Jak eksportować i importować dostosowania do Microsoft Word? Przewodnik krok po kroku

Jeśli jesteś jednym z użytkowników, nad którymi stale pracujesz Microsoft Word, na pewno będziesz tego chciał dostosuj tak, abyś mógł tam pracować znacznie wygodniej bo to ułatwi dostęp do poleceń, skrótów, paska opcji. , wśród wielu innych elementów.

Ta personalizacja ci pomoże poprawić wydajność i wydajność edytora tekstu. Ponadto ich realizacja jest bardzo prosta, więc nie ma znaczenia, czy musisz pracujesz w innym niż własny zespole i nie pełnisz tej funkcji, ponieważ możesz łatwe do aktywacji ten

Dlatego wyjaśnimy tutaj Jakie kroki należy podjąć, aby wyeksportować i zaimportować dostosowania Microsoft Word w prosty i szybki sposób, w tym celu śledź szczegółowo wszystko, co wyjaśnimy w artykule.

Jakie są wszystkie rzeczy, które możesz dostosować w programie Word?

Kiedy stale pracujesz nad tym samym programem, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić jest zapoznanie się z każdym z jego elementów zostawię cię poznaj lepiej oprogramowanie a zatem aby móc rób jak najwięcej ten

Dlatego poniżej Pokażemy Ci, które części programu Microsoft Word możesz zacząć dostosowywać, aby poprawić komfort pracy:

Pasek opcji

Pasek opcji lub znany również jako le Nazwa Ruban to ten, który jest w środku u góry ekranu programu Word i która obejmuje większość przedmioty dostępne w programie ten Innymi słowy, tutaj możesz weź wszystkie zamówienia, które masz Muszę pracować , z zakładki źródło, akapit, styl, szkic, edycja , Łącznie z.

To znaczy, że możesz dostosuj pasek opcji do brać większy komfort pracy z nim , czyli zostawiając w spokoju polecenia, których potrzebujesz i ukrywanie tych, których nigdy nie używasz i zajmują tam tylko jedno miejsce.

Pasek szybkiego dostępu

Drugi element, do którego możesz dostosować Microsoft Word z pasek szybkiego dostępu ten Ogólnie rzecz biorąc, wykorzystuje to mniej niż kaseta ale w ten sam sposób, w jaki ci oferuje bezpośrednio Ponadto Funkcje ten Tutaj znajdziesz opcję „Zapisz”, „Cofnij” i „Powtórz” ten

Dlaczego muszę dostosować wiersze w programie Microsoft Word?

Personalizacja dowolnego programu zawsze była została uznana za bardzo pozytywną z różnych powodów , Najpierw pozwala na stworzenie komfortowego środowiska pracy, biorąc pod uwagę, że wiele osób nie czuje się z tym komfortowo wygodne z domyślną personalizacją programu ten Tak więc umiejętność dostosowania się do gustów każdego pomoże użytkownikom być bardziej zadowolonym. te interfejsy ten

De plus Ty decydujesz, które przedmioty chcesz mieć do swojej dyspozycji, a które nie pomóc Ci karmazynowy oraz oszczędzaj czas za każdym razem, gdy to wypracujesz bo to nie będzie potrzebne marnowanie czasu na szukanie niezbędnych narzędzi i że generalnie powinieneś to zrobić. dwa lub więcej kliknięć, aby to uzyskać ten

W związku z tymi wszystkimi zaletami oferowanymi przez twoje ekrany poniżej pokażemy ci główne etapy bardzo możesz importować i eksportować dostosowania do Microsoft Word i zacznij wygodniej pracować na swoim arkuszu tekstowym.

Kroki eksportowania i importowania dostosowań do Microsoft Word

Personalizacja w programie Word Gotowe obowiązkowe i niezbędne dla większości użytkowników bo to pozwala im nie pracuj tylko z przedmiotami, które naprawdę musisz mieć do swojej dyspozycji zostawiając ich oszczędzaj czas na każdym ze swoich zadań ten

Więc nauczymy Cię tutaj główne kroki eksportowania i importowania dostosowań edytora tekstu Aby to zrobić, postępuj zgodnie z każdą z metod, których nauczymy Cię poniżej:

importer

Procedura dla importuj dostosowania do Microsoft Word To bardzo proste, jeśli masz kilka i kilka Chcę je dodać do programu kontynuuj pracę z to samo środowisko przez cały czas to powinieneś podążać każdy z kroków powiemy Ci poniżej:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać zakładkę „Archiwa” jest w środku w lewym górnym rogu ekranu ten

„Aktualizacja” Chcesz dowiedzieć się, jak importować i eksportować dostosowania do programu Microsoft Word? ⭐ PRZEJDŹ TUTAJ ⭐ i naucz się tego od początku! »

 • Zobaczysz tam menu, w którym musisz wybrać opcję sekcja „Opcje”, zwykle na końcu menu.

 • Następnie otworzy się okno opcji, które tam znajdziesz menu po lewej stronie okna gdzie znajdziesz opcję „Dostosuj wstążkę” i poniżej to samo „Linia szybkiego dostępu”, tutaj musisz wybrać przedmiot, który chcesz importer , w tym przypadku wybieramy „Dostosuj wstążkę”.

 • W nowym menu, które pojawia się po prawej stronie okna Ruban , będziesz w stanie zobacz wszystkie posiadane przedmioty ten Teraz do w prawym dolnym rogu ekranu, znajdziesz przycisk „Import lub eksport” które wybierasz. Tutaj znajdziesz dwie opcje, w takim przypadku musisz kliknąć „Importuj plik niestandardowy”.

 • Tutaj Eksplorator Windows Otworzyć , w tym przypadku musisz poszukać plik, który zamierzasz wstawić w jego miejsce a kiedy go wybierzesz, musisz kliknąć „Otwarty”.

 • W ten sposób będziesz mógł importuj wszystkie dostosowania przechowywane w edytorze tekstu dzięki czemu możesz łatwo pracować z dowolnego komputera.

Eksporter

Jeśli nie chcesz wprowadź swoje dostosowania, ale chcesz je wyeksportować Albo dlatego, że Twój komputer nie działa i musisz iść do pracy z przyjacielem lub krewnym i chcesz poczuć się jak w domu następnie kroki, które musisz wykonać, to:

 • Aby rozpocząć, musisz się zalogować Platforma słowna i wybierz tam zakładkę „Plik” znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.

 • Zobaczysz nowe menu, w którym musisz wybrać kartę „Wybory” jest na jego końcu.

 • Po wejściu do okna opcji znajdziesz menu po lewej stronie ekranu , Masz wybór Sekcja „Regulacja wstążki”.

 • Kiedy wszedłeś do okna „Film” , Znajdziesz wszystkie komendy i zakładki dostępne w systemie ten W lewym dolnym rogu ekranu znajdziesz przycisk „Import lub eksport” które wybierasz. Tutaj zobaczysz dwie opcje, w takim przypadku musisz wybrać „Eksportuj wszystkie dostosowania”.

 • Podobnie jak w poprzednim przypadku, Eksplorator Windows Otworzyć , w tym przypadku powinno wybierz lokalizację, w której chcesz zapisać plik i na koniec kliknij „Nagrywać”, w ten sposób możesz wyeksportuj wszystkie swoje ulubione przedmioty z Worda do użytku na dowolnym innym komputerze.

Zaleca się zapisz te wyeksportowane dostosowania w pamięci zewnętrznej dla siebie miej je pod ręką, kiedy tylko ich potrzebujesz.

Warto też wspomnieć proces dostosowywania paska narzędzi szybkiego dostępu jest całkowicie taki sam jak proces import i eksport , tylko na etapie selekcji „Dostosuj wstążkę”, musisz wybrać opcję „Pasek narzędzi szybkiego dostępu”, od w ten sposób będziesz mógł to zrobić w obu komponentach.

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je w komentarzach, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i będziemy bardzo pomocne dla większej liczby członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz