Ile urządzeń mogę jednocześnie używać Amazon Prime Video?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, z ilu urządzeń mogę korzystać? Amazon Prime Video w środku W tym samym czasie ; W serwisach streamingowych dość często zdarza się, że ludzie decydują się na współdzielenie kont, aby zaoszczędzić pieniądze. Czy można to zrobić w środku? Najlepsze wideo ;

Dziś odpowiemy na to pytanie, ponieważ jest to coś, co robią miliony ludzi, aby zaoszczędzić pieniądze i mieć konto w swojej usłudze. Pływ korzystny. Jeśli kochasz Amazon Prime Video i chcesz zaoszczędzić pieniądze z pomocą przyjaciela i członka rodziny, udostępnienie konta nie jest złym pomysłem.

O czym należy pamiętać przed udostępnieniem konta Prime Video, to niektóre szczegóły, które nie działają tak samo jak konto. Netflix ten Ważne jest, aby przeczytać i rozważyć je przed udostępnieniem swojego konta Amazon innym.

Czy mogę udostępnić moje konto Amazon Prime Video?

Często zdarza się, że konto usługi przesyłania strumieniowego jest udostępniane rodzinie lub znajomym. W ten sposób koszty wiadomości są dzielone i możemy zaoszczędzić dużo pieniędzy, ciesząc się treścią tych platform.

W przypadku Netflixa ta sama firma przyznała, że ​​nie miała problemu z odejściem od swoich użytkowników dziel się rachunkami, aby zaoszczędzić wydatki ten To bardzo pozytywny punkt dla tej firmy, która obecnie jest liderem na rynku streamingowym.

Jednak w przypadku Amazon Prime Video i innych firm nie są tak otwarci pod tym względem ten Ale to nie znaczy, że nie możesz w ogóle udostępniać konta. Ponieważ w rzeczywistości możesz korzystać z wielu urządzeń jednocześnie z Prime Video.

Co skomentowałeś? Zasadniczo możesz oglądać seriale i filmy na maksymalnie trzech urządzeniach jednocześnie. Możemy jednak mieć wszystkie urządzenia, które chcemy, podłączyć do tego samego konta. Jedynym problemem jest to trzy urządzenia będą mogli jednocześnie czytać treść.

Z Amazon Prime Ty też możesz wypożycz nowe filmy z panelu wyświetlacza

Na ilu urządzeniach mogę otworzyć Amazon Prime Video?

Różnica między Netflix a Prime Video jest dość oczywista od samego początku. Netflix pozwala nam tworzyć wiele profili co jest ogromną zaletą, gdy mamy wspólne konto. Każdy tworzy swój profil ze swoim imieniem i to wszystko. Treści, które różne osoby konsumują w danym momencie, nie są przynajmniej mieszane.

Na Amazon jest zupełnie inaczej, ponieważ nie pozwala na tworzenie profili. Wchodzimy na nasze konto z danymi dostępowymi i to wszystko. Coś, co może nieco skomplikować sprawę, gdy próbujemy oglądać ten sam program, co ktoś inny korzystający z konta.

Możesz stworzyć Amazon Prime, taki jak Netflix, inne kanały strumieniowe instalacja na Twoim Smart TV dzięki czemu możesz wygodniej oglądać filmy i seriale

W przypadku Amazon Prime Video musisz bardzo uważać, komu udostępniasz swoje konto. Kiedy ty Subskrybuj Prime Video, otrzymasz również główne konto Amazon co oznacza, że ​​każdy, kto ma do niego dostęp, może zamówić w Twoim imieniu na Amazon i po prostu zmienić adres dostawy.

Dlatego, jeśli zdecydujesz się udostępnić swoje konto Amazon Prime Video, zdecydowanie zalecamy, abyś zrobił to komuś, kogo znasz. Może członek rodziny lub bardzo bliski przyjaciel.

Więc znasz już odpowiedź na ile Mogę jednocześnie korzystać z Amazon Prime Video ; Możesz grać na maksymalnie trzech urządzeniach jednocześnie. Dzięki temu możesz połączyć swoje konto z dowolnym urządzeniem.

Amazon Prime Video jest świetny i ma wiele do zaoferowania oryginalna treść których nie znajdziesz na innych platformach.

Jeśli masz konto Amazon Prime, możesz być zainteresowany, aby wiedzieć, że możesz połącz swoje konto Amazon z Usługa Twitch Prime.

Dodaj komentarz