Instagram: Zaloguj się lub przejdź do swojego konta

Instagram to sieć społecznościowa, która koncentruje się na zdjęciach i filmach, a także historiach i IGTV dla większych filmów. Ta sieć społecznościowa, należąca do Facebooka, wciąż się rozwija, a dziś miliony użytkowników łączą się z własnymi Konta na Instagramie zyskać przewagę nad zawartość le nowsza wysłane przez następujących użytkowników. Instagram ma wersję internetową, a także aplikacje, z których możesz szybko uzyskać dostęp do swojego konta.

Uzyskaj dostęp do usługi Instagram

Idź na Instagram
podanie

Jeśli nie wiesz jak się połączyć lub potrzebujesz pomocy, Kontynuuj czytanie!

La relacja w praktyce jest zwykle automatyczny bo trzeba to zrobić tylko raz, ale jeśli z jakiegoś powodu Instagram ponownie prosi o dane dostępowe możesz potrzebować ponowne połączenie ten Jeśli nie wiesz, jak to zrobić lub masz problemy z procesem, InfoCuentas Ci w tym pomoże. Możesz połączyć się z Instagramem za pośrednictwem oficjalnych aplikacji na Androida lub iOS lub z wersji internetowej na telefony komórkowe lub komputery PC.

Ostrożność : Jeśli nie Nie masz jeszcze konta , musi Stwórz konto Instagram przed podłączeniem ten Uzyskaj dostęp do samouczka krok po kroku, aby utworzyć nowe konto, po czym będziesz mógł zalogować się z dowolnego kompatybilnego urządzenia

Wejdź z aplikacji

Jeśli nadal nie masz oficjalna aplikacja Instagram Instagram Przed podłączeniem musisz zainstalować go na swoim urządzeniu, korzystając z następujących łączy:

 • Aplikacja na Androida :
 • Aplikacja na iOS :

Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji na swoim urządzeniu kontynuuj czytanie artykułu, aby zalogować się na swoje konto trzema możliwymi metodami. Pamiętaj, że nie musisz pobierać aplikacji, jeśli chcesz połączyć się z wersją internetową z Instagram.com ten

Korzystanie z Facebooka

Główną metodą dostępu do Instagrama, z której korzysta większość ludzi, jest zaloguj się przez Facebook ten W tym celu Twoje konto na Instagramie musiało być w przeszłości połączone z kontem na Facebooku, w przeciwnym razie będziesz potrzebować dodatkowych informacji, takich jak adres e-mail lub numer telefonu i hasło.

 1. Pobierz i zainstaluj oficjalną aplikację, a następnie otwórz ją.
 2. Rodzaj guziki Zaloguj się przez facebook ”.
 3. Jeśli jesteś już zalogowany w aplikacji Facebook, połączenie będzie natychmiastowe. W przeciwnym razie musisz ty pierwszy zaloguj się do Facebooka w środku wprowadź swoje dane dostępowe.
 4. Jeśli już połączyłeś swoje konto na Facebooku z kontem na Instagramie, połączenie się powiedzie i możesz teraz korzystać ze swojego konta.

Z adresem e-mail, nazwą użytkownika lub numerem telefonu

 1. Zainstaluj oficjalną aplikację, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pobierając ją ze sklepu z aplikacjami mobilnymi.
 2. Podczas wchodzenia do aplikacji naciśnij ” Masz już konto? Połączenie „Znajduje się na dole ekranu.
 3. Następnie wprowadź numer telefonu, adres e-mail lub nazwę użytkownika w pierwszym polu, możesz wybrać dowolną z trzech informacji logowania. W przypadku numeru telefonu możesz się z nim połączyć, jeśli wcześniej powiązałeś go ze swoim kontem.
 4. Wpisz swoje słowo de iść przez w poniższym polu.
 5. Naciśnij przycisk ” Połączenieten
 6. Jeśli wprowadzone dane są poprawne, połączysz się pomyślnie z Instagramem.

dostęp do Internetu

Instagram posiada wersję internetową dostępną zarówno na urządzenia mobilne, jak i komputery. Pamiętaj jednak, że funkcjonalność tej wersji jest ograniczona, ponieważ nie będziesz mógł przesyłać nowych zdjęć, filmów ani historii. Publikowanie w Internecie to szybki sposób na dostęp do Instagrama, ponieważ możesz to zrobić z dowolnej przeglądarki bez konieczności pobierania czegokolwiek. Do prawidłowego połączenia wymagane są tylko zwykłe dane dostępowe.

Uzyskaj dostęp do Instagrama online

Zaloguj się przez facebook

Jeśli masz swój własny Konto na Facebooku jest połączone z Twoim Instagramem , możesz połączyć się bezpośrednio z opcją udostępnioną przez witrynę.

 1. Dostać się do https://www.instagram.com/ z przeglądarki na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
 2. Rodzaj guziki Zaloguj się przez facebook ”.
 3. Jeśli nie zalogowałeś się jeszcze na Facebooku, zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail i hasła do tej sieci społecznościowej.
 4. Jeśli Twoje konto na Facebooku jest połączone z Instagramem, link do Facebooka zakończy się sukcesem. W przeciwnym razie będziesz musiał wprowadzić nazwę użytkownika i hasło lub numer telefonu i hasło.

Dostęp przez e-mail, numer użytkownika lub telefon

Si nie masz zalogowanego konta na facebooku Możesz zalogować się na swoje konto na Instagramie za pomocą podanego adresu e-mail lub numeru telefonu. Możesz również użyć tej opcji z połączonym kontem na Facebooku, używając adresu e-mail i hasła do konta na Facebooku, które utworzyłeś podczas tworzenia konta.

 1. Dostać się do https://www.instagram.com/accounts/login/ z przeglądarki na komputerze lub urządzeniu mobilnym.
 2. Wpisz swój własny w pierwszym polu Numer telefonu związane z Twoim kontem, a jeśli to się nie powiedzie, Twoje własne Adres mailowy my Nazwa użytkownika ten Każda z trzech opcji jest prawidłowa.
 3. Naciśnij przycisk ” Połączenieten
 4. Mądry! Teraz możesz cieszyć się Instagramem na swoim komputerze

Połącz Instagram z Facebookiem, aby się połączyć

Szopa połącz swoje konto na Facebooku z Instagramem możesz to zrobić w dowolnym momencie z poziomu aplikacji lub z komputera ten Następnie przekażemy Ci szczegółowe instrukcje, abyś mógł połączyć swoje konto na Facebooku z kontem na Instagramie i zalogować się bezpośrednio za pomocą odpowiedniego przycisku.

 • Z aplikacji : Aby połączyć Facebooka z Instagramem z aplikacji i móc łączyć się z tym multimediami bez żadnych problemów w przyszłości, przejdź do Profil> Ustawienia> Bezpieczeństwo> Konto> Konta online i wybierz Facebook. Następnie musisz się zalogować i uzyskać dostęp do Instagrama.
 • Z komputera : W tej chwili nie możesz połączyć swojego konta na Facebooku z Instagramem z komputera.

W ten sposób będziesz już miał dostęp do Instagrama za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Nie mogę połączyć się z Instagramem!

Jak widać, proces uzyskiwania dostępu do konta na Instagramie jest bardzo prosty, ale może być bezpieczny problemy podczas tej operacji. Najczęstszym problemem podczas łączenia się z Instagramem jest utrata numeru telefonu, adresu e-mail lub konta na Facebooku powiązanego z kontem.

 • ZGUBIŁEM KOD
  Jeśli zgubiłeś hasło, przejdź dohttps://www.instagram.com/accounts/password/reset/ i wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz wiadomość e-mail z linkiem na Instagramie, aby ponownie utworzyć konto.
 • Zgubiłem e-mail lub użytkownika
  Alternatywnie, jeśli masz numer telefonu powiązany z Twoim kontem, możesz wprowadzić własny Numer telefonu w tym formacie (https://www.instagram.com/accounts/password/reset/ ) i otrzymasz SMS z kodem, który musisz wpisać na następnej stronie.
 • UTRACIŁEM DOSTĘP DO MOJEGO FACEBOOKA
  Jeśli zalogowałeś się do Facebooka i utraciłeś dostęp do swojego konta, możesz odzyskaj swoje konto na Facebooku dzięki czemu uzyskasz dostęp do swojego konta na Instagramie. Aby odzyskać swoje konto na Facebooku, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem do odzyskaj swoje konto na Facebooku ten

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące problemów z logowaniem do Instagrama, odwiedź nasz przewodnik: pobierz swoje konto na Instagramie z Instagrama ten

Połącz się bezpiecznie

Podobnie jak w przypadku każdej usługi internetowej, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pewne zalecenia, gdy wejdź na swoje konto ten Dzieje się tak głównie dlatego, że podczas logowania podajesz poufne informacje (dane osobowe), więc musisz upewnić się, że miejsce, w którym to robisz, jest naprawdę bezpieczne. Aby zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta, oto kilka wskazówek dotyczących bezpiecznego logowania:

 • Jeśli nie jesteś właścicielem komputera lub telefonu komórkowego, z którym chcesz się połączyć, użyj „ Tryb inkognito »Przeglądaj, aby Twoje dane osobowe nie były przechowywane.
 • Regularnie zmieniaj hasło, aby chronić swoje konto.
 • Jeśli korzystasz z aplikacji, wyloguj się po zakończeniu i upewnij się, że Twoje dane dostępowe nie zostały zapisane.
 • Przypisz poprawny numer telefonu do swojego konta oraz aktywny adres e-mail.
 • Jeśli połączysz swoje własne Konto na Facebooku na Instagramie , upewnij się, że masz taką samą uwagę, jak Twoje konto na Facebooku, ponieważ każdy, kto ma do niego dostęp, będzie miał również dostęp do Twojego Instagrama.
 • Nie używaj tych samych danych dostępowych do różnych usług.

Korzystaj ze wszystkich usług, jakie ma do zaoferowania Instagram i ciesz się absolutnym spokojem!

Dodaj komentarz