Jak bezpłatnie pobrać dźwięki i dźwięki alarmów alarmowych, sejsmicznych lub nuklearnych w formacie mp3?

Nauczymy Cię w poniższym przewodniku Jak pobrać bezpłatne dźwięki alarmowe, sejsmiczne lub nuklearne oraz dźwięk mp3? z kolei przedstawimy Ci różne narzędzia, które poinformują Cię o zagrożeniach sejsmicznych.

Ustaw budzik na iPhonie z narastającym dźwiękiem może być świetnym motywatorem do pobudki rano. W każdej sprawie Dźwięki musi najpierw być zajęty, nauczymy Cię tego później.

Otrzymuj dźwięki alarmowe, sejsmiczne lub nuklearne oraz dźwięk mp3

Aby pobrać dźwięki, aby ustawić je jako dzwonki lub wysyłanie przez aplikacje takie jak WhatsApp przeczytaj poniższe informacje.

Jedną z najbardziej polecanych aplikacji lub witryn do wyszukiwania alarmów jest zdecydowanie dźwięki mp3 darmo strona internetowa, która pozwala Twórz dzwonki na iPhone’a z iTunes za darmo lub na dowolnym telefonie komórkowym.

Na tej stronie znajdziesz darmowe dźwięki wszelkiego rodzaju, po prostu szukaj tego, czego chcesz. W naszym przypadku warto poszukać terminów takich jak np. „Alarmy awaryjne”, „Alarm nuklearny”, „Alarm wojenny” lub inny podobny termin podobny do tego, którego szukasz.

W każdym razie, gdy wyświetlane są wyniki, możesz słuchać utworów, które są wyświetlane bez ograniczeń. Posłuchaj każdego z nich, aby pobrać ten, który najbardziej przykuwa Twoją uwagę. Są bardzo łatwe do pobrania, wystarczy kliknąć przycisk „Pobierać” ten

Strona pokaże dostępne opcje, wybierz jedną z nich i rozpocznie się pobieranie wybranego dźwięku. Po powyższym możesz zmienić dzwonek telefonu komórkowego Samsung Galaxy lub jakikolwiek inny i wysyłaj dźwięki alarmowe do swoich kontaktów.

Nie trzeba dodawać, że wszystkie powyższe informacje są celowe w celach rekreacyjnych , ale jeśli chcesz uchronić się przed wydarzeniami takimi jak trzęsienie ziemi lub trzęsienie ziemi, czytaj dalej.

Pobierz programy lub alarmy sejsmiczne

Jeśli mieszkasz w kraju o dużej aktywności sejsmicznej, wiesz na pewno musisz być poinformowany ten Dlatego pokażemy Ci dwie wspaniałe aplikacje, które możesz zainstalować na swoim telefonie komórkowym i być świadomym ruchów naziemnych swojego narodu i świata.

Sieć trzęsień ziemi / detektor trzęsień ziemi

Jeśli jesteś w miejscu z ciągła aktywność sejsmiczna, to wygodnie jest mieć alarm, który informuje o każdym zdarzeniu, które może wystąpić. Zapewni to niewątpliwie większe bezpieczeństwo i szybszy dostęp do informacji.

Istnieją różne narzędzia, które możemy wybrać jako alarm awaryjny lub alarm sejsmiczny na naszych telefonach komórkowych. W każdym razie mamy aplikację Earthquake Network, która specjalizuje się w aktywności sejsmicznej.

Sieć trzęsień ziemi charakteryzuje się intuicyjnym systemem, który obejmuje większość narodów świata. Pamiętaj, że w hiszpańskiej aplikacji znajdziesz ją po imieniu Wykrywacz sismo ten W każdym razie, jeśli masz wątpliwości co do aplikacji, zwróć uwagę, że autorem aplikacji jest Francesco Finazzi.

Po uruchomieniu aplikacji Sismo Detector zostaniesz poproszony o pozwolenie na poznanie Twojej lokalizacji, wystarczy kliknąć „Pozwolenie”. Aplikacja może poprosić Cię o wjazd do swojego kraju, abyś był świadomy logicznych ostrzeżeń sejsmicznych swojego kraju.

Moje alarmy sejsmiczne

Jeśli nie przekonuje Cię powyższa aplikacja, możesz skorzystać „Moje ostrzeżenia sejsmiczne” , znajdziesz tę aplikację w Sklepie Play całkowicie za darmo.

Gdy go znajdziesz, po uruchomieniu system poprosi Cię o przypisanie uprawnień znać jego pozycję, kliknij „Zezwól”. Po wykonaniu powyższych kroków będziesz mógł zobaczyć w czasie rzeczywistym aktualne informacje o aktywności sejsmicznej w Twojej okolicy i na świecie.

Aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, wystarczy ją uruchomić i przeglądać mapę, aby zobaczyć te informacje. Ciekawym aspektem jest to, że możesz konfiguracja powiadomień i alarmy sejsmiczne w Twojej okolicy jak chcesz ten

Podobnie, zaleca się, abyś wiedział rodzaje znaków bezpieczeństwa ewakuacji pożarowej, co jest konieczne w przypadku silnych trzęsień ziemi.

Dodaj komentarz