Jak aktywować lub dezaktywować telefon komórkowy z uszkodzonym fizycznym przyciskiem?

Najlepsze wskazówki dotyczące włączania telefonu komórkowego, jeśli masz uszkodzony przycisk włączania/wyłączania

Pobieranie odcisków palców jest niezbędne do tworzenia ekranów obecne smartfony są niezwykle twarde i trwałe, nawet w najbardziej wrażliwych sytuacjach, takich jak upadki czy uderzenia. Mimo to nie psują się i mogą ulec uszkodzeniu lub uszkodzeniu w niektórych miejscach, takich jak szczególnie na ekranie , metalowy lub plastikowy korpus lub nawet fizyczne przyciski . A jedną z najczęstszych konsekwencji upadków jest dezaktywuj przycisk włączania / wyłączania (i blokadę ekranu) naszego terminalaprzerywanie naszej pracy i powodowanie poważnych komplikacji w codziennym korzystaniu z telefonów komórkowych. Dlatego proponujemy Ci kilka rozwiązań, abyś mógł normalnie korzystać ze smartfona bez konieczności wysyłania go do serwisu technicznego lub jeśli zdecydujemy się przed naprawą. Tutaj najlepsze wskazówki dotyczące oświetlenia a smartfon z uszkodzonym fizycznym przyciskiem .

Jak aktywować smartfon z uszkodzonym fizycznym przyciskiem?

Jeśli chcemy nadal korzystać z naszego telefonu z uszkodzonym przyciskiem włączania/wyłączania, możemy wypróbować następujące cztery rozwiązania: nie zawiera żadnych modyfikacji ani zrootowanego oprogramowania systemowego .

Wymuszony restart smartfona z ładowarką

Jeśli przycisk zasilania na naszym smartfonie nie działa, możemy wypróbować następującą sztuczkę zmusić terminal do aktywacji , chociaż ostrzegam najpierw, że nie działa ze wszystkimi modelami na rynku. Wykonaj następujące kroki:

  1. Podłącz ładowarkę bez podłączania telefonu komórkowego.
  2. Jeśli telefon jest wyłączony i ma w środku baterię, możemy podłączyć ładowarkę wciskając przycisk Home lub przycisk zmniejszania głośności.
  3. Jeśli postępujemy zgodnie z instrukcjami, na ekranie pojawi się opcja restartu.
  4. Jeśli chwilę poczekamy, telefon uruchomi się ponownie i włączy się normalnie.

Jednak niektóre terminale mogą nie odpowiadać na tę metodę. Następnie musimy spróbować innego rozwiązania :

  1. Przy wyłączonym telefonie włóż kabel ładujący do terminala z podłączoną ładowarką.
  2. Usuń go automatycznie. Operacja powinna zająć tylko jedną sekundę.
  3. Telefon włączy się bez naciskania żadnego przycisku zasilania.

Jak aktywować smartfon z uszkodzonym fizycznym przyciskiem?

Podłącz telefon komórkowy do komputera

Możemy wypróbować dość proste rozwiązanie, które jest niczym innym jak podłączeniem terminala mobilnego z uszkodzonym przyciskiem włączania/wyłączania Organizacja Narodów Zjednoczonych kręgarz lub komputer przez kabel USB . Wiele telefonów komórkowych włącza się automatycznie po podłączeniu do komputera, więc wypróbuj to możliwe rozwiązanie.

Przyciski głośności, takie jak przycisk zasilania

Możemy również wybrać specjalnie do tego stworzone aplikacje prawne, np. Odblokuj głośność darmowa aplikacja, która pozwala użyj przycisków naturalnej głośności jako przycisków włączania / wyłączania terminal, bez konieczności uciekania się do uprawnień roota i innych.

Więc nawet gdy mamy aktywowany ekran, aplikacja będzie nas informować ciągłym powiadomieniem o tej funkcji. Si umysł naciśnijmy to, możemy automatycznie wyłączyć nasz ekran po nadaniu uprawnień administratora aplikacji. Dodatkowo sama aplikacja zaoferuje nam możliwość ustawienia okresu czasu, w którym będzie aktywowany alarm, tak jakby to był alarm.

Jak aktywować smartfon z uszkodzonym fizycznym przyciskiem?

Odblokuj ekran gestami

AcDisplay , kolejna darmowa aplikacja, pozwala nam odblokuj ekran gestami, jeśli fizyczny przycisk nie działa poprawnie . Dzięki temu, dzięki czujnikom naszego smartfona, aplikacja ta będzie mogła automatycznie odblokować ekran naszego terminala, wyciągając telefon z kieszeni lub odwracając go do góry nogami, jeśli jest do góry nogami. AcDisplay umożliwia odblokowanie terminala bez fizycznego przycisku odblokowania, rozwiązanie, które może uzupełnić poprzednie.

Jak aktywować smartfon z uszkodzonym fizycznym przyciskiem?

Wreszcie, jeśli te rozwiązania nas nie przekonują lub nie działają zgodnie z oczekiwaniami, nie będziemy mieli innego wyjścia, jak but skorzystaj z serwisu technicznego naszej marki smartfonów zwłaszcza jeśli mamy jeszcze gwarancję lub jakieś ubezpieczenie u telemarketera.

Dodaj komentarz