Jak działają kupony lub kody rabatowe Rappi? – Używaj ich i jedz za darmo

Wszyscy zgadzają się, że posiłek smakuje lepiej, jeśli jest darmowy, ponieważ docenia to, co nie wychodzi z kieszeni. Ta logika ma zastosowanie nie tylko wtedy, gdy idziesz do naturalnej rośliny , ale także w Home Apps, więc już dziś dowiesz się, jak działają kupony Rappi czy kody rabatowe?

A jeśli jesteś użytkownikiem tej wspaniałej aplikacji, prawdopodobnie szukasz kuponów, ponieważ nie ma aplikacji wysyłkowej, która nie ma tej metody płatności. Więc jeśli nadal nie wiesz, jak go używać w Rappi lub gdzie go znaleźć, jesteś we właściwym miejscu.

Jak działają kupony lub kody rabatowe?

Teraz od razu odpowiem na pytanie i powiem jak pracować z nimi kupony lub kody Redukcja Rappi, Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że musisz mieć konto już zatwierdzone we wniosku.

Możesz to łatwo osiągnąć, pobierając tę ​​aplikację z Sklep Play następnie zarejestruj się za darmo (dane, o które proszą są minimalne, tylko numer telefonu i najczęściej używany adres e-mail).

Po założeniu konta możesz wpisać dowolne hasło lub kupon (ten sam), który posiadasz w aplikacji, kiedy to zrobisz, staną się dodatnim saldem i będziesz mógł dokonać u nich dowolnego zakupu w ramach programu partnerskiego. zakłady

Te kupony lub kody rabatowe są używane, jak sama nazwa wskazuje, do stosowania rabatów na to, co kupujesz, a czasem nawet do uzyskania kuponu na darmowy produkt, oszczędzając wiele kieszeni.

Jeśli zastanawiasz się, jakie produkty spożywcze możesz kupić, większość z nich jest dostępna, od artykułów spożywczych po inne rzeczy. Jednak od Wiele kuponów jest specyficznych dla sklepu i nie mogą być używane gdzie indziej. A także niektórzy z nich dają kredyt (więc musisz wiedzieć Czym są rappikredyty i jak działają? )

Jak wprowadzić kupony?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do aplikacji i otworzyć ją, gdy tam jesteś, wybierz ikonę biletu wyświetlaną w prawym górnym rogu ekranu. Spowoduje to wyświetlenie okna, w którym możesz wprowadzić hasło.

Zrób to i naciśnij przycisk „Enter”, aby potwierdzić polecenie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, a hasło jest poprawne i ważne (tj. Nie wygasło lub niepoprawne), pojawi się komunikat z informacją, że kupon został pomyślnie zrealizowany.

Gdzie zdobyć kupony i kody rabatowe?

Kupony czy hasła można pozyskać na różne sposoby, najprościej jest poszukać ich na stronach odpowiedzialnych za ich zamieszczanie. Aby znaleźć te strony, przejdź do Jeśli wystarczy aby wyszukać „Kupony Rappi” w przeglądarce.

Następnie musisz wybrać, co chcesz i skopiować kod, który się pojawi, a następnie wykonaj poprzednie kroki i to wszystko. Innym sposobem na uzyskanie rabatów i kodów jest system poleceń.

Aby z niego skorzystać, wystarczy kliknąć przycisk „sponsoruj i wygraj”, gdzie zobaczysz link, który możesz udostępnić znajomym. Jeśli go otrzymają i założą na nim konto, otrzymasz pieniądze przy pierwszym zakupie.

Nie jest to dokładnie kod kuponu, ale na oficjalnej stronie Rappi nazywa się to kodami polecającymi, więc mieści się w aktualnej kategorii tematów. Ostatnim sposobem na uzyskanie rabatów jest śledzenie sieci Rappi.

Firma zawsze wysyła wiadomości i publikuje wiadomości z kodami promocyjnymi na każdy wyjątkowy dzień lub tylko dlatego, że chcą, więc wszystko, co musisz zrobić, to zachować czujność a kiedy wyjdziemy, skopiuj go i dodaj do swojego konta (więc nie ma potrzeby) wyłącz SMS-y od Rappi chociaż są bardzo nudne)

Teraz, jeśli już możesz powiedzieć, że wiesz, jak działają kupony lub kody rabatowe Rappi, to czas przejść do swojej aplikacji i zacząć wymieniać je na kwotę swoich marzeń.

Pamiętaj, że chociaż ta aplikacja jest jedną z najlepszych, jest jeszcze więcej dobrych, więc jeśli jesteś zmęczony tymi badaniami Jakie są najlepsze aplikacje do zamawiania jedzenia w domu?

Dodaj komentarz