Gdzie są rejestrowane pliki do pobrania Amazon Prime Music? Pobierz muzykę na komputer i telefon komórkowy

Gdzie są rejestrowane pliki do pobrania Amazon Prime Music? Odpowiemy na to pytanie i pomożemy Ci zlokalizować pliki muzyczne na Twoim komputerze i telefonie komórkowym. Wielu użytkowników stanęło przed dylematem, że gdy szukają muzyki, którą pobrali na swój komputer, nie mogą jej znaleźć. I to jest frustrujące. Wtedy nauczymy Cię części.

Pobierz z Amazon Prime Music na telefony komórkowe

Ogólnie w systemie Android muzyka jest przechowywana w utworzonym folderze o nazwie „Muzyka” domyślnie w pamięci wewnętrznej komórka. Lub może znajdować się w pamięci zewnętrznej, takiej jak karta pamięci. Ale kiedy mówimy o aplikacjach do przesyłania strumieniowego zorientowanych na muzykę, są one przechowywane w ścieżkach folderów predefiniowanych przez aplikację. Na przykład Spotify, Apple Music lub Amazon Prime Music (Android / dane / „Amazon music track”).

A kiedy mamy dostęp do tych tras, służą one wyłącznie celom informacyjnym. Ponieważ prezentują nam zaszyfrowane lub ukryte pliki. I to jest odyseja, aby znaleźć to, za co pobieramy opłaty. Istnieją aplikacje, które oferują możliwość wyboru lokalizacji utworu. Jeśli jednak nie, pokażemy Ci, jak znaleźć nasze pliki muzyczne.

Uzyskaj dostęp do muzyki na urządzeniu z Androidem

W rzeczywistości jest to dość proste. Z tego powodu, użyjemy do połączenia naszego komputera z telefonem komórkowym dla łatwej nawigacji po plikach. Użyj kompatybilnego kabla. W ten sposób możesz uzyskać dostęp do eksploratora plików. Umożliwi to nie tylko wyszukiwanie utworów, ale także tworzenie folderów do pobrania.

W poprzednich akapitach skomentowaliśmy, że muzyka jest przechowywana w pliku o nazwie „Muzyka”, tak jak w Androidzie. Jednak na iPhonie nie możemy wyszukiwać plików w określonych ścieżkach. Dzieje się tak dlatego, że system jest dość zamknięty, hermetyczny, co zapewnia ochronę użytkowników i praw autorskich. W takich przypadkach kończysz w zależności od iTunes lub innych usług. strumieniowanie muzyki jak Amazon Prime Music ten

Zauważ, że w obu systemy operacyjne (Android – iPhone) Amazon Prime Music ma również bibliotekę o nazwie Amazon Cloud Player. Tak więc wybrana przez nas muzyka jest automatycznie zapisywana. Stamtąd można go pobrać lub przesłać z dowolnego komputera lub przeglądarki internetowej. To samo dotyczy rynków muzycznych.

Jedną z wielu korzyści, jakie możemy uzyskać, jest to, że po pobraniu muzyki z biblioteki w chmurze na komputer można ją odtwarzać w trybie offline. Ponadto piosenki są dodane Darmowy w bibliotece w chmurze ten

Pobierz Amazon Prime Music na swój komputer

Na oficjalnej stronie Amazon wyjaśnia w kilku krokach i jak Pobierz muzykę z amazon goja ja oraz lokalizację, w której jest przechowywana. Te wskazówki są ważne, jeśli używasz systemu Windows lub Mac.

  • W programie Amazon Prime Music wybierać « Moja muzyka ”, kliknij„ Utwory ”, a następnie „Kupiłem”. Zobaczysz piosenki, które należą do ciebie.
  • Kliknij ikonę pobierania obok utworu lub albumu.
  • Pobrana muzyka jest automatycznie zapisywana na komputerze w domyślnym folderze programu, w szczególności „Amazońska muzyka” ten W systemie Windows będzie to plik „Moja muzyka”. Jeśli jest to komputer Mac, zostanie zapisany w pliku „Muzyka”.

Jeśli rozważasz zrezygnuj z subskrypcji tej usługi strumieniowego przesyłania muzyki , udzielimy Ci dodatkowych wskazówek, o których warto pamiętać. Zanim to zrobisz, użyj tego narzędzia Konwerter muzyki Amazon ten Za pomocą tego programu możesz łatwo zapisywać swoje utwory jako pliki lokalne na swoim komputerze. Jeśli tego nie zrobisz i anulujesz subskrypcję, muzyka lub playlisty dodane lub przesłane do Amazon Prime Music nie będą dostępne do odtwarzania.

Jak widać, w zależności od środowiska systemu operacyjnego, w którym pracujesz, istnieją niewielkie różnice w przechowywaniu plików. Dzięki tym informacjom masz już pomysł na gdzie przechowywane są pliki do pobrania wykonane za pomocą Amazon Prime Music ten I będziesz mógł zlokalizować swoje kawałki.

Dodaj komentarz