Ile kosztuje Amazon Music Unlimited i co obejmuje subskrypcja? Amazon Music nieograniczona cena

Istnieją różne serwisy muzyczne. Amazon Music Unlimited oferuje a wiele piosenek i playlist ten Jeśli znasz Spotify, możesz się zastanawiać która platforma jest lepsza Spotify czy Amazon Music? ? Dowiedz się już dziś, ile to kosztuje i co zawiera abonament, aby podjąć decyzję.

Ponadto masz tę zaletę, że możesz subskrybuj bez subskrypcji Amazon Prime płacąc niższą opłatę miesięczną niż konkurenci; gdy zarejestrujesz się w usłudze, otrzymasz trzy miesiące za darmo, a jeśli Ci się spodoba, możesz zrobić część swoich planów pod koniec kwartału.

Ta usługa Amazon Music Unlimited nie działa dostępne w wielu krajach na całym świecie i rozprzestrzenił się na pięć kontynentów. w tym okresie pandemii planety jest to dobry wybór, dzięki czemu izolacja jest bardziej znośna.

Co musimy zrobić, aby skorzystać z trzymiesięcznego bezpłatnego korzystania z Amazon Music Unlimited?

Musisz mieć konto Amazon Możesz Z łatwością utwórz konto i zarejestruj się w Amazon Music Unlimited ? Teraz, jeśli masz już konto i korzystasz z bezpłatnego poziomu, będziesz musiał utworzyć nowe. bo tylko wtedy- gdzie możesz mieć Amazon Music Unlimited za darmo ten

Gdy masz już dostępne konto, wybierz „Plan Indywidualny” jest jedynym zatwierdzonym dla tej oferty trzy miesiące za darmo; Należy pamiętać, że po upływie terminu zaczyna obowiązywać opłata w wysokości 9,99 €, więc jeśli nie jesteś zainteresowany rozpoczęciem płatności, musisz dokonać wypłaty przed upływem terminu.

Aplikacja zarządza różnymi urządzeniami np. z telefonów z systemem Android, a także z tabletów Android i Fire, także na iPada i iPhone’a, także z komputerów PC i Mac, urządzeń Amazon takich jak Echo, Heos czy Sonos sterowanych m.in. przez Alexę.

Jakie są różne projekty Amazon Music Unlimited?

Mają cztery różne wzory Tak więc z Amazon Music Unlimited możesz oczywiście wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada, oczywiście i z różnymi miesięcznymi cenami, takimi jak: „Indywidualne”, „Rodzina”, „Pojedyncze urządzenie” i „Studenci”.

Ważne jest również, aby wiedzieć, że użytkownicy Amazon Prime otrzymują zniżki i coroczne odnowienie programu tylko wtedy, gdy zarejestrują się w Amazon Music Unlimited. Konstrukcja „indywidualna” i „pojedyncza” ten

Ile kosztuje Amazon Music Unlimited i co obejmuje subskrypcja?

Ceny różnią się w zależności od projektu wybrane, a także jeśli byłeś wcześniej członkiem Amazon Prime. Na wypadek, gdyby „Konkretny” dla tych, którzy nie mają subskrypcji Amazon Prime, musisz zapłacić 9,99 EUR miesięcznie i 99 EUR rocznie, jeśli jesteś członkiem Prime i używasz tylko jednego urządzenia.

Le „Znajomy” za 14,99 € miesięcznie, jeśli nie jesteś członkiem Amazon Prime i 149 przez cały rok, aby uzyskać do 6 przywilejów Prime.

Ceny za „Sprzęt” firmy głośniki takie jak Echo czy Fire TV firmy Amazon, kosztuje 3,99 euro miesięcznie za jedno urządzenie na raz, ale ogranicza się do urządzeń mobilnych, niezależnie od tego, czy jesteś członkiem Prime, czy nie. wreszcie „Studenci” o wartości 4,99 euro miesięcznie, niezależnie od tego, czy jesteś podłączony do Amazon Prime, czy nie.

Subskrypcja obejmuje repertuar ponad siedemdziesięciu milionów nieograniczone utwory i tysiące list odtwarzania. możesz jej słuchać na kompatybilnych urządzeniach, takich jak tablety i telefony komórkowe z systemem Android, iPhone i iPad, Mac, tablety, Sonos, Heos i inne.

Podłącz głośniki Echo do Zamówienia Amazon Alexa będziesz wyszukuj, pobieraj lub odtwarzaj muzykę, którą chcesz , również dzięki temu otrzymasz rekomendacje na to, co lubisz, a także poinformuje Cię o najnowszych wydaniach, które pojawiły się na rynku.

Wreszcie widzimy, że usługa Amazon Music Unlimited jest całkiem kompletna, z przystępna cena dla wszystkich kupujących i niższy niż jego najsilniejsi konkurenci. Obecnie otrzymujesz również trzy bezpłatne miesiące, z których możesz skorzystać.

Dodaj komentarz