Jak bezpłatnie przetłumaczyć plik PDF z angielskiego na hiszpański?

Jeśli chcesz przetłumacz plik pdf z angielskiego na hiszpański za darmo online , musisz mieć dostęp do platform internetowych, takich jak Google Docs, Google Translate, DocTranslator itp. Są to bardzo przydatne narzędzia w przypadku, gdy podczas badań otrzymasz plik PDF w języku angielskim. Jednak każda strona internetowa tłumaczy treść dokumentu w sposób literacki oznacza to, że nie zinterpretuje informacji i dlatego mogą pojawić się irracjonalne błędy lub sugestie.

Jednak nadal są to dobre platformy do zrozumienia tłumaczenia treści. Dlatego w tym artykule znajdziesz najlepsze miejsca dla tłumaczenie pliku pdf Angielski na hiszpański online i za darmo. Najlepsze jest to, że nie będziesz musiał konwertować dokumentu PDF na dokument Word, ponieważ portale internetowe odczytują informacje bezpośrednio z pliku i opublikować inny dokument w tym samym formacie (lub innym preferowanym formacie), ale z przetłumaczoną treścią.

Tłumacz Google

Jest to jedna z najpopularniejszych stron do tłumaczenia dowolnego pliku z języka angielskiego na hiszpański lub dowolny inny Dostępnych jest 70 języków ten Jednakże niektóre jego tłumaczenia mogą zawierać absurdalne zdania Dlatego przeczytaj uważnie tekst, aby poprawić wszystkie niezbędne szczegóły. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak używać Tłumacza Google do tłumaczenia plików PDF z angielskiego na hiszpański, wykonaj następujące kroki:

  1. Chodź do środka ” Tłumacz Google „(Przejdź do tegozastaw ) i kliknij „ dokumenty ”.
  2. Wybierz ” Przeglądaj komputer „I znajdź dokument PDF w swoich plikach.
  3. Po pobraniu pliku musisz wskazać język źródłowy oraz język, na który dokument będzie tłumaczony ten Następnie wciśnij ” Tłumaczyć ”.
  4. Na ekranie zobaczysz, że Tłumacz Google wyświetli przetłumaczony plik. Jeśli jesteś w środku Przeglądarka Google i chcesz ją zapisać jako plik PDF , kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu strony, aby wybrać „ druk ”. możesz także naciśnij w tym samym czasie obawyCtrl + P ”.
  5. Wybierz ” Zapisz jako PDF „Następnie” Zarejestrować ”. Dokument zacznie się pobierać do Twojej przeglądarki.

Inne alternatywy

Wtedy znajdziesz wiele opcji, do których będzie on używany przetłumacz pliki pdf z angielskiego na hiszpański lub w jakimkolwiek innym języku. Jednak należy o tym wspomnieć kilka modyfikacji w każdym tłumaczeniu lub poprawki musi być przyniesiony Ponieważ angielski nie ma gramatyki, ważne jest, aby poprawić tekst, aby poprawić semantykę.

Tłumacz dokumentów

To jest portal, na którym możesz łatwo przetłumacz dowolny plik PDF i wyeksportuj tłumaczenie do innego formatu lub zachowaj je bez zmian. Nie musisz się rejestrować ani zakładać konta. Jeśli masz dokument na swoim komputerze lub smartfonie, wystarczy, że uzyskasz dostęp do jego portalu internetowegozastaw i naciśnij l wybór ” Przetłumacz teraz ”.

Po pobraniu pliku musisz wybierz język źródłowy i język tłumaczenia ten Pod koniec tych kroków zobaczysz, że dokument zacznie być tłumaczony i kiedy
będzie gotowy, zostanie automatycznie pobrany na Twój komputer.
Jego interfejs jest przyjazny dla użytkownika i łatwy w użyciu, jednak nie ma ustrukturyzowanej struktury i
jego reklama wpływa na wydajność witryny ten Jednak nadal jest to opcja używana przez różnych użytkowników, ponieważ ma również konwerter Word lub JPG.

Dokumenty Google

Jeśli plik PDF zostanie wysłany do Ciebie e-mailem (dokładniej na Twoje konto Gmail), możesz otwórz dokument na swoim koncie Dysku Google i przetłumacz go bezpośrednio na Wynoś się stąd. Chociaż masz również możliwość przesłania pliku i rozpoczęcia tłumaczenia za pomocą tego narzędzia.

Dokumenty Google to jedna z preferowanych opcji dla użytkowników platformy ze względu na wygodę i natychmiastowość. Le ścieżka, którą musisz podążać, aby przetłumaczyć plik PDF w Dokumentach Google to: „Wprowadź swoje konto Dysku Google (za pomocą tegozastaw )> Nowy> Prześlij plik> Importuj> Otwórz za pomocą Dokumentów Google> Narzędzia> Przetłumacz dokument> Plik> Prześlij> Dokument PDF ”.

DeftPDF

Jedną z jego głównych zalet jest to, że DeftPDF można zainstalować jako rozszerzenie w Google Chrome dzięki czemu możesz automatycznie przetłumaczyć dowolną stronę lub dokument, który znajduje się w sieci. Posiada również możliwość: konwertuj i edytuj PDF na dowolny inny format takich jak Docx, Odt, Txt.

Jest całkowicie darmowy, nie wymaga rejestracji a proces konwersji i tłumaczenia jest dość prosty. Aby skorzystać z tego narzędzia, postępuj zgodnie z poniższą ścieżką: „Otwórz DeftPDF (tathizastaw będzie Ci służyć)> Pobierz dokument> Wybierz dokument do tłumaczenia na swój komputer> Wybierz źródło i język tłumaczenia> Tłumacz> Utwórz i pobierz> Pobierz ».

Dzięki tym 4 narzędziom już wiesz, jak to zrobić przetłumacz plik pdf z angielskiego na hiszpański online i za darmo ten Większość z nich może mieć błędy w tłumaczeniu, jednak nadal są to doskonałe opcje tłumaczenia i zrozumieć zawartość konkretnego pliku ten Podobnie możesz w razie potrzeby wyeksportować tłumaczenie w innym formacie.

Dodaj komentarz