Gdzie są przechowywane pliki do pobrania z serwisu Netflix?

Jako platforma do przesyłania strumieniowego i wirtualnej rozrywki Netflix jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Jedną z funkcji, którą docenia większość użytkowników, jest możliwość: Nagrywaj filmy i seriale Netflix na swoje urządzenia ponieważ będziesz mógł je zobaczyć i przeczytać w dowolnym momencie i bez dostępu do Internetu. Jeśli jednak chcesz przenieść te pliki na inne dyski lub musisz usunąć niektóre, aby zwolnić miejsce, często nie wiemy gdzie przechowywane są pliki do pobrania z serwisu Netflix.

Z tego powodu w tym artykule wyjaśnimy kroki, które należy wykonać, aby znaleźć filmy i seriale pobrane z Netflix na Windows 10 i telefony komórkowe ten Ten proces jest dość prosty i pomoże ci mieć bardziej wydajną kontrolę pamięci, ponieważ Netflix nie tworzy stabilnej i łatwej w nawigacji ścieżki dla treści pobranych z jego platformy. Dołącz do nas, jeśli chcesz wiedzieć więcej!

Znajdź pliki do pobrania Netflix

Nie ma znaczenia, czy używasz Netflix na Androida, czy desktopowej wersji Windows 10, gdy pobierasz film z tej platformy, aby mieć go na swoim komputerze, przechowywane w „niewygodny” sposób na Twoim urządzeniu ten Z tego powodu znajdowanie treści pobranych z serwisu Netflix może być żmudne. Jednak tutaj wyjaśniamy, jak znaleźć te pliki na obu platformach:

W systemie Windows 10

Jeśli jesteś użytkownikiem komputera z systemem Windows 10, pamiętaj, że nie wszystkie pliki do pobrania z serwisu Netflix są zapisywane z poprawną nazwą odpowiedniej serii lub filmu, ale ich imiona to liczba cyfr rozpoznawanych tylko przez Netflix ten W rezultacie zlokalizowanie tych plików może nie być tak łatwe, jak się wydaje.

Aby jednak zlokalizować te pliki i przenieść je na dysk zewnętrzny lub po prostu zmienić ich położenie na naszym komputerze, należy:

  1. Zamierzam przeglądarka plików Windows 10.
  2. naciśnij przycisk występ znajduje się w górnej części ekranu.
  3. wybierać Opcje folderu i wybierz Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski ten
  4. Gdy skończysz, przejdź do następującej ścieżki, aby pobrać zawartość pobraną z Netflix: C: Użytkownicy [NAME] Dane aplikacjiLocalPackages4DF9E0F8.Netflix_mcm4njqhnhss8LocalStateofflineInformacje do pobrania
    • W [NAME] musisz wprowadzić prawdziwą nazwę użytkownika swojego komputera.


Znajdziesz tam listę ponumerowanych plików. Są kompatybilne ze wszystkimi Twoimi programami i filmami, więc możesz je zapisać lub przenieść na inny dysk, aby zaoszczędzić miejsce. Jednak ważne jest, aby nie zmieniaj nazw tych plików ponieważ jeśli to zrobisz, Netflix (jedyny, który może odtwarzać te pliki) nie rozpozna ich.

Z Androida

Gdy pobierzesz zawartość Netflix na telefon komórkowy, ta zawartość jest automatycznie zapisywany w pamięci wewnętrznej urządzenia Dlatego nie będziemy w tym celu wykorzystywać naszej pamięci SD.

Z tego powodu rozsądne może być znalezienie plików pobranych z tej platformy i przeniesienie ich do naszej pamięci zewnętrznej, aby zaoszczędzić miejsce. I nie wpływa to na wydajność naszego telefonu! ten Aby to zrobić, zobacz, co musisz zrobić:

  1. W menedżerze plików telefonu przejdź do Wybory i wybierz opcję pokazywania ukrytych folderów.
  2. Następnie przejdź do Pamięć urządzenia> Android> dane> com.netflix.mediaclient> pliki> pobieranie> .of ten
  3. W tym folderze znajdziesz wszystkie pliki odpowiadające pobranym plikom Netfilix.
  4. Aby przenieść te pliki na kartę Micro SD, po prostu kliknij na nią, wybierz Szkoda i pozostań na ścieżce, która Cię interesuje.

Tak jak na komputerze, pamiętaj, żeby nie zmieniać imion .archiwa ponieważ jeśli to zrobisz, Netflix nie rozpozna pobranych programów i filmów.

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się przydatny i że teraz możesz wydajniej zarządzać wszystkimi swoimi treściami.
Możesz pobrać z Netflix, z komputera lub smartfona.

Dodaj komentarz