Instagram dla Windows Phone 8 ma już link do sklepu

Jedną z najbardziej oczekiwanych przez użytkowników mobilnego systemu operacyjnego Microsoft Windows Phone 8 aplikacji jest Instagram. Dla tych, którzy nie znają tej aplikacji, jest to sieć społecznościowa należąca do Facebooka, przeznaczona do udostępniania zdjęć i filmów z efektami. Chociaż Instagram miał klienta Androida i iOS od samego początku, dopiero wtedy użytkownicy trzeciego najczęściej używanego mobilnego systemu operacyjnego, Windows Phone, zaczęli dostrzegać światło na końcu obiektywu.

Wielu użytkowników zgłosiło, że lista pobierania na Instagramie została aktywowana w Sklepie Windows Phone. Chociaż aplikacja nie została jeszcze pobrana, strona, na której zostanie opublikowana, będzie znana, gdy tylko Microsoft i Facebook uzupełnią wszelkie szczegóły, które mogą być w toku.

Powinien pojawić się Instagram dla Windows Phone pod linkiem po aktywacji przez Microsoft i na razie można go pobrać tylko na Windows Phone 8 i nowsze. Nie wiadomo, czy dotrze do poprzednich wersji systemu operacyjnego.

Oficjalna strona Instagrama Przekierowuje również do powyższego linku, więc wkrótce będzie dostępny dla wszystkich użytkowników.

Jednym z aspektów, których Windows Phone 8 najbardziej potrzebuje do dalszego rozwoju, jest liczba dostępnych aplikacji, zwłaszcza tych oficjalnych. Jest to aspekt, w którym system operacyjny Microsoftu zawiódł od samego początku, ale użytkownicy Windows Phone 8 są pewni, że stopniowo widzą coraz więcej oficjalnych klientów, takich jak Vine.

Czekamy, aby dowiedzieć się, kiedy w końcu zostanie wydana wersja na Instagram dla tego systemu operacyjnego, chociaż jak powiedzieliśmy, nie potrwa to długo. Jego początek musi być nieuchronny.

O czym myślisz pojawienie się Instagrama w systemie Windows Bez telefonu? Jakie inne aplikacje planujesz dla tego systemu operacyjnego?

zmodernizować : Aplikacja Instagram na Windows Phone jest już dostępna, choć obecnie w wersji BETA. Z poprzednich linków możesz uzyskać dostęp do pobierania.

Dodaj komentarz