Jak importować i wyświetlać Mapy Google na stronie?

Kiedykolwiek chciałeś umieszczasz mapy google na swojej stronie i nie wiesz jak to zrobić ; Nie martw się, to szybki i łatwy proces, który nauczysz się tutaj rozwijać.

Zbyt często, gdy publikujemy informacje zawierające adres, ręcznie przeszukujemy dalej Mapy Google, co czasami powoduje zamieszanie lub błędy.

Kto nie odkrył, że szukałeś złego adresu i trafił w złe miejsce. Cóż, to już nie będzie problem. Dzięki temu krok po kroku możesz importować i wyświetlać mapy google z adresem, który chcesz na swojej stronie.

To takie proste taguj adresy lokalizacji w Mapach Google ten tworzyć, dodawać i porządkować napisy w Mapach Google.

Od teraz nie będzie już problemem pokazywanie odwiedzającym Twoją witrynę, gdzie znajduje się nowy park, który odwiedziłeś i polubiłeś. A może jesteś właścicielem firmy i chcesz, aby każdy mógł odwiedzić Twój adres.

Aplikacja zależy od Ciebie. Dokładamy wszelkich starań, aby pokazać Ci najlepszy sposób tworzenia, wstawiania i wyświetlania niezbędnej mapy w Twojej witrynie.

Utwórz mapę z Google Maps

Aby zaimportować Mapy Google do witryny, na przykład na platformach takich jak WordPress, musimy najpierw wyszukać adres w Mapach, które chcemy wyświetlić w naszej witrynie. Oczywiście najpierw musisz Zaloguj się do Google po otwarciu Chrome.

Po zlokalizowaniu adresu wybieramy opcję „Udostępnij”, w której zobaczymy dwie zakładki. Wybierzemy ten, który odpowiada naszemu pragnieniu „Stwórz kartę”.

Będąc w tej zakładce będziemy mieli podgląd mapy z ustawionym adresem poszukujemy wybitnych.

Będziesz mógł zdać sobie sprawę, że mapa jest edytowalna, tj. możesz przesunąć punkt środkowy na stronę, z której chcesz, aby był widoczny. W ten sposób będzie widoczny po jego wprowadzeniu na naszej stronie.

Ponadto będziesz mógł wybierać pomiędzy różnymi rozmiarami kart, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz nawet wybrać niestandardowy rozmiar, w którym musisz wprowadzić wartości.

Mając mapę, jak chcemy, my skopiuje informacje który znajduje się na dole okna. To jest kod pojedynczej karty.

Jak zaimportować mapę z Google Maps

Po umieszczeniu kodu mapy zaczniemy wstawiać Mapy Google do witryny. W tym przypadku pokażemy Ci krok po kroku, jak to zrobić w WordPressie być bardzo podobnym do innych menedżerów treści (CMS).

Przejdziemy do postu, w którym chcemy mieć mapę, w sekcji edycji. U góry przejdź do funkcji „HTML”.

W tej opcji wkleimy adres, który wyodrębniliśmy z mapy. Gdzie chcemy, aby mapa była widoczna.

Następnie, jeśli wrócimy do trybu „Visual”, odnotuje, gdzie umieściliśmy kartę. Nie zapomnij zapisać wiadomości.

Tutaj mapa jest odpowiednio dołączona do naszego postu. Najlepsze jest to, że jest to interaktywna mapa, która jest zmapowana zawiera wszystkie opcje samych Map ten

Utwórz mapę bez CMS

Jeśli chcesz stworzyć mapę, która nie będzie używana w witrynach z menedżerami treści, proces jest nieco prostszy.

Musimy stworzyć folder, w którym znajdziemy „Dokument tekstowy” (.txt) o żądanej nazwie.

Następnie najlepiej otworzyć plik .txt za pomocą „edytora kodu”. Utwórz HTML5, a następnie HTLM2.5.

Dlatego kod karty umieścimy w „Body”. I dajemy „Zapisz”.

Podczas otwierania tego dokumentu w przeglądarce zobaczymy w pełni interaktywną mapę i na jednej karcie.

Możemy go umieścić lub udostępnić w dowolnym miejscu, a po uruchomieniu w przeglądarce pokaże nam mapę z adresem i funkcjami, które już ustawiliśmy.

Dodaj komentarz