Jak importować i eksportować zakładki z Microsoft Edge

Nowa przeglądarka Windows 10, Microsoft Edge, została wydana bardzo wcześnie. W pierwszych miesiącach życia prawie w ogóle nie był brany pod uwagę, ponieważ brakowało mu kilku rzeczy, aby w tych warunkach konkurować z Google Chrome lub Firefoxem. Teraz, dzięki nowej wersji systemu operacyjnego, 10 rocznica aktualizacji systemu Windows , są ulepszenia, takie jak możliwość importowania i eksportowania ulubionych przeglądarek.

Cóż, aby wyeksportować swoje ulubione i zakładki z Microsoft Edge dla innych przeglądarek proces jest bardzo prosty. Po prostu otwórz Microsoft Edge. Kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu i wybierz „Ustawienia”. Gdy już tam jesteśmy, klikamy „ Zobacz ulubione ustawienia I zejdź tam, gdzie jest napisane „Eksportuj”. Pojawi się opcja eksportu ulubionych i wyboru, w którym folderze chcemy zapisać plik HTML. Musimy tylko zapisać go tam, gdzie chcemy i wyeksportować ulubione do dowolnej przeglądarki, która pozwala na ich import. To takie proste. W takim przypadku Microsoft Edge nie oferuje użytkownikom żadnych komplikacji.

Importuj zakładki do Microsoft Edge

Szopa importuj zakładki z innych przeglądarek proces jest bardzo podobny do Microsoft Edge. Przejdź do tego samego menu Edge, tego z trzema kropkami i wybierz „Ustawienia”. Następnie przejdziemy do „Wyświetl ustawienia ulubionych” i w tym menu znajdziemy opcję importowania ulubionych z zainstalowanych przez nas przeglądarek. Jest to znacznie łatwiejsze niż poprzednia opcja, ponieważ wystarczy wybrać przeglądarki, z których chcemy zaimportować te ulubione i kliknąć „Importuj” ten Sama przeglądarka automatycznie zaimportuje zakładki z wybranej przeglądarki.

Jak widać, Microsoft Edge bardzo ułatwia wszystkim użytkownikom eksportowanie i importowanie wszystkich swoich ulubionych przeglądarek. W ten sposób przejście od jednego do drugiego nie będzie tak traumatyczne. Microsoft chciał, aby użytkownicy mogli wypróbować Microsoft Edge bez utraty funkcji innych przeglądarek, takich jak Chrome i Firefox, więc musieli przejść przez ten krok i raz na zawsze opracować rozszerzenia.

Obie funkcje są już włączone, więc to do samych użytkowników należy wybór między wypróbowaniem nowej przeglądarki Microsoft Edge lub pozostaniem tam, gdzie są. Oczywiście, biorąc pod uwagę ogromną przewagę konkurencyjną przeglądarki Google Chrome, jest to Microsoft Edge jest niezwykle trudny do konkurowania w krótkim okresie ten Nie ma wątpliwości, że w tym sensie w Redmond wykonują świetną robotę, dzięki czemu użytkownicy nie mają absolutnie nic do poświęcenia, gdy się zmieniają. Jedyne, co można skrytykować w Microsoft, to czas, jaki zabrali.

To może Cię zainteresować …

  • Jak wyłączyć powiadomienia w Chrome i Firefox
  • Możesz pobrać nocne wersje Firefoksa w języku hiszpańskim

Dodaj komentarz