Jak eksportować i importować zakładki lub ulubione w Chrome

Na pasku zakładek nie ma często używanych stron wymaga więcej czasu na wyszukiwanie lub wpisywanie adresów internetowych z których regularnie korzystasz. To z pewnością spowoduje problemy, jeśli używasz wielu przeglądarek i chcesz mieć wszystkie te same zakładki. Ręczne wyszukiwanie adresów i dodawanie ich jeden po drugim do nowego paska zakładek to żmudne zadanie.

Aby to zrobić, google chrome posiada narzędzia do zarządzania liniami kart, jak również możliwość eksportuj do innej przeglądarki ten Istnieje kilka sposobów, które są niezwykle łatwe do wykonania. Następnie niektóre z nich zostaną przeanalizowane w tym artykule i dowiesz się, jak to zrobić.

Na komputerze

Jest to niezwykle łatwe do zrobienia z komputera. Tutaj omówimy szczegółowo różne metody, dzięki którym jest to możliwe: eksportuj i importuj zakładki Chrome na komputer ten Wszystko po to, aby przenieść swoje ulubione strony na inne konto lub komputer. Musisz tylko wybrać metodę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza.

Z ustawień Chrome

Aby wyeksportować lub zaimportować karty konfiguracyjne, musisz wykonać kilka prostych kroków:

Eksporter

Dzięki konfiguracji Chrome można to zrobić w kilka minut postępując zgodnie z procedurą opisaną poniżej:

 1. Kliknij menu Google Chrome reprezentowane przez ikona z trzema kropkami znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 2. W menu znajdź opcję „Zakładki lub Ulubione”.
 3. Przejdź do zakładki „Ulubione lub Menedżer ulubionych”. Ostrożność : Możesz także użyć Ctrl + Shift + O lub wpisać następującą stronę w pasku adresu: chrom: // zakładki /

 4. Po zalogowaniu się do witryny będziesz mógł zobaczyć wszystkie wybrane i zapisane witryny.
 5. Musisz kliknąć Ikona oraz trzy punkty znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 6. Pojawi się menu, w którym musisz wybrać opcję „Eksportuj ulubione”.

Zapisany plik będzie w formacie HTML i będzie zawierać wszystkie strony zapisane jako ulubione. Ten format jest kompatybilny z każdą inną przeglądarką i możesz wpisać dowolną nazwę.

importer

Jeśli wyeksportowałeś już zakładki z dowolnej przeglądarki i chcesz umieścić je na innym koncie Google Chrome, wykonaj następujące czynności:

 1. Rozpocznij, naciskając przycisk menu Chrome reprezentowany przez ikona z trzema kropkami znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 2. Znajdź opcję „Ulubiony”.
 3. Kliknij kartę „Menedżer ulubionych”. Ostrożność : Możesz użyć Ctrl + Shift + O lub możesz wpisać następujący adres: chrom: // zakładki /
 4. Stuknij ikonę z trzema kropkami znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.
 5. W następnym menu wybierz opcję „Wprowadzenie ulubionych”.

6. Otworzy się wyskakujące okienko, w którym będziesz musiał wybrać folder, w którym zapisałeś plik HTML pobierz pliki, wykonując czynności opisane w poprzedniej procedurze.

Po zlokalizowaniu go kliknij Otwórz i tak Twoje ulubione strony zostaną zintegrowane z Twoim nowym kontem w przeglądarce.

Nie jedz nie możesz importować ani eksportować zakładek z telefonu komórkowego Google Chrome. Opisane powyżej kroki działają tylko na Twoim komputerze.

Korzystaj z programów

Chociaż wszystkie przeglądarki mają możliwość zapisywania ulubionych stron, istnieją zewnętrzne programy, które są bardzo przydatne zwłaszcza jeśli jesteś jedną z osób korzystających z wielu przeglądarek.

Jednym z tych programów jest StorURL który jest całkowicie darmowy i pozwala zintegruj wszystkie zakładki, które rozpowszechniasz w różnych przeglądarkach. Działa jako zewnętrzny administrator, który gromadzi wszystkie Twoje ulubione witryny w jednym miejscu. Proces instalacji programu wygląda następująco:

1. Znajdź bezpieczną stronę pobierania najnowsza wersja StorURL ten

2. Po pobraniu powinieneś mieć plik WinRAR ten

3. Kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję „Odpinaj tutaj”.

Ostrożność: Pamiętaj, że aby eksportować tego typu pliki, musisz mieć na swoim komputerze instalator WinRAR.

Uwaga: StorURL to przenośna aplikacja, która dlatego nie wymaga procesu instalacji. Rozpakuj go, a program będzie gotowy do uruchomienia.

4. Kliknij ikonę aplikacji, jak pokazano na obrazku.

5. Pojawi się komunikat ostrzegawczy z prośbą o kliknięcie „Występować”.

6. Musi utwórz hasło dla bezpieczeństwo i powtórz.

7. Interfejs programu pokazano poniżej.

Ten program ma wiele różnych narzędzi, które pozwalają w niesamowity sposób zarządzać wszystkimi używanymi przeglądarkami. Aby zaimportować lub wyeksportować ulubione za pomocą StorURL, wykonaj następujące kroki:

importer

1. Aby wejść, naciśnij przycisk . „Plik” znajduje się w lewym górnym rogu programu.

2. wybieram „Wstęp”.ικόςwspomnij o tej reklamie

3. Wybierz opcję, z której chcesz zaimportować ulubione zakładki.

Ostrożność: Plik, który chcesz zaimportować, musi być tego typu .csv.

Eksporter

1. Naciśnij przycisk wysuwania. „Plik” znajduje się w lewym górnym rogu programu.

2. Wybierz opcję „Eksport”.

3. Kliknij jedną z dwóch dostępnych opcji, jedna umożliwi dostęp do wcześniej zapisanej bazy danych lub przeglądanie ich posortowanych według kategorii.

4. Nadaj mu nazwę i wybierz folder, w którym chcesz go zapisać.

Organizacja Narodów Zjednoczonych plik csv zostanie utworzony automatycznie ten Jest idealny dla każdego, kto korzysta z wielu przeglądarek.

Z telefonu komórkowego

W ustawieniach Chrome nie możesz importować ani eksportować zakładek z telefonu komórkowego. Aby wykonać tę akcję, musisz mieć zewnętrzne aplikacje. Chociaż istnieją setki aplikacji, które mogą Ci pomóc, najbardziej niezawodne i funkcjonalne są:

Ostrożność : Możesz pobrać aplikację bezpośrednio z poniższych przycisków.

Dodaj komentarz