Gdzie Skype przechowuje i przechowuje: zdjęcia, pliki, rozmowy i nagrania?

Skype to oprogramowanie komunikacyjne wykorzystywane przez tysiące osób do bezpłatnych rozmów i rozmów wideo, które mogą być grupowe lub indywidualne, a my możemy udostępniać zdjęcia, pliki, rozmowy i nagrania. Ta aplikacja pozwala nam korzystać z niej na naszym komputerze, tablecie, a nawet na telefonie komórkowym możemy korzystać z aplikacji lub wersja online, więc nie musimy jej pobierać ten

Z wyjątkiem udostępniać rozmowy przez Skype, Ta aplikacja daje nam dodatkowe korzyści, takie jak przesyłanie wiadomości i przesyłanie wideo, ponieważ tysiące ludzi na całym świecie korzysta z tego środka komunikacji.

Ale poczekaj, czasami nie wiemy, gdzie te pliki się znajdują bardzo przydatne przechowywane ? Gdzie więc przechowywane są ważne pliki, filmy, a nawet zdjęcia? W tym artykule podsumujemy, jak je zdobyć w zaledwie kilku krokach.

Gdzie Skype przechowuje zdjęcia w systemach Windows 10, Mac i Linux

Skype zapisuje automatycznie wszystkie zdjęcia, które robimy w folderze z wyjątkiem filmów lub plików, które nie są pobierane automatycznie, w przypadku których musisz zaakceptować pobranie. Aby jednak otrzymać zdjęcie, które udostępniłeś konkretnej osobie, możesz:

 1. Otwórz rozmowę lub podczas rozmowy wybierz przycisk Galeria ten
 2. Będąc w galerii, możesz zobaczyć różne zdjęcia linki lub pliki, które udostępniasz konkretnej osobie, która jest właścicielem kota.
 3. Idź po to, co chcesz zobaczyć i to wszystko

Gdzie Skype przechowuje zdjęcia na Androidzie, tablecie, iPadzie lub iPhonie

 1. Mieć dostęp te opcje, Twoje potrzeby Androida ma aktualizację dzień o 6.0 , musisz także mieć najnowszą wersję Skypea ten
 2. Musisz zaimportować aplikację Skype
 3. Wejdź do rozmowy
 4. Następnie dotknij ikony plusa komponent multimedialny ten
 5. Inną opcją jest to, kiedy są na ekranie czatu, appuyez Trwanie w konkretnej dyskusji i wybierz Pokaż profil i przewiń w dół. Na koniec kliknij galerie czatu.
 6. Będąc w galerii, możesz przeglądać linki, udostępnione pliki lub multimedia.
 7. Na koniec wybierz zdjęcie, które chcesz chciał trover ten

Czas przechowywania plików multimedialnych na Skype

Ta aplikacja przechowuje udostępnione pliki, filmy i zdjęcia, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp z różnych urządzeń, dzięki czemu możesz uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu i czasie. Nadal będziesz mieć dostęp do nagranych rozmów i prawdopodobnie innych rzeczy, takich jak linki. Jednak każdy z elementy te mają okres ważności, a są to:

 • W wiadomościach: Musisz usunąć lub opuścić rozmowę, ale o tym decyduje użytkownik, a także tytuły i obrazy rozmowy.
 • kino: te powyżej 100 MB zostaną zapisane jako plik i będą dostępne przez 30 dni. Reszta jest określana przez użytkownika.
 • Pliki, wiadomości głosowe i wiadomości głosowe: będzie dostępny przez 30 dni.
 • Nagrywanie rozmowy : są dostępne przez 30 dni.

Odzyskaj utracone rozmowy lub wiadomości Skype

Oprócz pliku bazy danych, Skype samodzielnie zapisuje pliki w folderze (% danych aplikacji%) Okna ten Następnie możesz odzyskać zdjęcia, historia czatu, którą usunąłeś i inni; w tym celu musisz mieć dostęp do:

 • Idź do jazdy C.
 • W folderze Użytkownik , wybierz nazwę użytkownika systemu Windows.
 • wybierać AppDat i naciśnij Roaming.
 • wybierać Skype po którym następuje nazwa użytkownika Skype.
 • Kliknij plik prawym przyciskiem myszy, a następnie nieruchomość.
 • Następnie kliknij przycisk POPRZEDNIE EDYCJE i wybierz Poprzednia wersja ten
 • Naciśnij, aby zakończyć przywrócić i gotowy ten

Gdzie są przechowywane obrazy w podglądzie Skype’a?

W Skypie dla Windowsa 10 , ścieżka do folderów w środku które obrazy są automatycznie zapisywane to C: /Users/our_usuario/AppData/Local/Packages/Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c/LocalState/live#3ª (konto, z którego zostały pobrane) / media_messaging / media_cache_v3.

oraz filmy znajdują się w tym folderze, oto dokumenty: C: /Users/nuestro_usuario/AppData/Local/Packages/Microsoft.SkypeApp_kzf8qxf38zg5c/LocalState/ Downloads.

Aby jednak uzyskać dostęp do tej opcji, musisz ją włączyć Pokaż ukryte przedmioty.

Teraz, gdy znasz różne opcje witryny, w której Skype przechowuje i przechowuje różne filmy, obrazy, pliki i łącza, będziesz mieć do niego dostęp bez komplikacji ? Postępuj zgodnie z instrukcjami i udostępnij ten post rodzinie i znajomym.

Dodaj komentarz