Jak bezpłatnie zaktualizować Mapy Google do najnowszej wersji? Przewodnik krok po kroku

mapy Google

Jest to jedna z pierwszych aplikacji jakie mają Google ma został stworzony dla Android ; Ponadto jest to aplikacja do mapowania, z której użytkownicy korzystają najczęściej. Z biegiem czasu zawierał inne aplikacje, takie jak Widok ulicy Google my Google Earth aby stać się oprogramowaniem, którego wszyscy potrzebujemy do wykonywania pewnych funkcji w naszym codziennym życiu. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć jak zaktualizować mapy google do najnowszej wersji ponieważ często go używasz.

Ta aplikacja pozwala Szukaj Z mapy offline, planowanie tras, nauka dotarcia do określonych miejsc, odkrywanie różnych miejsc za pomocą telefonu komórkowego lub korzystania z GPS . Istnieje również odmiana aplikacji do użytku z komputerem stacjonarnym. jest Google Earth która jest dobrze znana z istnienia tej małej pomarańczowej lalki, która udaje przechodnia i pokazuje cię na poziomie ulicy prawie dokładna wizja tego, gdzie potrzebujesz go w dowolnym momencie i jest często aktualizowany, dzięki czemu wiesz, jak wygląda świat z Twojego krzesła.

mapy Google umożliwia realizację szeregu funkcji, takich jak: powiększanie lub pomniejszanie mapy za pomocą przycisków myszy lub klawiatury, sterowanie powiększeniem również za pomocą przycisków + i -, zaznaczanie określonego obszaru na mapie, wyszukiwanie firm w obrębie obwodu wskazane w wyszukiwaniu, tworząc kroki prowadzące do adresu, a także czas i odległość przebytą między witrynami oraz nieskończoną liczbę funkcji, które zwiększają się z każdą aktualizacją.

Zaktualizuj aplikację Mapy Google na telefonach z Androidem

«MISE À JOUR ✅ Suhaitez-możesz zaaranżować najnowszą wersję aplikacji najbardziej poszukiwanej do pobierania Przewodników ⭐️ Pobierz K APK i odkrywania nowych wpisów na smartfonie; Możesz również znaleźć przewodnik KROK PO KROKU ✅ wewnętrznie MIS À COUNTRY ✅ i wyraźnie zapytać, czy starasz się jak najlepiej – bez żadnego problemu «

W kwietniu 2005 zacząłem tworzyć widok satelitarny za pomocą obrazy dostarczone przez DigitalGlobe fotografując się z Satelita QuickBird . Niektóre zdjęcia przedstawiają samoloty lecące na wysokości około 10 000 metrów, zwane ortofotomapami. Jednak ze względów bezpieczeństwa niektóre obszary zostały zaciemnione, aby uniknąć problemów z bezpieczeństwem ; więc nie będziesz mógł zobaczyć m.in. Biały Dom, obszar 51, a nawet Polacy.

Jest to szeroko stosowana aplikacja w elektronika mobilny android , konieczne jest posiadanie nowych wersji, aby prawidłowo używać ich ze smartfonem. Być w stanie masz najnowszą aktualizację Map Google Na telefonie komórkowym z Androidem wystarczy wykonać proste czynności podane poniżej:

 1. Będzie lepiej z Sklep Google Play . Dlatego musisz przejść do tego oficjalnego sklepu z Androidem, aby rozpocząć.
 2. Po otwarciu kliknij menu oznaczone guzik z trzema grubymi poziomymi paskami .
 3. Następnie musisz kliknąć „ Moje aplikacje i gry ”.
 4. Będziesz mieć dostęp do listy wszystkich aplikacji, które zainstalowałeś na swoim telefonie komórkowym. Musisz przeszukać aplikację » mapy Google »Odpowiedź na tę ikonę .
 5. Gdy go znajdziesz, ustaw go i kliknij przycisk » Plus «, Który przedstawia rysunek trzech pionowych punktów.
 6. Kliknij przycisk z napisem » Aktualizuj automatycznie ”.
 7. Rozpocznie proces i pobierze niezbędne pliki oraz wykona aktualizację bez interwencji użytkownika .

* Ostrożność: Ten proces może potrwać kilka minut w zależności od rozmiaru aplikacji, chociaż normalne jest zainwestowanie w niego kilku sekund, w tym celu zaleca się to zrobić podczas łączenia się z Sieć Wi-Fiwarto zaufać . Ponadto czasami może poproś o naszą nazwę użytkownika i hasło, aby uruchomić tę aktualizację . Ta procedura jest wymagana tylko w niektórych przypadkach dla dodatkowego bezpieczeństwa, ale nie jest powszechna.

Innym sposobem aktualizacji Map Google ze Sklepu jest:

 1. W Sklep Google , poszukaj aplikacji po nazwie wpisując go w głównej wyszukiwarce.
 2. Kiedy się pojawi, kliknij na niego. Będziesz mieć dostęp do swojego pliku. Będą na tym dwa przyciski:
  • Po lewej stronie znajduje się „ Odinstaluj ”, który oczywiście służy do odinstalowania oprogramowania z telefonu (* Ostrożność ponieważ w niektórych terminalach pochodzi z fabryki i nie można go odinstalować).
  • Przycisk może służyć do wskazania dwóch rzeczy, » otwarty „Gdzie” Zmodernizować ”.
   • Jeśli natkniesz się na pierwszą opcję, Mapy Google są aktualne .
   • Jeżeli przycisk z oznaczeniem » Zmodernizować »Aparat, czyli nowa zawartość à installer. Kliknij go, a proces rozpocznie się zgodnie z opisem w kroku 7 cinad ponieważ jest to inny sposób dostępu do aktualizacji, ale efekt końcowy jest taki sam.

* Uwaga: to jest można zaktualizować bez konieczności dostępu do tego menu za pośrednictwem naszego telefonu komórkowego, jak już masz automatyczna aktualizacja jest ustawiona . Jeśli nie możesz uaktualnić, uzyskując do niego dostęp, jak wskazaliśmy, to po prostu dlatego, że nie ma dostępnej nowej wersji.

Zaktualizuj aplikację Mapy Google na swoim iPhonie

Być w stanie metr oraz Dzień Map Google Na urządzeniu z systemem iOS a co najważniejsze, musisz wykonać serię kroków na swoim iPhonie. Ta aplikacja może być automatycznie aktualizowana na Twoim urządzeniu bez Twojej interwencji. Będziesz wiedział, że zostało to zrobione, jeśli widzisz niebieskie kółko w nazwie aplikacji .

W każdym razie możesz sprawdzić, czy jest aktualny, a jeśli nie, możesz
zrób to sam w App Store . Zobaczmy, jakie kroki należy wykonać poniżej:

 1. Otwórz App Store ; Możesz zostać poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła.
 2. W dolnym pasku menu musisz wybrać ostatnią sekcję » aktualizacje ”.
 3. Jeśli jest czerwone kółko z cyfrą w środku wskazuje, że istnieją aplikacje z oczekującymi aktualizacjami.
 4. Jeden w środku, sprawdź aplikację » mapy Google « .
 5. Kiedy go znajdziesz, powinieneś zauważyć, że obok niego jest wersja biały przycisk z niebieskimi literami il est dit » Zmodernizować ”. Jeśli tak, jest to nowa wersja, którą możesz pobrać i cieszyć się.
 6. Kliknij ten przycisk i aktualizacja się rozpocznie .
 7. Kiedy wszystko jest skończone niebieskie kółko pojawi się, jak wspomniano na początku tej sekcji.

* Ostrożność: aktualizację można również wykonać przez iTunes , ale jest to nieco cięższa metodologia i wymaga Połączenie USB z urządzenia do komputera PC lub komputera stacjonarnego . W ten sposób proces ulega spowolnieniu. Jak wyjaśniliśmy, jest to znacznie prostsze i wystarczy użyć iPhone’a tylko przez minutę.

Pobierz i zainstaluj APK w najnowszej wersji Map Google

W ten sposób aktualizuj aplikacje na telefonie z Androidem świetnie jest móc mieć pełna kontrola podczas aktualizacji, co można również zrobić, nawet jeśli nie masz połączenia z Internetem. Można to zrobić w prosty sposób: postępując zgodnie z tymi krokami :

Pobierz najnowszą wersję APK Map Google

 1. Przede wszystkim musisz się otworzyć Jedność » Parametry « na Twoim telefonie.
 2. Przewiń w dół do „ Bezpieczeństwo „zwykle znajdowane w” Plus Z menu. Wybierz opcję tutaj ” Źródła nieznany „TEN” Nieznane źródła ”.
 3. Prawdopodobnie zobaczysz alert bezpieczeństwa. W takim przypadku kliknij „ zaakceptować ”.
 4. Pobierz ten plik APK odpowiadające aktualizacji mapy Google które podajemy powyżej jest w 100% bezpieczne.
 5. Jeśli zrobiłeś to z komputera, po prostu musisz to zrobić połącz się przez USB i pobierz plik do umieszczenia na urządzeniu . Jeśli zrobiłeś to z samego telefonu komórkowego, powinieneś otwórz pasek aplikacji lub dotknij powiadomienia, które wskazuje, że » Pobieranie zakończone » Gotowe .
 6. Jeśli potrzebujesz nowej zawartości aplikacji, znajdź pobrany plik i kliknij go dwukrotnie .
 7. Pojawi się szereg opcji. Musisz kliknąć „Przycisk” instalator „Jest w prawym dolnym rogu.
 8. Po zakończeniu procesu będziesz mógł ciesz się aplikacją na swoim telefonie bez większych trudności i zawsze ręcznie sprawdzaj przyszłe aktualizacje.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, nie wahaj się zostawiać ich w komentarzach, na pewno pomoże to znacznie większej liczbie członków społeczności. Kocham cię!

Dodaj komentarz