Jak importować zdjęcia HDR z iPhone’a do Windows 10?

IPhone od dawna potrafi robić zdjęcia HDR. Zdjęcia HDR to w zasadzie trzy zdjęcia zrobione i połączone w jedno dla lepszej fotografii. Jeśli chcesz zaimportować zdjęcia HDR z iPhone’a na pulpit systemu Windows 10, przekonasz się, że jest to całkiem łatwe w zarządzaniu. Zdjęcia zostaną zaimportowane w formacie JPG.

Ustawienia przechwytywania obrazu HDR na iPhonie

Zanim będziesz mógł importować zdjęcia HDR z iPhone’a, musisz najpierw upewnić się, że HDR jest włączony podczas robienia zdjęcia. Ponadto, ponieważ używasz systemu Windows 10, metody używane do importowania zdjęć HDR nie będą ich wyróżniać jako takie, więc dobrym pomysłem może być wyłączenie opcji „Zachowaj normalne zdjęcie”. IPhone nagra tylko wersję HDR zdjęcia, a nie zwykłą wersję bez HDR. Nie będziesz mógł zwrócić i otrzymać normalnej wersji zdjęcia, jeśli nie udało się go zapisać podczas robienia zdjęcia.

>> Gdy masz zamiar zrobić zdjęcie, naciśnij HDR w górnej części wizjera aparatu, a następnie naciśnij Włącz. Auto pozwala iOS określić, kiedy potrzebne jest zdjęcie HDR.

Importuj zdjęcia HDR z iPhone’a

Istnieją dwa stosunkowo proste sposoby importowania zdjęć HDR z iPhone’a. Pierwszym z nich jest skopiowanie go z Rolki aparatu, a drugim jest użycie funkcji Importuj w aplikacji Zdjęcia. wiele innych aplikacji, które mogą importować te zdjęcia, ale te dwie opcje są prostsze i działają natychmiast.

Kopia szpuli

Podłącz iPhone’a do komputera i otwórz go z Eksploratora plików. Nawiguj po rolce z aparatu, aż znajdziesz obraz, który chcesz zaimportować. Kopiuj i wklej w dowolnym miejscu. Jeśli zdecydujesz się zapisać oryginalne zdjęcie na iPhonie, zobaczysz dwie kopie. Skopiuj je i porównując, będziesz mógł dowiedzieć się, czym jest zdjęcie HDR.

>> Wprowadzenie do zdjęć

Otwórz aplikację Zdjęcia i odblokuj iPhone’a. Podłącz go do komputera. Kliknij Importuj w prawym górnym rogu aplikacji Zdjęcia. Zawiera listę wszystkich urządzeń, z których można importować zdjęcia. Wybierz swojego iPhone’a i pozwól aplikacji Zdjęcia znaleźć Twoje zdjęcia.

Po zeskanowaniu wybierz zdjęcia HDR, które chcesz zaimportować. i kliknij „Wprowadź wybór”.

>> To załatwi sprawę.

Wstawiaj pojedyncze zdjęcia HDR

Aby stworzyć ostateczne zdjęcie HDR, robione są trzy zdjęcia, a wielu użytkowników chce mieć te trzy zdjęcia oprócz ostatniego. Niestety iOS nie pozwala na dostęp nawet do Maca. Ostateczne zdjęcie to wszystko, co możesz zrobić. Możesz użyć aplikacji HDR innej firmy na iPhonie, która zrobi wszystkie trzy zdjęcia, ale standardowe aplikacje na iOS nie.

Dodaj komentarz