Instagram w końcu pozwoli Ci pobierać zdjęcia z komputera

Dobra wiadomość dla użytkowników Instagram od nich komputer lub tablet: wkrótce sieć społecznościowa będzie zawierać taką możliwość pobierz obrazy z wersji internetowejjak niedawno odkryliśmy, poznając kod sieci społecznościowej i aktywując ukryte funkcje.

Co zaskakujące, dziesięć lat po premierze Instagram wciąż myśli o włączeniu tych kluczowych funkcji do swojej wersji na komputery – chociaż istnieją sposoby przesyłania zdjęć na Instagram z komputera. Nie możemy jednak zapomnieć o tym od samego początku Instagram jest, był i będzie siecią społecznościową skoncentrowaną na korzystaniu z urządzeń mobilnych.

Ikona Instagrama, najczęściej używanej sieci społecznościowej do zdjęć i filmów na świecie.

Wersja online Instagrama umożliwia przesyłanie zdjęć

To programista Alessandro Paluzzi, który opublikował na swoim profilu na Twitterze zrzut ekranu kto pokazuje? jak będzie działać opcja wgrywania zdjęć i tworzenia postów z wersji internetowej z Instagrama.

Ta opcja pozwoli Ci to zrobić przeciągnij obraz lub wideo do zakładki przeglądarki utwórz posta lub wybierz pliki z przeglądarki dokumentówten

Po wybraniu pliku do pobrania kreator da nam taką możliwość przycinanie obrazu, stosowanie filtrów, tytuł lub opis miejsca i wprowadzaj wszelkie zmiany, które można wprowadzić za pośrednictwem mobilnej wersji Instagrama.

Internetowa wersja Instagrama będzie dobrą wiadomością nie tylko dla tych, którzy korzystają z sieci społecznościowej na swoim komputerze. Od połowy 2021 r. Nie ma jeszcze wersji Instagrama na iPada, może być kołem ratunkowym dla tych osób, które nawet dzisiaj nie mają jeszcze możliwości wgrywania zdjęć na Instagram ze swoich tabletów.

Dodaj komentarz