Jak dzwonić z ukrytego numeru z telefonu? Przewodnik krok po kroku

tam różne powody, dla których możesz chcieć ukryć swój numer telefonu λορσκός mijasz zadzwoń, pamiętając, że za każdym razem komponować inny telefon komórkowy, Twój numer telefonu komórkowego zostanie wyświetlony na ekranie terminala pobierania.

Ze względów bezpieczeństwa lub po prostu dla większej prywatności możesz skorzystać z różnych metod, aby to zrobić. Twoje całkowicie anonimowe rozmowy. Sposób chroń swoją tożsamość z ludźmi, którzy tego chcą.

Nie musisz tego robić być ekspertem w tej dziedzinie z różnymi metodami, które możesz zastosować, możesz zacząć ukryj numery z telefonu i tak dbaj o swoją prywatność przed kilka trzecich.

Dlaczego dzwonić z ukrytego numeru? korzyść

W wielu przypadkach chcemy wydać zadzwoń anonimowo z wielu powodów lub z powodu ze względów bezpieczeństwa i dbałości o dane osobowe, lub tylko dla żartować z przyjacielem lub krewnym . Mimo to posiadanie jednego jest nadal poza zasięgiem przeciętnego człowieka. ukryj tożsamość za pomocą telefonu komórkowego.

Wśród nich możemy znaleźć:

 • Mieć większa poufność w kilka trzecich.
 • być w stanie robienie żartów łatwiej.
 • Sprawdź jak Informacja Anonimowy inni.

Kroki, aby nawiązać połączenie, ukrywając numer telefonu komórkowego w systemie Android lub iOS

Aby móc występować anonimowe rozmowy telefoniczne dla Urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS jest to bardzo łatwe. W tym celu istnieje kilka metod, z których również możemy skorzystać instalacja niektórych aplikacji kto nam pomoże? ukryj numer telefonu za każdym razem, gdy dzwonimy do innej osoby.

Aby to zrobić, musisz zastosować następujące metody, które wyjaśnimy poniżej:

Z ustawień urządzenia

Pierwsza metoda, którą Państwu przedstawiamy, jest jedną z najłatwiejszych do wykonania, można ją wykonać za pomocą ustawienia terminala . W takim przypadku musisz wykonać następujące kroki:

Na telefonie z Androidem

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to się zalogować Aplikacja „Telefon”. gdzie często dzwonisz.
 • Teraz kliknij trzy punkty w prawym górnym rogu ekranu, gdzie nowe menu się pojawi .
 • W takim przypadku wybierz opcję „Ustawienia”.

 • Teraz przejdź do „Więcej parametrów” my „Dodatkowe parametry” będzie zależeć od modelu sprzętu.
 • Tutaj zobaczysz następującą opcję „Pokaż ID dzwoniącego”, Kliknij na to.
 • Następnie wybierz „Ukryty numer”.

Gdy to zrobisz, możesz zacząć potajemnie dzwonić na inne telefony, oznacza, że ​​terminal pobierania nie będzie mógł pokaż swój numer identyfikacyjny telefonu komórkowego. Jeśli chcesz, aby wszystko wróciło do normy, po prostu wykonaj te same kroki, ale wybierz „Wyświetl numer”.

Na urządzeniu mobilnym z systemem iOS

 • Na wypadek, gdyby urządzenia z systemem iOS, musisz przejść bezpośrednio do aplikacji „Ustawienia” de urządzenie .
 • Teraz przewiń w dół, aż go znajdziesz Aplikacja „Telefon”.
 • Kiedy tam będziesz, znajdziesz opcję o nazwie „Pokaż identyfikator dzwoniącego”.
 • Musisz go również tutaj wpisać Odznacz to.

Więc zaczynaj wykonać anonimowe połączenie z urządzenia z systemem iOS. Jeśli Chcesz odwrócić cały proces ty po prostu musisz kontrola oraz nowe pudełko „Pokaż identyfikator dzwoniącego”.

Z kodem operatora (Hiszpania)

Innym sposobem na to jest: wybierz kod operatora wcześniej przechodzień przy każdym połączeniu pomoże to upewnić się, że Twoje dane nie są wyświetlane Ekran odbiornika smartfona .

W takim przypadku musisz wykonać następujące czynności:

 • Jeśli masz zamiar zadzwonić Telefon, musisz komponować Kod 067 przed numerem, pod który chcesz zadzwonić.
 • Jeśli wręcz przeciwnie, chcesz nawiązać to połączenie z komórka, powinno komponować kod # 31 # przed numerem, pod który chcesz zadzwonić.

Zdecydowanie

Jeśli chcesz utrzymuj swoje anonimowe połączenia na stałe, wystarczy powtórzyć czynności opisane powyżej Parametry . Innymi słowy, musisz mieć dostęp w parametrach i poniżej identyfikator wydawcy, to musi ukryć. Aktywując to pole, Twój numer zostanie wyświetlony Anonimowy do dowolnego innego terminala, na który zdecydujesz się zadzwonić.

Z aplikacją zewnętrzną

Na koniec wyjaśniamy inną metodę, z której możesz zacząć korzystać ukryj swoje linki. W tym małżeństwie jest to przydatne Mobilna aplikacja, kto jest zaprojektowane programy głównie dla ukryj ID nadawcy a tym samym zapobiega innym ludziom zapisz informacje o telefonie.

Zauważ, że Systemy operacyjne Android i iOS masz kilka bardzo ciekawych i dobrej jakości aplikacji, które pomogą Ci osiągnąć ten cel. Dlatego korzystanie z aplikacji bardzo pomoże w zapobieganiu nieznajomym lub konkretnym osobom Wprowadź swój numer telefonu po odebraniu telefonu od Ciebie od smartfon lub plan poprawiona linia.

Lista najlepszych aplikacji na Androida i iOS do dzwonienia bez wyświetlania identyfikatora programu

Biorąc pod uwagę, że aplikacje mobilne bardzo pomagają w niektórych konkretnych czynnościach, przedstawimy Ci tutaj najlepsze aplikacje na Androida i iOS i do kogo możesz zadzwonić bez stawienia się Twoja nazwa użytkownika. Sposób chronić i chronić swoją prywatność przed obcymi lub stronami trzecimi .

Fałszywa aplikacja

„AKTUALIZACJA ✅ Musisz zadzwonić ukrywając swój numer telefonu, ale nie wiesz jak? ΤΕ ZOBACZ TUTAJ ⭐ i dowiedz się, jak to zrobić ✅ ŁATWO I SZYBKO ✅”

Pierwsza aplikacja, którą mamy dla Ciebie pozwól nam się przedstawić oszacować SpoofApp, ona jest dostępny dla Urządzenia iPhone i Android. Która charakteryzuje się przede wszystkim łatwością obsługi i tym, że jest naprawdę skuteczna dla ukryj swój identyfikator nadawcy.

Więc jeśli szukasz aplikacji na początek ukryj dowolne ze swoich linków lub tylko dla zrobił zły numer możesz użyć Fałszywa aplikacja. Ponadto oferuje możliwość: zmień swój głos wyglądać jak mężczyzna lub kobieta. Idealny sposób na rozpoczęcie zadbaj o swoją tożsamość z innymi ludźmi.

* Ostrożność: ta aplikacja nie jest już dostępna w sklepie Google Play, ODP

Ukryte połączenie

Kolejna aplikacja, którą możemy znaleźć w System operacyjny Android oszacować Ukryte połączenie, daje to możliwość startu połączenie wszyscy, którzy chcą z anonimowości . Ta aplikacja działa specjalnie z kod # 31 # który jest dostępny w większości krajów.

Należy zauważyć, że niektórzy operatorzy w niektórych krajach nie zezwalają na takie użycie kod , ograniczając w ten sposób działanie tej aplikacji mobilnej. Sekretna rozmowa stał się świetną okazją do profilaktyki osoby trzecie lub nieznajome, aby uzyskać Twój identyfikator bez Twojej zgody.

Liczby i linie bez Telos

Kończyć się charakteryzuje się głównie dostępnością w wielu krajach, w których Hiszpania, Belgia, Szwecja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone , Łącznie z. Ta aplikacja nie Krypta karmazynowy Twój identyfikator wydawcy ale zamiast tego przypisuje ci Nowa nazwa użytkownika . Dlatego możesz zacząć używać tego numeru, aby dzwonić do osób, których nie chcesz mieć informacje telefoniczne.

Możesz zacząć go używać inaczej plany połączeń i wiadomości z którym telos oferuje ci taki, z którym możesz się nim cieszyć twoja nowa nazwa użytkownika . Będzie się to różnić w zależności od kraju, w którym korzystasz z aplikacji. Aplikacja, która nie tylko Cię opuści dodaj linię Telefon, ale możesz nawet dodaj do 4 zupełnie różnych linii . Idealny dla osób, które nie chcą, aby inni dostali ich prawdziwe liczby.

Programista:
Drugi numer telefonu i VPN Ltd

TextMe Up Darmowe rozmowy i wiadomości

Można dzwonić bez odpowiedzi przez odbiorców na Twój prawdziwy numer, i tak jest Aplikacja TextMe to ci oferuje nowy identyfikator wydania kto będzie przeszkadzał innym? nieznajomi de zapisz swoje dane . W ten sposób będziesz mieć większą poufność podczas różnych połączeń.

Napisz do mnie jest dostępny dla Hiszpania i Stany Zjednoczone , oraz 40 różne Kraj . Ponadto daje możliwość wysłania w 40 wiadomości dziennie i dzwoń całkowicie za darmo nowy numer powierzone ci w odpowiednim czasie Pismo.

Kolejny plus

Aby uzupełnić tę listę aplikacji, my przedstawmy Nextplus. Ta aplikacja oferuje nowy bezpłatny numer dzięki czemu możesz zacząć dzwonić całkowicie za darmo. Jak za to wszystko zapłacić połączenia i wiadomości jest oglądać reklamy i filmy krótkometrażowe który pojawi się podczas korzystania z aplikacji.

W związku z tym, Kolejny plus daje możliwość użycia powiedział identyfikator wydawcy zdałeś wzywa nieznajomych lub tych, których rzeczywistych danych nie chcesz widzieć w telefonie.

Dodaj komentarz