Jak bezpiecznie wysyłać paczki do Wallapop z Wallapop Protect i unikać wypadków?

Będziesz chciał skorzystać ze sprzedaży oferowanej przez Wallapop, ponieważ odkryjesz, że platforma stworzyła Wallapop Protect dla Twojego bezpieczeństwa. W ten sposób platforma umożliwia: bezpiecznie przesyłać przedmioty do Wallapop z Wallapop Protect i unikaj potencjalnie nieprzyjemnych wypadków.

Jak być może wiesz, Wallapop był odpowiedzialny tylko za komunikację ze sprzedającym i kupującym, aby mogli sfinalizować sprzedaż. Miała również osobną usługę wysyłkową, aby upewnić się, że produkt został dostarczony do kupującego. Ale Wallapop otrzymał zlecenie połączenia tych dwóch usług w „Wallapop Protect” dla przyspieszyć i zagwarantować dostawę produktów ten

Z tego powodu wyjaśnimy, czym jest Wallapop Protect? Jak działa Wallapop Protect i bezpiecznie wysyła przedmioty? Wśród innych praktyczne porady które również dostarczymy, abyś mógł użytkownik właściwie ta platforma handlowa z komputera lub komputera ten

Ochrona przed Wallapopem Co to jest?

Jest to nowa funkcja oferowana przez platformę Wallapop, aby zapewnić użytkownikom bezpieczeństwo kupuj i sprzedawaj produkty ten Wallapop Protect pochodzi z Relacja wysyłkowa Wallapay i Wallapop oraz współpracę pocztową w celu zapewnienia wysokiej jakości usług.

Jak działa bezpieczna wysyłka Wallapop Protect?

Kiedy użytkownik kupuje produkt i dokonuje wpłaty za bezpieczną wysyłkę z Wallapop Protect, on chroni w depozycie bankowym ten W ten sposób pieniądze nie trafiają do sprzedawcy, dopóki kupujący nie otrzyma paczki w dobrym stanie.

Oczywiście, aby dokonać zakupu za pośrednictwem Wallapop Protect, musisz rejestracja karty kredytowej w Wallapop, wykonując następujące kroki:

 • Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobierz aplikację Wallapop na urządzeniu mobilnym.
 • Po utworzeniu konta musisz zalogować się do platformy.
 • Przy wejściu musisz przejść do menu, opcja „Wyślij”.
 • Następnie wybierz „Dane bankowe” i wprowadź dane swojej karty kredytowej.
 • Po zweryfikowaniu karty otrzymasz „niebieski przycisk”.

Po wykonaniu tych kroków, po dokonaniu zakupu przez Wallapop, zobaczysz niebieski przycisk do naciśnięcia sfinalizuj wyprzedaż ten Następnie musisz wypełnić formularz z adresem, kodem pocztowym i miastem, aby otrzymać produkt i zapłacić za bezpieczną wysyłkę.

Sprzedający ze swojej strony muszą wybrać, czy chcą poprawić sprzedaż i zabezpieczyć przesyłki przez Wallapop Protect. Ważne jest, aby sprzedawca ujawnił działowi wysyłki wymiary i wagę towaru, ponieważ każda waga ma swoją cenę.

Jak bezpieczna jest wysyłka z Wallapop Protect

Wallapop chce, aby jego użytkownicy korzystali z nich bezpieczne zakupy Dlatego tworzę tę nową drogę dla Twojego bezpieczeństwa. Ale możesz się zastanawiać, czy Twoje przesyłki są bezpieczne dzięki Wallapop Protect i zapobiegają wypadkom? Cóż, tutaj udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi, dlaczego kiedy utwórz konto Wallapop , użyj funkcji Wallapop Protect.

 • Kiedy płacisz za produkt, platforma będzie chronić Twoją płatność, dopóki sprzedawca nie dostarczy produktu.
 • To daje Ci 48 godzin na weryfikację jeśli produkt jest w dobrym stanie i jest zgodny z zamówieniem.

 • Po sprawdzeniu, że sprzedaż się powiodła, pieniądze trafiają do sprzedawcy.
 • W przypadku, gdy sprzedający nie zrealizuje części transakcji, pieniądze zostaną zwrócone kupującemu.

To wyraźny dowód na to, że bezpieczne przesyłki to może odbyła się w Wallapop Protect , unikając w ten sposób wypadków dla kupującego. Ale co ze sprzedającym, jakie zabezpieczenia zapewnia Wallapop Protect i jak zapewnia, że ​​nie zostaniesz oszukany przez kupującego, oto odpowiedź:

 • Jeśli kupujący złoży reklamację, Wallapop uda się do badanie rozstrzygania sporów ten
 • Podczas sporu zostaną podane niezbędne informacje, aby wiedzieć, kto kłamie, a kto ma rację.
 • W ten sposób decyzja zostanie podjęta na korzyść tego, kto ma rację, nawet jeśli decyzja może być błędna z powodu braku dowodów.

Mamy nadzieję, że na dziś te informacje okażą się przydatne i zdecydują Platforma zabezpieczająca Wallapop ten

Dodaj komentarz