieść płytę CD z muzyką na kartę SD lub pamięć USB by dostać swoją muzykę gdzie indziej.

Dodaj komentarz