Jak dodać deszcz, konfetti i inne efekty 3D do swoich zdjęć w systemie Windows 10?

Po przyjeździe Okna 10 , Microsoft poważnie potraktował tworzenie treści (patrz „Aktualizacja dla twórców”) w systemie Windows 10, tworząc świetne aplikacje, takie jak Zdjęcia, przeglądarka i edytor obrazów zawarte domyślnie w systemie operacyjnym, a także Paint 3D, nowe narzędzie do rysowania 3D. Stopniowo Microsoft dodaje nowe cechy i funkcje do projektowania i tworzenia aplikacji, które są tak interesujące, jak dodawanie wszelkiego rodzaju efektów 3D do naszych zdjęć za pomocą kilku kliknięć i bez potrzeby dodatkowej aplikacji.

Oprócz przeglądania naszych zdjęć, Aplikacja do zdjęć w systemie Windows 10 posiada wiele funkcji edycyjnych. Oprócz standardowej edycji (kadrowanie, obracanie, filtry, efekty itp.) i rysowania, dodawania adnotacji do zdjęcia jako takiego oraz funkcji, która pozwala nam stworzyć film z danego zdjęcia, ta aplikacja posiada funkcję o nazwie „ Efekty 3D „Co, jak sama nazwa wskazuje, pozwoli nam dodawać do naszych zdjęć wszelkiego rodzaju efekty 3D.

Jak dodać efekty 3D do naszych zdjęć w systemie Windows 10?

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to upewnić się, że korzystasz z najnowszej wersji systemu Windows 10 ( włożyłem oraz Dzień kwietnia 2018 na razie), oprócz najnowszej wersji aplikacji Zdjęcia, którą można pobrać ze sklepu Microsoft Store.

Po spełnieniu tych warunków otworzymy zdjęcie, z którym chcemy Edytować zdjęcia z tą aplikacją i wybierz menu ” Edytuj i twórz „>” Dodaj efekty 3D ”.

Spowoduje to otwarcie nowego okna, takiego jak to poniżej, w którym możemy zobaczyć ten obraz i wszystkie efekty 3D, które możemy dodać.

Tutaj możemy dodać wszystkie pożądane efekty, które sama aplikacja zadba o dodanie do obrazu. Niektóre efekty, takie jak bąbelki i zamiecie, przechwytują cały obraz, podczas gdy inne efekty mają określony rozmiar, dzięki czemu możemy umieścić go tam, gdzie najbardziej nam odpowiada.

Z sekcji „Przetwarzanie” możemy dostosować różne efekty, które dodajemy do tego obrazu.

Gdy mamy już nasz obraz ze wszystkimi pożądanymi efektami, pozostaje tylko kliknąć przycisk „Skończone” u góry, aby automatycznie utworzyć wideo ze wszystkimi efektami 3D i zapytać nas, gdzie chcemy je zapisać.

Oprócz dodania tych efektów, dzięki rzeczywistości mieszanej, Microsoft pozwala nam również dodawaj wszystkie rodzaje obiektów 3D w czasie rzeczywistym na przykład na obrazie przechwyconym przez kamerę internetową.

Co sądzisz o aplikacji Zdjęcia oraz oferowanych przez nią opcjach dostosowywania i edycji?

Dodaj komentarz