Jak edytować dokument PDF w programie Word?

Chociaż prawdą jest, że na szczęście niektórzy ludzie strony internetowe pozwalają nam wprowadzać zmiany w naszych własnych Pliki PDF , w tej chwili możemy nie mieć połączenia z internetem. Jedyną alternatywą, która pozostała, jest naprawienie go za pomocą programów zainstalowanych na komputerze. Dlatego w tym artykule chcemy nauczyć Cię, jak edytować dokument PDF w słowo , krok po kroku.

Sprawa, w której z różnych powodów wiele osób z pewnością nie wie, jak łatwo jest edytować PDF. Jak pokażemy poniżej, nie musisz nawet pobierać programu ani się logować. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć pakiet Microsoft Office za pomocą klasycznego programu Word.

Edytuj PDF w Microsoft Word

Przed przystąpieniem do tego samouczka powinieneś wiedzieć, że nie działa on we wszystkich wersjach programu Word. Rzeczywiście, każdy z nich ma inne cechy i jak zwykle ostatnio pojawiły się jedne z najciekawszych. Tak czy inaczej, możesz edytować pliki PDF w Microsoft Word 2013, 2016 lub Office 365. Obejmuje miliony użytkowników na całym świecie.

Aby edytować plik PDF w programie Word, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem:

  • Otwórz Microsoft Word 2013, 2016 lub Office 365 na swoim komputerze
  • Idź do pliku
  • Wybierz odpowiedni dokument PDF

W tym momencie komunikat taki jak „Word przekonwertuje plik PDF na edytowalny dokument w programie Word”. Musisz pamiętać, że ten proces może potrwać kilka minut. Bądź cierpliwy.

Po tym czasie plik PDF zostanie otwarty w programie Word. Tutaj musimy dokonać pewnych wyjaśnień, ponieważ jeśli oryginalny dokument zawierał dużo grafiki, zauważysz, że brakuje lub zmieniłeś. Ale nie martw się, ponieważ nadal będziesz mógł edytować tekst oryginalnego pliku.

W przeciwnym razie zobaczysz, że oryginalne slajdy mogą być przekazywane od jednego do drugiego jako czytnik PDF ten To pozwoli ci zmienić jeden, dwa, wszystkie oprócz jednego. Czego chcesz.

Jak zapisać zmiany?

Po wprowadzeniu wszystkich zmian, o których myślałeś, po prostu je zapisz. W rezultacie będziesz mieć kompletny tradycyjny plik PDF, którego możesz używać według własnego uznania.

Aby go zapisać, musisz wykonać następujące kroki:

  • W programie Microsoft Word 2013, 2016 lub Office 365 na komputerze przejdź do Plik
  • Wybierz Zapisz jako
  • I tam wybierz plik PDF

To tak proste, jak modyfikowanie dokumentu PDF z jednej z najnowszych wersji programu Word.

Dodaj komentarz