Gdzie i jak mogę kupić Amazon Prime Video?

Aby móc mieć zestaw rozrywkowy zasługujesz chez vous jest dla wielu bardzo ważna. Wszyscy zwykle mamy do obejrzenia serial lub coś, co nas szczególnie interesuje.

Nawet babcie patrzą na twoje kolumna co tydzień. Nic dziwnego, że nadal jesteśmy zainteresowani oglądaniem pewnej serii. Może to być trochę trudne, jeśli nie wiesz, od czego zacząć.

W przypadku tego ostatniego mamy na myśli wszelkie dostępne nam środki, aby uzyskać dostęp do naszej ulubionej serii. Ponieważ nawet jeśli masz możliwość nagrywania wszystkich odcinków, które chcesz, lepiej zwrócić się do usług Pływ najbardziej opłacalne i właściwie to, z czego wszyscy korzystają ten

Usługi przesyłania strumieniowego to usługi umożliwiające śledzenie dźwięku kino i zamów w niskiej cenie. W rzeczywistości jest znacznie tańszy niż telewizja kablowa. Zwykle mają dostęp do ekskluzywnych seriali w wysokiej rozdzielczości, które możesz oglądać w dowolnym momencie.

Wśród najbardziej znanych, my znajdź Amazon Prime Video , odpowiedź Amazona na konkurencję ze strony innych serwisów streamingowych, m.in. z Netflix ten I faktycznie stał się bardzo popularnym wyborem wśród różnych grup ludzi.

Nie tylko możesz oglądać ekskluzywne, renomowane treści, takie jak m.in. Jack Ryan i TheBoys Tom Clancy , ale będziesz mieć również dostęp do setki de filmy, seriale i filmy dokumentalne Oryginały Amazon i inne niż Amazon.

Z drugiej strony ma świetną platformę, na której możesz przesyłać treści, kiedy chcesz, tyle razy, ile chcesz i na urządzeniu, które chcesz, z subskrypcją około 6 USD miesięcznie. Coś dość taniego w porównaniu do innych usług, takich jak Netflix i Disney + ten

Dlatego poniżej pokazujemy, jak możesz wypożyczyć niesamowitą usługę, jaką jest Amazon Prime Video.

Subskrybuj Amazon Prime Video

Korzystanie ze wszystkich korzyści oferowanych przez Amazon Prime Video jest bardzo proste. Za niską cenę, którą musisz płacić co miesiąc, możesz zacząć cieszyć się wszystkimi serialami, filmami i dokumentami, które ma dla Ciebie Amazon Prime Video. Niezależnie od tego, czy jest to zawartość ekskluzywna, czy nie, nie będziesz mieć dostępu do tej zawartości tak, jak chcesz i gdzie chcesz.

Proces rejestracji odbywa się w całości za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Amazon Prime Video ten W takich przypadkach proces może być często nieco szybszy, jeśli masz konto Amazon, ponieważ Amazon Prime Video będzie wymagał jego otwarcia.

Zacznij od przejścia do Amazon Prime Video i kliknięcia guziki Rozpocznij bezpłatny okres próbny ”. Jest to bezpłatny 7-dniowy okres próbny, podczas którego musisz podać metodę płatności, aby kontynuować miesięczną płatność. ważne jest, aby o tym pamiętać.

Po wejściu w przycisk, o którym mówiliśmy wcześniej, zobaczysz na ekranie, że jesteś zalogowany na swoje konto Amazon. Jeśli nie, zarejestruj się, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i dodając prawidłowy adres e-mail w celu potwierdzenia. Następnie możesz kontynuować z Proces wideo Amazon Prime.

Połącz się od miejsca, w którym skończyłeś i wprowadź metodę płatności swojej karty kredytowej. Postępuj zgodnie z instrukcjami w ekran i będziesz więcej niż gotowy, aby zacząć cieszyć się Amazon Prime Video.

Korzystanie z Amazon Prime Video

Kiedy Twoje konto Amazon Prime Video jest aktywny, jedynym sposobem uzyskania dostępu do jego treści jest witryna Amazon Prime Video. Jeśli używasz tabletu lub urządzenie przenośne musisz mieć dostęp przez aplikację, która jest bardzo dobrze rozwinięta.

Dodaj komentarz